Пам'ятники

Пам'ятники
Дрогобич
Площа Ринок, 5, офіс 4
(2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 17:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Коли горе приходить у дім, вам, як ніколи, потрібна підтримка та втіха. У смерть близької людини завжди важко повірити та прийняти жахливу правду.

Для останнього прихистку душі покійного потрібно облаштувати достойне місце. Наша команда врахує всі побажання рідних та близьких, ми гарантуємо швидке та якісне виконання своєї роботи. З нами вам не доведеться турбуватися про встановлення пам`ятника, адже ми виконуємо доставку та встановлення надмогильних плит.

Ми надаємо послуги:

  • виготовлення пам`ятників з граніту та крихти;
  • доставки та монтажу;
  • укладання бруківки на примогильній території;
  • виготовлення виробів з граніту: підвіконня, каміни.

Наше агентство знаходиться у самому центрі міста, неподалік ратуші.

Ми гарантуємо швидкий термін виконання замовлення, якісний сервіс, урахування усіх побажань та вимог, помірні ціни та великий досвід роботи.
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Граніт, мармур, камінь   Пам'ятники   Гранітні вироби   Вироби з гарніту   Мармурові вироби   Вироби з мармуру   Натуральний камінь   Природній камінь   Природний камінь   Мармурова крихта   Вироби з крихти   Надмогильні пам'ятники   Памятники   Пам'ятники з граніту   Гранітні пам'ятники   Виготовлення памятників   Граніт   Гранітні вази   Гранітні памятники   Гранітні таблички   Гранітні таблички на пам’ятники   Дитячі памятники   Доріжка з мрамурної крихи   Доріжка навколо пам’ятника   Зображення на гранітній плиті   Иготовлення памятнників за ескізами замовника   Комбіновані памятники   Комбіновані пам’ятники   Крихти   Лавочки   Лампадки   Латунні хрестики   Надгробні памятники   Надмогильні памятники   Надмогильне фото на кераміці   Одинарні пам’ятники   Памятники виготовлення   Памятники з граніту   Пам’ятники з мармурної крихи   Пам’ятники з натурального каменю   Пам’ятники з українського граніту   Пам’ятники зі штучного каменю   Пам’ятники на замовлення поєднання граніту з штучним каменем   Пам’ятники пам’ятники в розстрочку   Подвійні пам’ятники полімерні вази   Ціни на памятники  
Показати більше