Гал-Діагност

Гал-Діагност - фото
Відгуків 70
Івано-Франківськ
вулиця Чорновола, 49
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Гінекологічний діагностичний центр
 
Проводимо медикаментозне (до 5 тижнів) та хірургічне (до 12 тижнів, за мед. показаннями) переривання вагітності.
 
Послуги ультра звукової діагностики (УЗД):
 • органи черевної порожнини
 • сечовидільна система (простата)
 • поверхнево розташовані органи (молочні залози, щитовидна залоза)
 • органи малого тазу (трансабдомінальне, трансвагінальне)
 • УЗД плоду на всіх термінах (доплерометрія)
Функціонує денний стаціонар гінекологічного і терапевтичного призначення.
 
Проводимо діагностику шийки матки: фонові захворювання, передракові процеси, вульва, шийка матки, ендометрій.
 
Для діагностики краурозу та лейкоплакії вульви використовуємо кольпоскопію (вульвоскопію), цитологічне дослідження мазків, біопсію з подальшим гістологічним дослідженням.
 
Та лікуванням (обробка шийки матки медпрепаратами, діатермокоагуляція, кріодеструкція, діатермопунктура, діотермоексцізіо, поліпектомія).
 
Лікування хворих із дистрофічними процесами у вульві починається після гістологічного підтвердження клінічного діагнозу.
 
Введення та встановлення внутріматкових спіралей системи “Мірена”.
 
Діагностика та лікування порожнини матки
 
(поліпи, патології ендометрію з подальшим усуненням)
 
Діагностика та медикаментозне лікування доброякісних пухлин матки.
 
 • гістероскопія
 • роздільне діагностичне вишкрібання
 • вскриття абсцесу бартолінової залози
 • операція ЕМЕТА
 • видалення кисти (кисти піхви, бартолінової залози)
 • малі гінекологічні операції
 
Також надаємо послуги:
 • аналіз крові на RW
 • забір мазків на цитологію і флору
 • консультації і огляд вагітних професором
 • лікування ускладнень преклімактеричних та клімактеричних станів.
 
Всі операції в нашому центрі проводяться під загальним наркозом.
Для Вас працюють:
 •  професор Геник Наталія Іванівна (за попереднім записом вівторок, четвер)
 • акушер-гінеколог Моцюк Тамара Іванівна (середа, четвер)
 • акушер-гінеколог Маклєцова Наталія Ювеналівна (п'ятниця)
 • акушер-гінеколог Грицкевич Василь Петрович (понеділок, вівторок)
 • акушер-гінеколог Пришляк Зоряна Ігорівна (понеділок-п'ятниця)
 • анестезіолог Конюський Ігор Адамович (понеділок-п'ятниця)

Відгуки

Oksana Smih (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:
Привітний кваліфікований персонал, ніяких черг (прийшла десь в 09:25 а в 09:45 вже була на УЗД), ціни як всюди. Адміністратор та лікарі дуже уважні до пацієнтів, новітнє медичне обладнання, чистота та сервіс вражають. Велика вдячність персоналу за їхню працю! Всім раджу скористатися послугами клініки Гал-Діагност.
Переглянути всі відповіді ()
Софія Франківськ (Користувач)
Не сподобалось
Доброго дня. Хочу поділтись не приємним досвідом в "Гал. Діагност".хочу застерегти дівчат та жінок. Почнем з того що хотіла зробити аборт. Вивчила інформацію, постілкувалась з лікарями і вирішила шукати клініку. Порекомендували вищеназвану кантору ( клінікою це назвати язик не повертається). Прийшла і хотіла записатись на консультацію до лікаря, але мила адміністратор-касир запевнила що завтра буде прекрасний і кваліфікований лікар і зробить мені вищеназвану процедуру дуже якісно і швидко. "Почистить" вакуумом. Що? Який вакуум на 3 тижні? Взагаліто хотіла таблетки. Касир мило посміхнулась і сказала що завтра якраз привезуть таблетки. Ну я себе заспокоїла що жінка не компетентна ( пізніше виявилось, що навіть дуже компетентна).
Приїхала на наступний день і до лікаря мене знову не пустили. Сказали пройти повторне узі, потім та сама касирша сказала що якщо я планую поїздку то повинна зробити не талетки , а чистку вакуумом ( знову наполягає на тій процедурі. Хммм. Трошки насторожило) . Але дійсно чекала важлива поїзда з міста і важлива зустріч. Зважила всі за і проти і таки наважилась. Касирша сказала що наркоз загальний... ( загальний? А ви у мене взяли аналізи для того щоб проводити такі процедури? Та я від місцевої анестезії на зуб відходжу довго)
Відвели мене в палату до дівчат. Думала перед консультацією з лікарем. Отже приходить якись чоловік і викликає дівчину по прізвищу, встає дівчина і іде. Через 5-7 хвилин приходить і викликає мене. Ну я з надією що нарешті поспілкуюсь з лікарем, а не касиршою в прихожій іду за ним і опиняюсь в операційній. З правої сторони лежить на гінекологічному кріслі та дівчина яка пішла скоріше. Лежить "відключена" і навколо кров. Медсестра носить в руках вакуум з останками не народженої дитини. А він мені "роздягайся і на крісло!" Wtf? А консультація, а аналізи на проведення загальної анестезії? А взагалі якісь питання? Ви хочете зробити мені процедуру яку я не замовляла тим більше без консультації?.. приватна клініка.. сказала що на такому малому терміні підійдуть пігулки і я не збираюсь навіть думати про таку процедуру. Тим більше при таких умовах... де лежить відключена дівчина і збоку так я повинна лежати? Приватна клініка? Хммм. Кантора. Лікар на мою відповідь відреагував агресивно. "Роздягайся і на крісло!" Я ще раз сказала що хочу таблетки. Він запитав де я їх отримаю і сказав що я ще прийду на "глибоку чистку" до нього. Я сказала що за такі гроші як вони друть, то на кожному кроці. І до тих таблеток отримаю консультацію і інструкцію дій, а не агресивну поведінку. Сказав щоб почекала в коридорі. Почекала. Прийшов і дав таблетки. То були оригінали (хоч щось добре) і отримала інструкцію. І найголовніше. Він написав щоб пила "спазмалгон". А знаєте що? Для тих хто незнає що таке аборт в теблетках, то я поясню. Одна таблетка відключає гормон вагітності, а інша всі згустки крові, яйце зародкове, плаценту методом спазмів у матці викидає на зовні. Так що приписав мені лікар "спазмалгон" який би заблокував ті спазми і я б дійсно повернулась до нього на чистку... чи зробив він це по необізнаності? Думаю ні, бо врізались його слова про "ти ще прийдеш по таблетках на чистку". Напевне не прийду. Бо трошки умію рецепт читати. Для тих хто не зрозумів то поясню систему. В вакуумну чистку вони не вкладають гроші... жодних вкладень-чистий прибуток. А в таблетки потрібно вкласти (вартість таблеток, доставка) і тому краще "чистити" всіх підряд і наражати людей на "безпліддя" в кращому випадку ніж дійсно допомогти. Краще довести людину до токсичного шоку методом блокуванням спазмів, але довести свою правоту і своє "ти ще прийдеш на чистку". Не прийду. Навіть на узд. Дівчата, будьте пильні і уважні. Перевіряйте кому довіряєте своє здоров'я і життя. Не раджу цю кантору.
Ціни-високі
Відношення-хамське
Рівень професійності - "ти ще прийдеш до мене на чистку"
Робіть висновки. Всім добра
Переглянути всі відповіді ()
Mariana Daniliuk (Користувач)
Не сподобалось
Висока оплата, відношення ніяке, хамство і байдужість. Сама більше не піду і десятом закажу.
Переглянути всі відповіді ()
Лилия Гиндич (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось: Я дуже задоволена даною клінікою! Кваліфіковані, вічливі лікарі та працівники. Особливо Дельва Ксенія Марянівна. До пацієнтів ставляться уважно, дуже привітно. Лікарі пояснють все зрозуміло простій людині.
Переглянути всі відповіді ()
Оля Лотоцька (Перехожий)
Не сподобалось
В Гал.Діагност потрапила випадково.Мені потрібно було зробити перше УЗД своєі дитинки,хотіла знайти якнайкращу клініку,порадили знайомі звернутись туди.На рахунок професійності виконання претензій не маю.УЗД описали нормально.Але було пару нюансів,які дещо розчарували.Зокрема лікар,яка робить УЗД ввесь час бігала з кабінету туди сюди..Коли настала моя черга заходити лікар сказала лягати і вибігала ще рази два.Далі краще....мене попросили встати,бо там ще якась вагітна(знайома) забула зробити фото своєі дитини...Стою ,в кабінеті чекаю...Коли нарешті дійшло до мене ,лікар почала диктувати розміри моєї дитини прийшла інша лікарка,і безцеремонно при мені починає говорити про якусь хромосомну патологію і тд...Мені серце пішло в пяти!Я запитала що вони мають на увазі,а вони кажуть ,що це мене не стосується,вони говорять про іншу вагітну,То для чого це обговорювати при мені?ЦЕ НЕ ПРОФЕСІЙНО!!!Після того,вони дальше говорили ціле узд про патології і можливі вади розвитку невідомої дитини в невідомої жінки.Для мене,яка довго чекала на свою дитинку,мене це гнітило...Так не повинно бути.При мені ви маєте говорити про мене і мою дитину,а не про якусь Таню,Аню і тд.Серцебиття дали послухати рівно 2-3 секунди(після того як попросила) Можливо мої зауваження і справді незначні,але персоналу під силу це виправити.Бо склалось таке враження,що прийшла не в платну клініку,а до когось з них додому і щось прошу....
Переглянути всі відповіді ()
Ростислава Трайтурак (Перехожий)
Сподобалось
Протягом року двічі проходила обстеження у даній клініці.
Обстеження проводили ретельно.
Читала коментарі інших клієнтів, котрі були незадоволені наданням послуг і "прохідним двором", тому хвилювалася спершу чи правильно зробила вибір.
Після першого обстеження органів малого тазу залишилась задоволеною.
УЗД робила Боднар.
Наступного разу перевіряла органи малого тазу і УЗД обстеження молочних залоз.
Таке обстеження обійшлось мені у 300 грн( два по 150).
Я задоволена і рекомендую: є окремо виведений екран, на якому видно процес обстеження, там чистенько, при вході в кабінет є ширма, тому навіть якби хтось і відкрив двері, то Вас там не побачать.
Переглянути всі відповіді ()
Ivanna Gavryliuk (Перехожий)
Не сподобалось
Не сподобалось
