Дрогобицька автомобільна школа Товариства сприяння обороні України

Дрогобицька автомобільна школа Товариства сприяння обороні України - фото
Відгуків 18
Дрогобич
вулиця Сагайдачного, 63/1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Підготовка водіїв всіх категорій, сучасні авто, та кваліфіковані майстри і викладачі.

У нас Ви отримаєте усі необхідні знання і навички. Для кращого засвоєння матеріалу викладання правил дорожнього руху проходить у легкій формі розповіді та спілкування, що дозволить Вам зрозуміти правила, а не просто зазубрити їх. Водії-інструктори знайдуть особистий підхід до кожного з учнів, а кваліфіковані викладачі поділяться своїм досвідом і навчать усім необхідним правилам та маневрам.

Автошкола має сучасну матеріально-технічну базу для проведення якісного навчального процесу. До послуг студентів: проектори, комп’ютери, а також моделі автомобільних агрегатів, які допоможуть не лише почути, а й побачити як працює та чи інша система Вашого авто. Парк машин, для проведення занять, включає іноземні та вітчизняні автомобілі на механічній і автоматичній коробках передач.
 
Документи, які необхідні для запису на навчання:
  • на категорію "В"; "ВС" — паспорт, медична довідка, 5 фотокарток 3,5×4,5 см
  • на категорію з "В" на "ВС" — посвідчення водія категорії ”В”, медична довідка, 3 фото
  • на категорію з "ВС" на категорію "Д" і "Е" — посвідчення водія категорії "ВС", медична довідка, 3 фото, стаж роботи водієм не менше 3-х років

Відгуки

Андрій Та Христина Перхун: (Ревізор)
Сподобалось
Ні на хвилинку не пожаліла, що пішла вчитись саме у вашу автошколу! :)
Тут знайшла нових друзів, з якими три місяці пролетіли, як три тижні. Кожне заняття починалося з опитування, що є великим плюсом.
Дуже вдячна нашому викладачу Андрію Романовичу, за отримані знання та досвід водіння, а також за веселі заняття :)
Ще хотіла б відмітити, що машина в нас завжди була чиста і охайна, за що окремий респект 😊
Рекомендую усім цю автошколу!
#B-180 😉
Переглянути всі відповіді ()
Ira Biguniak Schudla: (Ревізор)
Сподобалось
Дуже класна автошкола! 😎
Лекції були дуже цікавими і веселими😂
Наш викладач Андрій Романович дуже доступно пояснює, з яким незаскучаєш на лекціях так і за кермом😂
Однозначно рекомендую👍
Переглянути всі відповіді ()
Petya Krupskiy: (Ревізор)
Сподобалось
(ВАДІЛА ПРІВЄЄТ)
Дуже класна автошкола, мій викладач, Андрій Романович, тлумачить все дуже гарно і доступно.
Усім рекомендую "МАЙБУТНІЙ ПРЕЗИДЕНТ"
Переглянути всі відповіді ()
Надія Марек: (Ревізор)
Сподобалось
Я теж рекомендую цю школа!!! Дякую Андрію Романовичу і всім інструкторам!!! Записуйтеся і не сумнівайтеся, ви здобудете знання, досвід і навики .
Переглянути всі відповіді ()
Ілона Сушко: (Ревізор)
Сподобалось
Усім рекомендую саме цю автошколу! Викладацький склад просто чудовий.
Окреме дякую нашому викладачу Андрію Романовичу за веселу атмосферу на заняттях, за терпеливість та доступність у викладанні.
А водіння завжди проходили легко та цікаво. Машина просто бомбезна.
Тому якщо ви ще вагаєтесь у виборі автошколи, то вам саме сюди!👍
Переглянути всі відповіді ()
Andrianka Baykenich: (Критик)
Сподобалось
Дякую автошколі не тільки за знання, а й за людей, з якими там познайомилась❤️. Колектив просто супер. Директор - Роман Іванович, який часто до нас приходив, запитував чи нас все влаштовує, переймався чи нам тепло і чи щось нас тут навчили. Викладач теорії - Андрій Романович, з яким лекції проходили швидко, цікаво і, найголовніше - повчально, опитування якого спочатку наводили жах на всіх учнів, проте згодом, успішно здавши екзамен, ми зрозуміли як це було добре. Інструктори - Олег Миколайович та Михайло Михайлович, які ділились досвідом і вміннями, навчили їздити, етики водіння. Ну й звісно вдячна своїй групі, яка зробила це навчання ще цікавішим. 💓💓💓 Три місяці пролетіли непомітно, тому, якщо ти ще сумніваєшся, обирай саме ТСОУ!
Переглянути всі відповіді ()
Олена Кайдан: (Критик)
Сподобалось
Обравши дану автошколу , я зрозуміла, що зробила правильний вибір. ✔ Ці три місяці пройшли як мить , вже скучаю🙁
Надзвичайно вдячна досвіченому , привітному, терплячому і позитивному викладачу теорії Андрію Романовичу. Чудові і доступні для розуміння лекції , а також дає гарне пояснення і вчить як бути достойним водієм.
Ну і звичайно велике дякую інструкторам . Вони навчили мене безпечно їздити, по правилам, бути зосередженою! Всі мої хвилювання і не впевненість просто розсіялись. Це дуже важливо найти правильні слова, і Ви це зробили. Дякую, за те що вірили в мене.
Школу рекомендую усім, тут легко , весело і результативно!!!
Переглянути всі відповіді ()
Віта Сабат: (Критик)
Сподобалось
Дуже рада, що вибрала саме цю автошколу. За три місяці навчання ніразу не пожаліла, що сюди пішла. Кожне заняття проходило весело і цікаво, завжди хотілось на них приходити, тому що знала, що сьогодні обов'язково дізнаюсь щось нове і корисне. Звичайно, велика заслуга в цьому викладача теорії, який пояснював все цікаво і наводив життєві приклади. Похвали заслуговують і інструктори з водіння, з якими завжди було весело, які терпіли нас ,незважаючи на численні помилки. Отож, без ніяких сумнівів, рекомендую усім цю автошколу!
P. S. Моя група, ви - найкращі😃! Вже скучаю за вами ☺😉
Переглянути всі відповіді ()
Irina Irina: (Критик)
Сподобалось
Велика подяка всьому колективу в автошколі!
2,5 місяці навчання в автошколі промайнули, як один день. Особливо приємно було мати поряд такого інструктора, як Андрій Романович за сталеві нерви, терпіння і повагу до своїх учнів. Він нас навчив як себе вести на дорозі і правильно користуватися автомобілем! Як викладач і інструктор просто супер!
Переглянути всі відповіді ()
Сергій Нагібін: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: ппц як)
Дуже задоволений навчанням в автошколі.
На заняттях завжди присутня прекрасна атмосфера. Окрім цінних знань, хороший настрій забезпечує манера викладання.
Чудовий інструктор та викладач - Андрій Романович. Дякую за підготовку!!!
РЕКОМЕНДУЮ
Переглянути всі відповіді ()
Іра Вербицька: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:
Хочу подякувати за чудове навчання в Дрогобицькій автомобільній школі ТСОУ, в якій на високому професійному рівні працюють викладачі. Вони специ як і в теорії, так і в практичному водінні.
Особлива подяка нашому інструктору, який з терпінням ставився до кожного з нас. Дякую за цікаві, повчальні лекції. Андрій Романович дуже сучасний учитель.
Бажаю йому і його колективу натхнення, залізного терпіння, море позитивних емоцій і чим побільше здібних учнів
PS: рекомендую на 100%
Переглянути всі відповіді ()
Роксолана Пецкович: (Критик)
Сподобалось
Навчання в автошколі проходить на досить високому рівні-з точки зору як теоретичних, так і практичних занять. Лекції були цікавими, і що важливо, доповнені прикладами з життя. Звичайно, важливу роль відіграло опитування кожного учня кожного заняття😃
Не можна не згадати інструкторів, які, можливо, і втомлювалися від того, що потрібно декілька раз повторювати одне й теж саме, але разом з нами проходили цей шлях і завжди намагалися підбадьорити і повірити в себе.
Тому велике дякую за здобуті знання🤗
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Юзефів(Штогрин): (Користувач)
Сподобалось
Всім рекомендую саме цю автошколу. Тут працюють найкращі профі своєї справи, а особливо Андрій Романович. Він вміє зробити кожне заняття і водіння цікавим, веселим.
Переглянути всі відповіді ()
Аня Домін: (Користувач)
Сподобалось
Загальне враження: Хочу висловити свою подяку та рекомендацію цій Автошколі за хороше навчання, як теорії ПДР ,так і практичному водінню. В Автошколі працюють професіонали своєї справи, завжди привітні та доброзичливі... Великий автопарк сучасних учбових автомобілей, завжди чистих та комфортних🚘...Особливо хочу подякувати нашому викладачу-інструктору Андрію Романовичу за його цікаві, веселі та чітко роз'яснювальні уроки. За терпіння, стриманість, розуміння, хороший настрій та підхід до кожного з нас.)))👍👍👍☺
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Bermes: (Користувач)
Сподобалось
Я приєднююсь до усіх тих,хто пише гарні відгуки та рекомендує цю автошколу. Після навчання тут у мене залишились лише позитивні враження та емоції. Було приємно вчитися у досвідчених інструкторів, серед яких хочу відзначити Олега Михайловича та Михайла Михайловича ,які старалися зрозуміло пояснити,як правильно водити машину,а також вчителя теорії Андрія Романовича, який дійсно намагався навчити нас, цікаво подаючи кожну тему, доповнюючи їх практичним досвідом, задаючи нам запитання для кращого закріплення вивченого матеріалу. У класі та на водінні завжди панувала невимушена, дружня атмосфера. Щоразу хотілося ходити на ці заняття. Однозначно, колектив у автошколі- професіонали своєї справи, які зуміли організувати нам цікаве та ефективне навчання ну і,звичайно, знання ПДР та автомобільної справи. Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Святослав Степ'як: (Перехожий)
Сподобалось
Хороші інструктори, якісне навчання. Все доступною і зрозумілою мовою пояснюють. Дякую за навчання)
Переглянути всі відповіді ()
Софія Макаришин: (Перехожий)
Сподобалось
Дуже доброзичливий персонал, чудовий учитель теорії, який має своє відчуття гумору. Професіональні інструктори, які знайдуть час для вас, щоб пояснити неясну інформацію не один раз. Дякую за навчання.
Переглянути всі відповіді ()
Дмитрий Галюк: (Перехожий)
Сподобалось
Навчався в данній автошколі. Працюють дійсно знавці своєї справи - професіонали. Рекомендую
Переглянути всі відповіді ()