Громадський ресторан "Urban Space 100"

Відгуків 22
Івано-Франківськ
Вулиця Грушевського, 19
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд06:00 - 23:00Без перерви

Інформація

Смачні страви та напої. Проведення арт-подій та презентацій.

Події

Прес-конференція "Французька весна в Україні"
Запрошуємо на прес-конференцію про фестиваль, що став брендом!«Французька Весна» знову в Україні, і в її ритмі протягом квітня житимуть Київ, Бердичів, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Рівне та Харків. Цьогорічна «Французька весна» обрала тематику, яка щодня набуватиме іншої форми, варіюючи від події до події: колір!Колір оточує нас повсюди – у природі, міському середовищі, в нашому повсякденному житті.Колір відображає наші емоції, супроводжує наше суспільне життя, надає виразності та рухомості мистецтву та культурі.⠀Вхід вільний!
Швединг Фест 2019
Швединг — це кіногра, в якій за 24 години потрібно зняти саморобний римейк популярного фільму.Для цього потрібні: команда, камера (фотоапарат/телефон), мозок і винахідливість.Маєш усе необхідне? Тоді:1.Збирай друзів2. Заповни форму реєстрації за нижчевказаним посиланням.3. Приходь на жеребкування 23-го березня та отримай фільм.4. Зніми римейк за 24 години і відправ організаторам до 12:34 25-го березня.5. Презентуй свою роботу на Фесті 25-го березня о 19:30 в Urban Space 100.Участь безкоштовна.
Світ під твоїми ногами
Запрошуємо на показ документального фільму «Світ під твоїми ногами» до Urban Space 100.⠀Ось уже понад шість років 37-річний Метт Ґрін втілює незвичну місію. Він прогулюється кожною вулицею в Нью-Йорку – це шлях довжиною в 13 тисяч кілометрів, що пролягає сотнями районів. Аби втілити цей проект, Метт звільнився з роботи, відмовився від квартири і тепер він живе приблизно на 15 доларів в день. Коли він не гуляє, Метт приділяє свій час вивченню нескінченних цікавинок, які трапляються йому на очі – від національних пам'яток до непоказних каналізаційних отворів. Потри те, що Метт присвятив роки свого життя такій пригоді, він достеменно не знає, навіщо це робить. Він просто відчуває потребу йти і шукати те, що дозволяє зрозуміти світ і людей, які його населяють.Режисер Джеремі Воркмен та виконавчий продюсер Джессі Айзенберґ представляють фільм, зібраний з понад 500 годин відеоматеріалів, які були зняті за понад три роки. Це історія особистої місії однієї людини – це шлях пізнання та людяності, що дозволяє побачити дива. Зрештою – це погляд на одне місто та людей, які його населяють. "Світ під твоїми ногами" неочікувано перетворюється на відображення всього нашого світу та його нескінченних можливостей.⠀Побачте власними очима!У рамках Фестивалю Американського кіно «Незалежність», за підтримки Посольства США в Україні!Вхід, як завжди, вільний!
Фестиваль кіно "Тендітні плечі, переосмислення Барбі"
Запрошуємо на показ документального фільму «Тендітні плечі, переосмислення Барбі» до Urban Space 100.⠀Барбі – найвідоміша лялька в історії, ікона моди. Цей красномовний документальний фільм містить небачені раніше кадри, показує найбільші зміни Барбі та досліджує понад 60 років жіночої історії крізь призму 30-сантиметрової пластикової ляльки. За допомогою інтерв'ю з Ґлорією Стайнем, Роксаною Ґей, Пеґґі Оренстайн, інсайдерами компанії Mattel і культурологами, стрічка розкриває поступ і реґрес нещодавньої боротьби жінок за рівні права, а також показує шість десятиліть шокуюче сексистських ЗМІ та свідчення очевидців про винайдення та еволюцію Барбі.⠀Побачте власними очима!У рамках Фестивалю Американського кіно «Незалежність», за підтримки Посольства США в Україні!Вхід, як завжди, вільний!
Некрологи
Запрошуємо на показ документального фільму «Некрологи» до Urban Space 100.⠀Дарма з ними ніхто не хоче розмовляти на вечірках, адже автори некрологів – це надиво весела компанія. За десять годин до того, як газети потрапляють до поштових скриньок, – а тепер за десять хвилин до появи новини в інтернеті, – автор некролога працює наввипередки з часом, щоб підбити підсумки довгого й унікального життя в тексті на 1000 слів або менше.Потім деталі цього життя лишаються в культурній пам'яті поміж щоденних новин про війни, політику та результати футбольних матчів. "Некрологи" – це перший документальний фільм, що досліджує світ таких авторів та предмет їхньої роботи. У центрі оповіді – леґендарна команда видання The New York Times, яка наповнює свою щоденну роботу журналістською завзятістю та літературним талантом…Це історія про тих, хто по гарячих слідах пише хроніку життя після смерті; фільм ставить чи не найважливіші питання, які виникають у кожного з нас – про життя, про пам'ять і про невідворотний плин часу. Зрештою, що в нашому світі не помирає?⠀Побачте власними очима!У рамках Фестивалю Американського кіно «Незалежність», за підтримки Посольства США в Україні!Вхід, як завжди, вільний!
Служила, як дівчина