Сьогодні прийшла на УЗД в живу чергу, оскільки о мій лікар сказав піти на обстеження, після закінчення критичних днів. Попередньо записатись не вдалось, бо записують 2 тижні наперед. Я пішла в живу чергу, прочекала 3 години і тут приводять ще 5 пузатіків і кажуть ще чекати. Я кажу що чекаю вже 3 години скільки можна, а вони -ви ж не записувались. Але ви ж не попередили що жива черга більше 3х годин. Я просто шокована як поводяться з хворими людьми у приватній клініці, в якій не малі ціни на послуги. Якби мене попередили що жива черга більше 3х годин я би навіть не лишалась чекати, оскільки не дозволяє здоров'я і діти вдома чекають. Попереджайте людей, що щоб до вас попасти потрібно цілий день потрапити...
Переглянути всі відповіді ()
Марта Перепічка (Перехожий)
Сподобалось
На днях робила переривання завмерлої вагітності у цій клініці, робила Геник Наталя Іванівна - ставленням задоволена як і з її боку, так і з боку іншого медичного персоналу. Після операції зайшла метсестра у палату, поцікавилася як ми почуваємся, детально пояснила як приймати ліки, ніхто не нав'язував де їх купити. В операційну зайшла вся в сльозах, але мене заспокоїли і розрадили.Висновок можна зробити такий, що всюди присутній людський фактор - у людини може бути поганий настрій в силу своїх проблем чи навіть поганого самопочуття
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Кімачук-Кецман (Перехожий)
Сподобалось
Геник Наталія Іванівна- прекрасний спеціаліст,справжній професіонал і просто красива жінка. Дуже вдячна ій за своіх синочків-двійняток, адже всю вагітність я консультувалася з нею і роди також приймала Наталія Іванівна, все пройшло швидко і без ніяких ускладнень. Дуже рада, що попала до такого хорошого спеціаліста, завдяки якій я почувалася впевнено і зараз маю двох здорових хлопчиків.
Переглянути всі відповіді ()
підскажіть будь ласка до кого звернутися щоб зробити переривання небажаної вагітності вагітності, а то зовсім не готова і життя псувати не хочеться(!!!! дякую!
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня! Яка ціна медикаментозного переривання вагітності?
Переглянути всі відповіді ()
Яка ціна УЗД яєчників?
Переглянути всі відповіді ()
Кожен судить,незнаючи що відчувають жінки що йдуть на аборт,..мені важко було пробачити зраду чоловіка,наважилась на аборт,,серце розривалось.!!!!після стан нормальний,без ускладнень,персонал нормальний,люди як усі з своїми проблемами
Переглянути всі відповіді ()
Тиждень тому зробила чистку в зв'зку з завмерлою вагітністю на 5 тижні,персонал дуже привітний і надав мені повну інформацію про операцію.Лікар що оперувала була дуже уважною і виконала все професійно і швидко,вже через годину я поїхала до дому.Щиро вдячна за підтримку та професійність персоналу
Переглянути всі відповіді ()
На сподобалось відношення до жінок після чистки,ніхто в палату не зайшов,не поцікавився який стан,просто збираєшся і йдеш , якщо беруть такі гроші,могли б бути уважливими.І дуже багато метушні ,поки сидиш чекаєш всі бігають,кабінети відкриті на розпашку,все ж таки це гінекологія!
Переглянути всі відповіді ()
Я дуже розчарована Геник Н.І. Роди прийняла препаршиво, хоча й заплптили велику суму грошей за них..Зараз через неї маю великі проблеми.Їй би порадила,нарешті схаменутися,а не розриватися між пацієнтами і не приймати всіх контейнером.ЖІНКИ ЗАДУМАЙТЕСЬ,ЯКЩО ХОЧЕТЕ В НЕЇ НАРОДЖУВАТИ.
Переглянути всі відповіді ()
Як можна попасти на прийом до дерматалога?
Переглянути всі відповіді ()
Доброго вечора! Зробила у даній клініці переривання вагітності, бо так розпорядилася зла доля, що у мене в плодика було відсутнє серцебиття. Дівчата на УЗД підтримували мене, я цілий тиждень ходила до них з надією, що серцебиття з'явиться, мені призначили підтримуючу терапію, видно, що переживали!!! Та коли жахливе підтвердилося, виходу не було... Хочу відмітити ввічливість та професіоналізм усього персоналу, повірте такої психологічної підтримки я не отримала навіть удома. Дякую Геник Наталії Іванівні за її золоті руки, надіюсь, що надалі усе у мене буде добре, адже я три роки тому вже народила прекрасну донечку Софійку завдяки великим зусиллям Наталії Іванівни, яка завзято лікувала мене від безпліддя. Дякую клініці! А погані коментарі я думаю, що це швидше за все руки ваших конкурентів, яких впринципі і не мало б існувати!
Переглянути всі відповіді ()
Ваш лікар Іванова на УЗД - це профак, неук. Пише всім вагітним гематоми, яких інші лікарі не бачать!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Напишіть будь-ласка скільки коштує аборт
Переглянути всі відповіді ()
чому ніяк не опублікують мій коментар? когось він не вліштовує? жахлива клініка. великі черги - це не результат перезагрузки лікарів, а невміння організувати прийом. Пришляк бігає з оглядового кабінету- на УЗД, і назад, таке враження, що вона одна на всю клініку. ціни тут невисокі, але я не згідна економити на здоров'ї. літом робила там чистку завмерлої вагітності. так зробили, що не знаю, чи зможу ще завагітніти
Переглянути всі відповіді ()
от тільки не треба тут воплів щодо абортів, ванільні дівчатка! щиро бажаю Вам ніколи не проходити через це, але давати коментарі тому через що ти не пройшла вважаю як мінімум не корректно.
Переглянути всі відповіді ()
Скільк коштує аборт? Незначна ціна! Зіпсоване твоє життя!
Переглянути всі відповіді ()
а можете сказати скільки коштує тут аборт?
Переглянути всі відповіді ()
Якщо не виходить дозвонитьсь на стаціонарний номер, будь-ласка набирайте моб. 0969572119
Переглянути всі відповіді ()
Вілповідь пацієнту Тетяні. Такого лікаря як Ксенія Андріївна у нас в штаті немає. Зранку запису не могло бути, тому що з 9 до 15 год. приймає Пришляк З.І. без попереднього запису, тому не розумію про що йде мова. Вибачте якщо були якісь незручності
Переглянути всі відповіді ()
порадили мені туди звернутись сказали що і дешево і гарно роблять, не дійшла як то кажуть, записалась на 9 год особисто по домовленості з лікарем , прочекала 30 хв, передімною пройшли 4 знайомих, коли я звернулась до лікаря що в мене домовленісь на 9 год, вона Ксеня Андріївна сказала не можете не чекайте я мусила прийняти всіх знайомих..... Таке враження що якщо я не знайома то мені б прийшлось чекати до обіду..!!!!!!! хамське ставлення!!!!! не піду більше туди ніколи і вам не раджу!
Переглянути всі відповіді ()
скажіть будь-ласка в які дні і години приймає Пришляк Зоряна Ігорівна в Галдіагност..дякую
Переглянути всі відповіді ()
ганьба жінкам-матерям-вбивцям!!! і як воно вбити своє дитя, ще й обговорювати таке?! Впевнена, ви обов'язково пожалієте про такий вчинок!!! Шкода, що ви не відчуваєте й половини тої болі, якої відчуває то створіння, якому ви дали життя, а потім його забираєте!!! Роздираєте на шматочки, з власної волі!!!
Переглянути всі відповіді ()
Тиждень тому була на прийомі у Зоряни Ігорівни, огляд з усіма необхідними аналізами коштує 135 грн., результати отримала на наступний день, відношення та обслуговування дуже сподобалось, людей дійсно було багато - трішки прийшлось зачекати. Загальне враження позитивне
Переглянути всі відповіді ()
НАПИШІТЬ БУДЬ-ЛАСКА,ЯКА ВАРТІСТЬ ПОВНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ В ГАЛ-ДІАГНОСТ У ГІНЕКОЛОГА ПРИШЛЯК З.І. ТА ЧИ СУЧАСНЕ Й ХОРОШЕ ТАМ ОБЛАДНАННЯ, В ЧАСНОСТІ ОГЛЯДОВЕ КРІСЛО ТА ІН. ???
Переглянути всі відповіді ()
Скажіть, будь ласка, ерозію шийки матки, це в якого лікаря лікувати?
Переглянути всі відповіді ()
Відповідь отримала в повному обсязі ,дякую.
Переглянути всі відповіді ()
Позавчора перервала вагітність ніби все нормально,є запитання до лікаря,але додзвонитись туди не можливо(автовідповідач)
Переглянути всі відповіді ()
