UP-STUDY

UP-STUDY - фото
Відгуків 1
Івано-Франківськ
вулиця Василіянок, 62а, офіс 5
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

З кожним роком все більше українських абітурієнтів прагнуть отримати освіту за кордоном. І це цілком зрозуміло, адже освіта за кордоном є більш престижною та якісною. Здобувши якісну освіту за кордоном, ви отримуєте можливість працювати в будь-якій країні світу та отримувати гідну заробітну плату.

На жаль, оформити усі документи, обрати університет та залагодити всі нюанси самостійно дуже важко, саме тому ми пропонуємо вам свою допомогу.

«UP-STUDY» — це офіційне представництво рейтингових університетів Польщі, яке має повноваження приймальної комісії та право першочергового зарахування студентів. Ми гарантуємо якісну освіту європейського стандарту та вступ до вищого навчального закладу вашої мрії… понад 350 спеціальностей та факультетів у Вроцлаві, Познані, Любліні, Варшаві. Учасники програми «UP-STUDY» можуть отримати спеціальні стипендії та знижки на навчання.

Наші послуги:

 • навчання польської мови в Skype;
 • допомога при оформленні документів та поступленні у ВУЗи Польщі.

Заняття по Skype максимально доступні для студентів, адже ви займаєтеся в комфортному місці та в зручний для вас час.

Чому навчання в Польщі так приваблює майбутніх студентів?

 • Навчаючись в Польщі, ви отримуєте європейський диплом, який дозволяє працювати у багатьох країнах світу.
 • Освіта в Польщі є дуже якісною, адже охоплює сучасні методики викладання, новітні методи та технології.
 • Доступність навчання та можливість отримання стипендій.
 • Комфортні умови, що сприяють навчальній атмосфері.

Переваги програми «UP-STUDY»:

 • власні гуртожитки у Польщі та представники, що піклуються про студентів;
 • довезення студентів;
 • гарантоване зарахування до ВУЗу;
 • комплексна підтримка: консультація та допомога представника;
 • відмінна репутація програми «UP-STUDY».

Відгуки

Yana Koverdan (Перехожий)
Сподобалось
Мені надзвичайно подобалась робота фірми, а особливо офіс у Івано-Франківську. Вони ніколи не ігнорують,завжди допомагають і дають добрі поради)
Переглянути всі відповіді ()
Ап стаді   Апстаді   Upstudy   Курси польської мови   Навчання за кордоном   Курси іноземних мов   Освіта за кордоном   Освітні програми за кордоном   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Курсы изучения языков   Курси вивчення мов   Курсы иностранных языков   Курсы иностранного языка   Європейська освіта   Академія ім. леона козьмінського   Академія бізнесу та фінансів vistula   Академія суспільних наук   Безкоштовне навчання у польщі   Варшавський національний університет   Великий вибір спеціальностей   Вища банкова школа у вроцлаві   Вища банкова школа у познані   Вступ в польські вузи   Вступ в польські університети   Вступити в польські вузи   Вступити в польський вуз   Вступити в польський університет   Вчитися в польші   Вчитися в польщі   Дешево отримати освіту в польщі   Диплом європейського значення   Допомога з вступом в польські вузи   Допомога зі вступом в польські вузи   Журналістика в польщі   Західнопоморський університет іт в польщі   Менеджмент в польщі   Мовні курси в польщі   Мовні курси по скайпу   Мовні табори в польщі   Навчання в європі   Навчання в варшаві   Навчання в кракові   Навчання в лодзі   Навчання в любліні   Навчання в ольштині   Навчання в познані   Навчання в польші   Навчання в польщі   Навчання в університетах польші   Навчання в університетах польщі   Навчання в щецині   Навчання у варшаві   Навчання у вроцлаві   Навчання у кракові   Навчання у лодзі   Навчання у любліні   Навчання у ольштині   Навчання у познані   Навчання у щецині   Ольштинський університет   Он лайн курси польської мови   Он лайн курси польської мови   Онлайн курси польської мови   Освіта в польщі   Отримати вищу освіту в польщі   Отримати освіту в польщі   Отримати польську освіту   Поїхати вчитися в польщу   Поїхати навчатись в польщу   Поїхати навчатись за кордон   Поїхати навчатися в польщу   Польські вузи   Польські університети   Польська мова по скайпу   Польська освіта   Польська освіта дешево   Польська по скайпу   Практика в польщі   Проживання студентів у польщі   Психологія в польщі   Скайп курси польської мови   Скайп курси польської мови   Стажування в польщі   Стипендія у польщі   Студенська програма навчання в польщі   Супровід під час навчання у польщі   Університет бізнесу у вроцлаві   Університет логістики і транспорту   Університет менеджменту у вроцлаві   Університет соціальної психології   Як почати навчатись за кордоном   Якісна освіта  
Показати більше