Гефест

Гефест - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
вулиця Київська, 33
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 16:4512:00 - 12:45
Сб,НдВихідний

Інформація

Колективне підприємство «Гефест», яке засноване в березні 1994 року,  одним із перших на Прикарпатті розпочало роботу в галузі художнього ковальства і залишається одним із кращих в цій сфері. Безцінний двадцятип'ятирічний досвід роботи з металом, створення оригінальних і неповторних виробів ужиткового та декоративного призначення, індивідуальний підхід до кожного замовлення вирізняє фірму з поміж десятків інших ковальських майстерень. Працюючи в різних стилях, від пишного бароко до строгого модернізму, майстри фірми «Гефест» здатні втілити в життя найрізноманітніші побажання замовника, вдало вписати вироби з металу як в інтер’єр так і в екстер’єр приміщення. За час роботи виконано великий обсяг робіт на об’єктах житлового і громадського будівництва. На сьогоднішній день  ковані вироби фірми прикрашають як приватні будинки, так і численні магазини, офіси, церкви та вулиці міст в різних куточках України. Також наші роботи змонтовані в Німеччині, Голландії, Швейцарії та США.

Зазначимо, що окрім робіт з художнього кування, компанія надає послуги в фарбування та захисті металу від корозії. Добре знане якісними роботами не лише у власному регіоні, КП «Гефест» завжди займає активну позицію зі збереження ковальської спадщини та розвиває напрямок художнього кування. Фірма є організатором найбільшого в Східній Європі ковальського фестивалю «Свято ковалів» в місті Івано-Франківську. Наш фестиваль збирав до 300 ковалів з 25 країн світу. В цьому році відбувся пятнадцятий фестиваль.

Фірма «Гефест» брала активну участь у формуванні Парку кованих фігур в місті Донецьку. Скульптури «Букет майстрів» та «Карусель ковальських міст» виготовлені фахівцями нашого підприємства. Ковані фрагменти роботи наших майстрів прикрашають також інші скульптури Парку.

Працівники фірми «Гефест» були серед організаторів «Спілки майстрів ковальського мистецтва України» та входять до її керівних органів.

Відгуки

Олександра Соломійчук (Активний користувач)
Сподобалось
Замовляла решітки на вікна у цій фірмі. Потрібні були найпростіші і найдешевші. Тут знайшла те, що шукала:
1) запропонували оптимальний для мене варіант за дуже прийнятною ціною (при цьому в процесі вибору мала можливість оглянути взірці та реальні вироби інших замовників);
2) решітки виготовили швидко і якісно, встановили у суботу - вихідний день (бо мені, замовнику, було так зручно);
3) мала приємність від спілкування з працівниками: директором п.Михайлом, дизайнером Ольгою, монтажником Вадимом. З цими людьми хочеться співпрацювати ще, тому буду звертатися знову та іншим рекомендую.
Є, щоправда, й малоприємна деталь: першими клієнта зустрічають собаки, які живуть на території кузні. Про кожен візит треба попередньо домовлятися по телефону.
Переглянути всі відповіді ()
Високої якості вироби, але доволесь довго чекати
Переглянути всі відповіді ()
  Автоматика До Воріт   Гаражні Ворота   Ворота, шлагбауми   Зварювальні роботи   Кузні   Меблі   Виготовлення металоконструкцій   Каміни   Балкони, лоджії   Сходи   Шлагбаум   Шлахбауми   Шлахбаум   Зварка   Зварювання   Ковка   Кузні   Кузня   Ковані вироби   Металоконструкція   Виготовлення металоконструкцій   Виробництво металоконструкцій   Металеві конструкції   Виготовлення камінів   Встановлення камінів   Купити камін   Сходи   Перила   Сходи на замовлення   Лестницы   Лестница   Автоматика   Автоматичні ворота   Відкатні ворота   Відсувні ворота   Відсувні ковані ворота   Виїзні ворота з мотором   Виготовлення воріт   Виготовлення кованих виробів   Виготовлення решіток   Вироби з заліза   Ворота   Ворота з автоматикою   Встановлення   Встановлення решіток   Встановлення систем спостереження   Гаражні ворота з автоматикою   Жалюзі   Камінні набори   Ковані альтанки   Ковані балкони   Ковані вішалки   Ковані ворота   Ковані гойдалки   Ковані дашки   Ковані декорації   Ковані деталі   Ковані елементи інтер'єру   Ковані елементи декору   Ковані каміни   Ковані крісла   Ковані лавки   Ковані меблі   Ковані підсвічники   Ковані перила   Ковані решітки   Ковані столи   Кована брама   Коване дзеркало   Коване ліжко   Кований паркан   Кований подарунок   Кований стіл   Ліжка   Ліхтарі   Лавочки   Металоконструкції   Накриття для автомобілів   Підсвічники   Паркани   Решітки на вікна   Ролети   Сходи під ключ   Сходи різної конструкції   Унікальний подарунок   Фіртки   Хвіртки   Художнє ковальство   Художня ковка  
Показати більше