я приїхала з іншої області на перевірку і дуже задоволена.тоді у мене було тільки 2 тижні вагітності.ціни дуже стабільні. я сама людина конкретна і Зоряна Ігорівна така сама і мені це імпонує. рекомендації чіткі і по темі. у наш час "нюні" не в моді. тому не нарікайте марно. за тиждень буду їхати знову і не проміняю цю клініку за тисячі інших.навіть рекомендую її всім знайомим. персонал тут - милі і ввічливі жінки. дякую, що ви є.
Переглянути всі відповіді ()
прочитала я відгуки і.....всім не догодиш то ставлення не те то ремонт не такий ..та ви прийшли лікуватись чи роздивлятись які там умови? мені всерівно що там є.я прийшла лікуватись в Зоряни Ігорівни дуже хороший спеціаліст і людина вона переживає за кожного пацієнта.я дякую персоналу і Зоряні Ігорівні і мені дійсно допомогли.побільше б таких людей як вона і смертей жінок стала меншою
Переглянути всі відповіді ()
Дуже вдячна Зоряні Ігорівні за професійний підхід до своєї справи і як результат - за народжену доньку
Переглянути всі відповіді ()
Я вчора перервала вагітність,не знаю як буде дальше,покищо стан задовільний,що прада,після процедури дійсно ніхто не цікавиться як і що з пацієнткою,ти просто ідеш додому,і нікого не хвилює,ніяких не дають рекомендацій,просто знають,що жіткам треба вирішити проблему і вони будуть робити все ,що треба,через 10 днів піду перевірюсь і напишу,ну це відгук на рахунок переривання,бо робила у перше,а так лікувалась то мені сподобалась Ігорівна,
Переглянути всі відповіді ()
Не раз зверталась-задоволена була завжди результатами))) в Зоряни Ігорівни стояла на обліку з першою дитинкою-прекрасна людина)))
Переглянути всі відповіді ()
Жінки!Щоб ви робили,як би не було таких хороших спеціалістів, як Зоряна Ігорівна.Ви повинні їй дякувати,а не писати дурної.Не подобається ідіть в другу клініку.І необріхуйте хороших людей.
Переглянути всі відповіді ()
Можу сказати тільки одне за такі кошти ставлення до пацієнтів мало б бути набагато кращим!
Переглянути всі відповіді ()
Скористалася послугами даної структури. Що можу сказати... Мені абсолютно не сподобалося! Якщо порівняти з іншими приватними клініко-діагностичними центрами- можна зробити висновок , що це звичайна державна структура от тільки за вартість приватної. Мені не сподобався сервіс, коли людина іде в приватну структуру, напевне їй хочеться відповідної уваги і сервісу за кошти які оплатила. У приміщенні немає відповідного ремонту, двері в кабінети не закриваються, тому інші пацієнти які чекають в коридорі можуть легко бути в курсі ваших проблем. Це не правильно. Персоналу як і в державних структурах байдуже що є черга, вони весело сидять в сусідніх кабінетах і обговорюють новини дня. Пишу це все тому бачила це все на свої очі. Люди приємні там працюють, але не називайте цю структуру приватною клінікою. Більше надіюсь ніколи більше не повернутися туди.
Переглянути всі відповіді ()
Зор"яна Ігорівна одна з найкращих лікарів,завдяки їй я завагітніла вдруге
Переглянути всі відповіді ()
Просьба до колективу клініки .якщо у вас є можливість відмовити жінку від аборту скористайтеся нею . це ж для вас і вашої сімї!!!
Переглянути всі відповіді ()
Як дізнатися про результати аналізів,якщо живу не місті,номер телефону Зоряни Ігорівни нема,а стаціонарний не відповідає?
Переглянути всі відповіді ()
Лікар Зоряна Ігорівна сильний спеціаліст вона мені подобається як спеціаліст але ціни зависокі
Переглянути всі відповіді ()
Підкажіть, будь ласка, чи роблять у клініці біопрофіль. Дякую.
Переглянути всі відповіді ()
Кому як а мені сподобалося і ставлення і результат роботи клініки!Ніяких проблем після переривання!головне виконувати поради і все буде добре!!!Не бійтеся,звертайтесь і вам обовязково допоможуть!Перевірено!!!
Переглянути всі відповіді ()
скільки коштує аборт ???
