Дрогобицька автомобільна школа Товариства сприяння обороні України

Дрогобицька автомобільна школа Товариства сприяння обороні України - фото
Відгуків 9
Дрогобич
вулиця Сагайдачного, 63/1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Підготовка водіїв всіх категорій, сучасні авто, та кваліфіковані майстри і викладачі.

У нас Ви отримаєте усі необхідні знання і навички. Для кращого засвоєння матеріалу викладання правил дорожнього руху проходить у легкій формі розповіді та спілкування, що дозволить Вам зрозуміти правила, а не просто зазубрити їх. Водії-інструктори знайдуть особистий підхід до кожного з учнів, а кваліфіковані викладачі поділяться своїм досвідом і навчать усім необхідним правилам та маневрам.

Автошкола має сучасну матеріально-технічну базу для проведення якісного навчального процесу. До послуг студентів: проектори, комп’ютери, а також моделі автомобільних агрегатів, які допоможуть не лише почути, а й побачити як працює та чи інша система Вашого авто. Парк машин, для проведення занять, включає іноземні та вітчизняні автомобілі на механічній і автоматичній коробках передач.
 
Документи, які необхідні для запису на навчання:
  • на категорію "В"; "ВС" — паспорт, медична довідка, 5 фотокарток 3,5×4,5 см
  • на категорію з "В" на "ВС" — посвідчення водія категорії ”В”, медична довідка, 3 фото
  • на категорію з "ВС" на категорію "Д" і "Е" — посвідчення водія категорії "ВС", медична довідка, 3 фото, стаж роботи водієм не менше 3-х років

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Надія Марек: (Ревізор)
Сподобалось
Я теж рекомендую цю школа!!! Дякую Андрію Романовичу і всім інструкторам!!! Записуйтеся і не сумнівайтеся, ви здобудете знання, досвід і навики .

Відповісти:

Надія Марек,
Надія Марек, 
Переглянути всі відповіді ()
Віта Сабат: (Ревізор)
Сподобалось
Дуже рада, що вибрала саме цю автошколу. За три місяці навчання ніразу не пожаліла, що сюди пішла. Кожне заняття проходило весело і цікаво,  завжди хотілось на них приходити, тому що знала, що сьогодні обов'язково дізнаюсь щось нове і корисне. Звичайно, велика заслуга в цьому викладача теорії, який пояснював все цікаво і наводив життєві приклади. Похвали заслуговують  і інструктори з водіння, з якими завжди було весело, які терпіли нас ,незважаючи на численні помилки. Отож, без ніяких сумнівів, рекомендую усім цю автошколу! 
P. S.  Моя група, ви - найкращі😃! Вже скучаю за вами ☺😉

Відповісти:

Віта Сабат,
Віта Сабат, 
Переглянути всі відповіді ()
Andrianka Baykenich: (Ревізор)
Сподобалось
Дякую автошколі не тільки за знання, а й за людей, з якими там познайомилась❤️. Колектив просто супер. Директор - Роман Іванович, який часто до нас приходив, запитував чи нас все влаштовує, переймався чи нам тепло і чи щось нас тут навчили. Викладач теорії - Андрій Романович, з яким лекції проходили швидко, цікаво і, найголовніше - повчально, опитування якого спочатку наводили жах на всіх учнів, проте згодом, успішно здавши екзамен, ми зрозуміли як це було добре. Інструктори - Олег Миколайович та Михайло Михайлович, які ділились досвідом і вміннями, навчили їздити, етики водіння. Ну й звісно вдячна своїй групі, яка зробила це навчання ще цікавішим. 💓💓💓 Три місяці пролетіли непомітно, тому, якщо ти ще сумніваєшся, обирай саме ТСОУ!

Відповісти:

Andrianka Baykenich,
Andrianka Baykenich, 
Переглянути всі відповіді ()
Олена Кайдан: (Ревізор)
Сподобалось
Обравши дану автошколу , я зрозуміла, що зробила правильний вибір. ✔ Ці три місяці пройшли як мить , вже скучаю🙁 
  Надзвичайно вдячна досвіченому , привітному, терплячому і позитивному викладачу теорії Андрію Романовичу. Чудові і доступні для розуміння лекції , а також дає гарне пояснення і вчить як бути достойним водієм.
   Ну і звичайно велике дякую інструкторам . Вони навчили мене безпечно їздити, по правилам, бути зосередженою! Всі мої хвилювання і не впевненість просто розсіялись. Це дуже важливо найти правильні слова, і Ви це зробили. Дякую, за те що вірили в мене. 
   Школу рекомендую усім, тут легко , весело і результативно!!!

Відповісти:

Олена Кайдан,
Олена Кайдан, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Bermes: (Користувач)
Сподобалось
Я приєднююсь до усіх тих,хто пише гарні відгуки та рекомендує цю автошколу. Після навчання тут у мене залишились лише позитивні враження та емоції. Було приємно вчитися у досвідчених інструкторів, серед яких хочу відзначити Олега Михайловича та Михайла Михайловича ,які старалися зрозуміло пояснити,як правильно водити машину,а також вчителя теорії Андрія Романовича, який дійсно намагався навчити нас, цікаво подаючи кожну тему, доповнюючи їх практичним досвідом, задаючи нам запитання для кращого закріплення вивченого матеріалу. У класі та на водінні завжди панувала невимушена, дружня атмосфера. Щоразу хотілося ходити на ці заняття. Однозначно, колектив у автошколі- професіонали своєї справи, які зуміли організувати нам цікаве та ефективне навчання ну і,звичайно, знання ПДР та автомобільної справи. Рекомендую!

Відповісти:

Natalya Bermes,
Natalya Bermes, 
Переглянути всі відповіді ()
Роксолана Пецкович: (Користувач)
Сподобалось
Навчання в автошколі проходить на досить високому рівні-з точки зору як теоретичних, так і практичних занять. Лекції були цікавими, і що важливо, доповнені прикладами з життя. Звичайно, важливу роль відіграло опитування кожного учня кожного заняття😃 
Не можна не згадати інструкторів, які, можливо, і втомлювалися від того, що потрібно декілька раз повторювати одне й теж саме, але разом з нами проходили цей шлях і завжди намагалися підбадьорити і  повірити в себе. 
Тому велике дякую за здобуті знання🤗

Відповісти:

Роксолана Пецкович,
Роксолана Пецкович, 
Переглянути всі відповіді ()
Святослав Степ'як: (Перехожий)
Сподобалось
Хороші інструктори, якісне навчання. Все доступною і зрозумілою мовою пояснюють. Дякую за навчання)

Відповісти:

Святослав Степ'як,
Святослав Степ'як, 
Переглянути всі відповіді ()
Софія Макаришин: (Перехожий)
Сподобалось
Дуже доброзичливий персонал, чудовий учитель теорії, який має своє відчуття гумору. Професіональні інструктори, які знайдуть час для вас, щоб пояснити неясну інформацію не один раз. Дякую за навчання.

Відповісти:

Софія Макаришин,
Софія Макаришин, 
Переглянути всі відповіді ()
Дмитрий Галюк: (Перехожий)
Сподобалось
Навчався в данній автошколі. Працюють дійсно знавці своєї справи - професіонали. Рекомендую

Відповісти:

Дмитрий Галюк,
Дмитрий Галюк, 
Переглянути всі відповіді ()