Ремонт від А до Я

Ремонт від А до Я - фото
Відгуків 3
Івано-Франківськ
вулиця Коновальця, 99

Інформація

Плануєте проведення ремонту? Безліч причин впливає на те, що ремонтні роботи стають справою занадто клопіткою для всіх нас. Але з будь-якої важко вирішуваної ситуації завжди можна знайти вихід.

Висококласні фахівці нашої фірми зможуть запропонувати вам широкий перелік ремонтно-оздоблювальних робіт в окремих приміщеннях, офісах, та косметичного і комплексного євроремонту квартир і котеджів. Одним із пріоритетів нашої діяльності є виконання високоякісного капітального ремонту квартир будь-якого рівня складності, який, природно, включає ремонтно-оздоблювальні роботи еліт-класу в приміщеннях житлового і нежитлового типу.

Ми виконуємо комплекс заходів з ремонту квартири, офісу або котеджу, включаючи підготовку приміщення до проведення ремонтних робіт: знесення застарілих перегородок, заміну сантехніки в санвузлі, дверних і віконних блоків, зачистку, вирівнювання і стяжку всіх поверхонь. За бажанням клієнта, дизайнери допоможуть у створенні гармонійного інтер'єру житла, а професійні майстри з будівництва та опоряджувальних робіт втілять задум в реальність, строго дотримуючись технології та норм.

Ще одним видом нашої діяльності — є виготовлення корпусних меблів під замовлення (шафи-купе, дитячі, прихожі, кухні, офісні меблі та інші) та доставка побутової техніки з-за кордону. Всі бажання клієнта для нас не проблема — ми їх втілимо в реальність. А щоб побачити результат нашої діяльності, ми візуалізуємо проект в 3D, врахуємо як меблі, так і сам ремонт.

Довірте майстрам турботу про ваш ремонті, і ми виконуємо його не просто класно, але і доб'ємося очікуваних вами результатів!

Відгуки