або таблетки для аюборту ???
Переглянути всі відповіді ()
Ну і відгуки у вас тут!!! Всім не догодиш. Я сама лікар і дивуюся з людей настільки легко ви судите інших. Кожна з вас Аня, Оля ,Ніна навіть поняття не маєтн , про що говорите. Зробили висновок про клініку на основі зробленого аборту. До таких речей ставляться всюди однаково негативно. Просто пацієнтка не завжди чує,що про неї говорять лікар чи медсестра, бо перебуває під наркозом. А істинна оцінка роботи гінеколога, коли жінка подякує за дитину або за збережене здоров"я. Зоряна Ігорівна - професіонал і дуже лаконічна у стосункахз пацієнтами. А приходять фіфочки і хочуть ,щоб їм за 125 гр півдня зад лизали. Я користуюся послугами Гал-діагност 4 роки і задоволена.Прийшла , заплатила гроші і мені надали якісні послуги. А активним дописувачам хочу порадити припнути язика , бо хто знає як життя може повернутися...
Переглянути всі відповіді ()
Що Вам молодим розказувати, Ви спочатку проживіть стільки, зробіть в своєму житті щось путнє, крім аборту, а потім осуджуйте когось. Особливо фахівець хтось чи не фахівець. А то Ви хочете життя в собі вбити і щоб все гладко проходило , фіалками пахло і Бог очі на все закривав. Між рядками, я думаю кожне своє прочитала.А Зоряна Ігорівна має напряцьований і заслужений авторитет, Ви до такого навряд чи доростете.
Переглянути всі відповіді ()
Дорогенька Олічка і Надійка,я засумнівалась у вашій адекватності бо Ви писали про те що хтось когось там мав прибити, цивілізовані АДЕКВАТНІ люди так не роблять і не пишуть.Мені нема змісту використовувати псевдонім, ніколи не цуралась свого імені. А на рахунок переривання вагітності то взагалі сором писати, бо це не гордість і честі Вам не робить, Ваша "помилка",(тому що існують засоби контрацепції і голова на плечах), і цю помилку має вирішувати лікар, та ще й щоб Вам було безболісно. Безболісно було коли зачинали, а зачали - то прошу дуже родити і виховувати і не буде нікому болісно і ніяких швидких.
Переглянути всі відповіді ()
Зоряна Ігорівна, не звертайте увагу на даних "пацієнтів" і на їх репліки, ВИ одна з найкращих лікарів в нашому місті. Дякую Вам за те що Ви є. Завдяки Вам і Вашій роботі я змогла народити 2 своїх дітей...
Переглянути всі відповіді ()
А "шановна Галина Петрівна, вдячна пацієнтка" звідки знає про неадекватну пацієнтку???? Чи лікар Зоряна Ігорівна порушує лікарську таємницю і розказує своїм пацієнтам про свої взаємовідносини з іншими пацієнтами???!!! Тоді керівництву цього медичного закладу варто подумати, чим корисні такі "фахівці".
Переглянути всі відповіді ()
Не хочу коментувати всі послуги установи (не попробувала на собі), проте переривання вагітності (це і так нелегкий вибір), "завдяки" певним співробітникам, перетвориться на 100-відсоткову кровотечу, звинувачення, виклик швидкої та чистку. Тисяча витрачених гривень на сумнівні ліки - найприємніша частина переривання вагітності. Далі - гострий біль, виклик швидкої і ви на два поверхи вище на столі в операційній...НЕ КУПУЙТЕ МЕДИЧНІ ПРЕПАРАТИ З РУК ЛІКАРІВ!!!!!! Лікар несе відповідальність за те, що з вами відбувається, і особливо тоді, коли це питання планування сім'ї.
Переглянути всі відповіді ()
"Шановна" Галина Петрівна, вдячна пацієнтка, не треба брати собі псевдонімів. Такі гарні відгуки про себе писати треба під своїм справжнім іменем. А Вам я бажаю ніколи не переживати того жаху, який я особисто пережила завдяки "хорошому фахівцю" Зоряні Ігорівні
Переглянути всі відповіді ()
А Я задоволена послугами "ГАЛ-Діагносту, і Зоряною Ігорівною як лікарем, хорошим фахівцем. Безліч жінок лікуються в неї, спостерігаються вже багато років і також задоволені нею.Не буває в житті такого, щоб думка однієї незадоволеної пацієнтки, адекватність якої ще треба перевірити, закреслила багаторічний досвід і багатомільйонну вдячність пацієнтів.Я розчарована людьми,як легко люди виплескують зло, і які скупі на слова вдячності. Тисячі дітей народжені здоровими завдяки Зоряні Ігорівні, тисячі жінок живуть і є матерями, а так мало відгуків тут можна прочитати позитивних. Люди!!! Коли Вам допогли, теж треба дякувати, а не тільки обливати брудом якщо Ви незадоволені!
Переглянути всі відповіді ()
відношення не сподобалося, краще туди не звертатися
Переглянути всі відповіді ()
Дуже хороша клініка!!!! Лікарі- професіонали в своїй сфері!!!! Особливо,Дельва Ксенія Мар"янівна- найкраща УЗДистка міста!!!Чуйна,уважна і приємна жінка!!!
Переглянути всі відповіді ()
Дуже задоволена ставленням персоналу, ціни невисокі, лікарі дуже ввічливі та приємні. Порівняно з іншими приватними клініками ніхто не здирає гроші за непотрібні аналізи і не розводять ні на які ліки.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже халатне відношення.Переривала вагітність 01,2012р.Ніхто не цікавиться твоїм станом після процедури.Їх хвилює,звільнити зразу ліжко.Пропонують ліки дорожще ніж в аптеках і брешуть,що без націнки.Ставлення як до собак.
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Іванівна дуже хороший спеціаліст.І всі лікарі,медсестри і весь персонал - чудові люди.Я полугами клініки користуюсь більше 5років і мене ще ніхто і ніколи не ображав.Індивідуальний підхід завжди є,ціни ніхто не міняє,і не "впарює" ефірні масла.Всім дуже дякую за вашу не легку працю.А скоро в мене плановий похід в клінку на огляд.Мені подобаеться)))
Переглянути всі відповіді ()
Висока оплата, відношення ніяке, хамство і байдужість. Сама більше не піду і десятом закажу.
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Іванівна-найкращий спеціаліст!Дуже хороша і щира людина!Медсестрички теж приємні,гарно відносяться до пацієнтів!!!
Переглянути всі відповіді ()
А Марта Романівна найкраща,таких спеціалістів як ви мало,дякую вам за безкористне,просто людяне відношення!
Переглянути всі відповіді ()
Дуже гарна клініка! Дбайливий та професійний персонал. Велика навантаженість на лікарів, про те часу на всіх хватає. Дякую працівникам, що допомогли мені. Користуюсь послугами вже близько 4-х років - всім дуже задоволена!
Переглянути всі відповіді ()
Приватний лікувальний центр та висока оплата не завжди складають враження про високий професіоналізм та коректність лікарів.За 2хв.можуть міняти оплату.Дякую випадку що нескористувалась їхніми послугами.
Переглянути всі відповіді ()
Нав'язувалось придбання ліків(ефірних масел),
відношення зверхнє, не звертаюсь більше
Переглянути всі відповіді ()
Абсолютно згідна !
Переглянути всі відповіді ()
Дуже хамське відношення, прийом проводиться без індивідуального підходу, кожен може зайти. Особливо лікарка П...як,яка за дві хвилини і за 125 грн провела "огляд"...
Переглянути всі відповіді ()
Галдіагност   Гінекологія   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Лікар-гінеколог   Гінеколог   Гінекологічні послуги   Консультації гінеколога   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Аналізи   Вагітність   Гінеколог центр   Гінекологічні огляди   Гормони   Здати аналізи   Здача аналізів   Консультації для вагітних   Лікування ерозії шийки матки   Лабораторія медичні аналізи   Лабораторні дослідження   Лабораторна діагностика   Медикаментозне переривання вагітності   Обстеження вагітних   Обстеження та спостереження за вагітними   Порушення менструального циклу   Послуги гінеколога   Послуги узд   Прицільна біопсія шийки матки   Проблеми при вагітності   Узі   Узд вагітних   Узд внутрішніх статевих органів   Узд органів   Ультразвук  
Показати більше