Центр іноземних мов "Everest"

Everest - фото
Відгуків 3
Дрогобич
Вулиця Жупна, 17/1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:0013:00 - 14:00
Сб08:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 

 

Центр іноземних мов "EVEREST" ("ЕВЕРЕСТ") — це команда молодих цілеспрямованих викладачів, перекладачів, та менеджерів, які об’єднались заради досягнення спільної мети — швидко та якісно вирішувати проблеми своїх клієнтів. Ми, як професіонали своєї справи, пропонуємо широку сферу послуг у галузі освіти та перекладу.

 Центр іноземних мов "EVEREST" сконцентрований на трьох напрямках: переклади, мовні курси та AU-PAIR в Європі.

 Переклади — це усі види усного та письмового перекладу, апостиль, нотаріальне засвідчення перекладених документів, консульська легалізація документів.

 

Центр іноземних мов пропонує:

 Письмовий переклад — робота з найрізноманітнішими мовами та мовними групами, переклад стандартних документів, загальної чи спеціальної лексики. Виконання в будь-які обумовлені терміни.

 Усний переклад — переклад на семінарах, виставках, під час ділових переговорів, телефонних переговорів, екскурсій, переклад за кордоном, усний технічний переклад.

 

Нотаріальне засвідчення, легалізація

·         консульська легалізація

·         проставлення спеціального штампу "апостиль"

Мовні курси

·         навчання іноземних мов для дітей та дорослих

·         підготовка до ЗНО

·         підготовка до міжнародних екзаменів IELTS, TOEFL, ESOL, TestDaf

·         підготовка абітурієнтів до здачі іспиту ЗНО з іноземних мов

Індивідуальні заняття або заняття у міні-групах (максимум 6 учнів). Тривалість заняття 60–90 хв. Навчання проводиться 3 рази на тиждень — 3 навчальні семестри (8 місяців).

AU-PAIR — найпопулярніша міжнародна програма культурного обміну, в якій бере участь молодь з усього світу.

 

Підсумки літнього табору “ВундерКінд” з Kelly Lucas (США)


Центр іноземних мов ‘EVEREST’ з 23 квітня 2016 року регулярно проводить заняття англійської з носієм мови Kelly Lucas з США (Штат Пенсильванія), який є вчителем із 30 літнім стажем викладання у школах Америки.

Мета його роботи в Україні – це навчити усіх бажаючих вільно спілкуватися англійською та легко побороти мовний бар’єр.

Цього року нам пощастило запросити Kelly  у Дрогобич попрацювати з дітьми за літньою програмою «ВундерКінд», а також з нашими дорослими учнями. Kelly Lucas відвідав наш навчальний заклад уже вдруге, спершу провів декілька занять для старшокласників у квітні, а вже згодом протягом всього липня проводив безліч незабутніх занять у формі гри та корисного спілкування з нашими учнями та дорослими

Відгуки

Maryana Svyshch: (Користувач)
Нейтрально
Сподобалось:
Були помилки в перекладі з украінськоі на англійську мову . Я іх знайшла і мені виправили. Але це зайняло трохи часу.
Переглянути всі відповіді ()
Dmitri Dmitri: (Перехожий)
Сподобалось
Неодноразово замовляв переклад докумантів в цієї фірми. Завжди виконували вчасно та передзвонювали що переклади готові. Цікавився по цінах і в інших компаніях... Everest на відмінно від них не дере шалених грошей.
Всім раджу! Крім того тут завжди нададуть консультацію!
Переглянути всі відповіді ()
Галя Стебівка: (Перехожий)
Сподобалось
Дуже дякуємо за вашу працю! Ваші заняття для дітей завжди змістовні та зрозумілі. Вчителі доброзичливі, панує позитивна атмосфера. Заняття творчі та доступні.
Бажаємо EVERESTу успіхів !!!
Переглянути всі відповіді ()
Еверест   Курси англійської мови   Переклади   Курси іноземних мов   Бюро перекладів   Переклад   Перекладацькі послуги   Перекладачі   Послуги перекладачів   Перекладач   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Курсы изучения языков   Курси вивчення мов   Курсы иностранных языков   Курсы иностранного языка   Ігри для хлопчиків 5 років   Англійська   Англійська для дітей   Англійська для початківців   Англійська мова в школі   Англійська мова для дітей   Англійська мова для дошкільнят   Англійська мова для малят   Вивчення англійської   Вивчення англійської мови   Вивчення англійської мови для початківців   Вивчення мови   Вивчити англійську мову   Заняття для дошкільнят   Курс англійської мови   Курси англ мови   Курси англійської   Курси англійської мови   Курси вивчення англійської мови   Курси з англійської мови   Навчання англійської мови   Підготовка до зно   Перекладач англійської мови   Розвиваючі ігри   Розвиваючі ігри для дітей 5 років   Розвиваючі заняття для дітей   Тести для дошкільнят   Уроки англійської   Уроки англійської мови   Уроки англійської мови для дітей   Центр іноземних мов   Школа англійської мови   Школа раннього розвитку  
Показати більше