Запрошуємо на показ документального фільму «Служила, як дівчина» до Urban Space 100.⠀Документальний фільм режисерки Ліси Геслов "Служила, як дівчина" – це безпосередній погляд на кількох американок, які повертаються до мирного життя після служби.Травматизовані американські жінки-військові часто густо повертаються додому до неприкрашених реалій – на це рідко зважають і про це рідко говорять. Даючи раду посттравматичному синдромому, відсутністю житла, розбитим родинам, тяжким хворобам, фізичним травмам та наслідкам сексуального насильства у війську, ці неймовірні жінки знаходять способи адаптуватися та побороти виснажливі випробування беручи участь у конкурсі "Міс американська ветеранка".За підтримки засновниці конкурсу Джас Бут, яка сама раніше служила, ці жінки використовують досвід участі в конкурсі, аби знайти своє майбутнє та свою особистість, втрачену на полі бою. Цей фільм, який називають "захопливим, щирим та потужним", є красивим полотном, сплетеним з проникливих моментів, гостросоціальності та гумору.⠀Побачте власними очима!У рамках Фестивалю Американського кіно «Незалежність», за підтримки Посольства США в Україні!Вхід, як завжди, вільний!
Як знайти своє призначення і при цьому не втратити себе?
Як знайти своє призначення і при цьому не втратити себе? Юрій Крайківськийb2you teens(Для підлітків 13-18 років)Поговоримо про: - Пошук своєї улюбленої справи- соціальні спокуси при виборі майбутньої професії - навязування та спонукання при виборі діяльності близькими людьми- Основні чекпойнти для розуміння того, що ви на вірному шляхуЮрій Крайківський, психологійчний консультант Ніякого теоретичного матеріалу з книжок, а особистий досвід і висновки з пройденого шляху.І на кінець, ви отримаєте матеріал за допомогою якого кожен зможе хоч трошки наблизитись до свого призначення.Участь безкоштовна!
Врівноваження терезів
Запрошуємо на показ документального фільму «Врівноваження терезів» до Urban Space 100.⠀Документалістка Шерон Ровен розповідає історії надзвичайних юристок, які стали першопрохідцями в своїй професії, а також показує перешкоди, що стоять перед молодими жінками сьогодні. Протягом понад двох десятиліть Шерон взяла інтерв'ю в більше ніж 40 адвокаток, охопивши п'ять поколінь – від судді Верховного суду Рут Ґінсбурґ та відомої адвокатки з питань захисту громадянських прав Ґлорії Оллред, до молодих правниць і студенток, які починають свою діяльність у професії сьогодні.⠀Побачте власними очима!У рамках Фестивалю Американського кіно «Незалежність», за підтримки Посольства США в Україні!Вхід, як завжди, вільний!
Винаходячи завтра
Запрошуємо на показ документального фільму «Винаходячи завтра» до Urban Space 100.⠀Познайомтеся з пристрасними підлітками-винахідниками з усього світу, які створюють інноваційні рішення для боротьби з загрозами світовому довкіллю просто в себе вдома, водночас переживаючи сумніви та комплекси пубертатного віку. Вирушайте в подорож із цими непересічними підлітками, які готують свої проекти для найбільшого в світі шкільного з'їзду з природознавства та науки – Міжнародної виставки науки та інженерства "Інтел" (ISEF), започаткованої Науково-громадським товариством.Побачте власними очима!⠀У рамках Фестивалю Американського кіно «Незалежність», за підтримки Посольства США в Україні!Вхід, як завжди, вільний!
Все про Burning Man та українську Burn Культуру
Захоплюєтесь фестивалем Burning Man але не знаєте як туди потрапити? Запрошуємо 2-го квітня о 18:00 в Urban Space 100, де пройде презентація від волонтерів та учасників Burning Man: Лена Омельченко (Alena Omelchenko), Andriy Korzhyk та Евгений Вершинин (Yevgen Vershynin), які хочуть поділитись з Франківцями таємницями та цікавинками про цей маштабний захід у пустелі та про українську Burn-культуру.Кілька українців настільки прониклись Burning Man, що захотіли привезти частину того незвіданого в Україну.“Після проведення в Києві офіційних локальних івентів Precompression та Decompression з’явилася необхідність мати місце для творчих колаборацій. У нас зібралася група людей, які готові не раз чи два рази на рік реалізовувати свої ідеї у рамках бьорнерських заходів, а постійно працювати над власними проектами.” – Ярослав Корець, лідер української спільноти бьорнерів.Невдовзі виникла ідея створити щось більше, на рідній землі. “Палац культури Куренівка” – це простір на 1200 м2 на Подолі, де планується створити майстерні для мейкерства, робототехніки, гончарства, місце для роботи над арт-об’єктами, які будуть представлені на Burning Man, музикальна студія, зона для театру/концертів/вечірок тощо.В Urban Space ви почуєте про:- історію фестивалю і як він зародився- 10 принципів BM- як потрапити на фестиваль та нюанси проживання- що таке Kurenivka- чому будується “Палац культури Куренівка” та опис майбутніх проектів- погляд “зсередини” про локальні івенти та оригінальний Burning Man- як долучитися до проекту.Вхід, як завжди, вільний!
Концерт "Женя і Катя"
Urban Space 100 запрошує співати, танцювати і відкривати сезон посиденьок з друзями на літньому майданчику Для вас співатиме Женя і Катя – гурт з Вінниці ⠀Гурт виконує авторські українські та англомовні пісні. Свій стиль визначають, як романтичне інді/смарт поп. В травні 2016 року випустили дебютний міні-альбом під назвою "Втомлене місто". Весною 2018 побачив світ перший повноформатний альбом "Літаки". Наступною піснею, на яку відзняли кліп стала "Цілий світ". А восени 2018го вийшов сингл "Перший сніг". Приймали участь в телепроекті "Українська пісня" та стали фіналістами конкурсу "Хіт-конвеєр". Наразі кліпи "Втомлене місто", "Літаки" та "Цілий світ" транслюються на українських музичних телеканалах, а пісні звучать в ротації багатьох радіостанцій.Відкриємо сезон літніх вечірок разом Вхід, як завжди, вільний 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі