SmartWay ELC

SmartWay ELC - фото
Відгуків 69
Івано-Франківськ
Вулиця Бельведерська, 25а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:20Без перерви
Сб09:00 - 14:30Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
Вулиця Бельведерська, 32а, офіс 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:20Без перерви
Сб09:00 - 14:30Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
Південний бульвар, 21, офіс 12
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:20Без перерви
Сб09:00 - 14:30Без перерви
НдВихідний

Інформація

http://www.facebook.com/IELTSvsTOEFL 

 

Smartway ELC (English Language Centre) проводить навчання англійської мови за допомогою передових та перевірених методик. Для організації занять SmartWay ELC використовує сучасне інтерактивне обладнання та програмне забезпечення, що підвищує ефективність навчального процесу.

 

Smartway ELC пропонує:

Загальна англійська:

 • групові заняття (4 студенти)
 • заняття дуетом  (2 студенти)
 • індивідуальні заняття

Підготовка до мовних тестів (IELTS*, TOEFL)

 • Адаптована програма підготовки
 • IELTS 5.5-7+
 • TOEFL 80+

Підготовка до проходження співбесід з працевлаштування англійською мовою.

Безкоштвне тестування вашого рівня мови

Дистанційне навчання (онлайн)

Кожен студент отримує:

 • Зошит для повторень (Extensive Revision Worksheets)
 • Доступ до програми з вивчення слів (інтегрованого  до обраного курсу)
 • Адаптовані аудіокнижки бібліотеки SmartWay ELC
 • Доступ до тестових завдань IELTS

Завдяки зусиллям викладачів Smartway ELC багато наших студентів успішно склали міжнародні тести з англійської мови (зокрема IELTS) та пройшли співбесіди з роботодавцями. Ми не лише навчимо вас говорити, читати та писати, а й думати та мріяти англійською.

* IELTS (від англ. International English Language Testing System) — міжнародна система тестування англійської мови

Існують дві версії тесту: Academic та General Training:

 • Перша, Academic, призначена для тих, хто прагне поступати до  вишів, а також для фахівців, таких як лікарі або середній медичний персонал, які хочуть вчитися чи проходити практику в англомовній країні.
 • Друга, General Training, призначена для тих, хто планує отримати позаакадемічне навчання або набути досвід роботи у тій чи іншій сфері, або імігрувати.

IELTS оцінюється за дев'ятибальною шкалою (0-9), де кожний бал відповідає певному рівню знання англійської мови.

 

 

Джерело: https://uk.wikipedia.org/wiki/IELTS

Принагідно зазначимо, що підготовку до IELTS варто розпочинати маючи за плечима рівень B2 за CEFR.

A1 Початківець
A2 Початкові знання
B1 Середній рівень
B2 Вище середнього
C1 Просунутий
C2 Досвідчений

Відгуки

Наталія Гальчак (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сучасні підручники, зручний графік, викладачі - професіонали своєї справи!!!
Цікаво, весело, завжди хотілося бігти на заняття. Після роботи і коли немає настрою та сил - Ваші заняття просто порятунок для мене. Дуже заряджаєшся Вашим позитивом:) Так тримати!)
Велике спасибі Євгенії, за отримані знання, а також за терпіння та віру в мене! Ви - найкраща!!!)
Я дуже рада, що обрала саме Smart Way !))))

Yevheniia Zubiak: (Критик)
Наталія Гальчак, дуже дякую за такий теплий відгук! Надзвичайно приємно було працювати із такими позитивними людьми і у такій дружній атмосфері, яка була у нашій групі!
1 місяць тому
Переглянути всі відповіді ()
Olha Ollita (Визнаний експерт)
Сподобалось
После прохождения курса в SmartWay впечатления остались глубоко положительные. Повезло и с группой, и с преподавателем. Большое спасибо Оксане! Это прекрасный человек и настоящий профессионал своего дела! Уроки очень интересные, материал преподается легко и в доступной форме. В общем, по всем критериям "5+"! Рекомендую всем,кто хочет реально улучшить свой уровень владения языком. SmartWay, так держать! 👍
Переглянути всі відповіді ()
Sandra Yar (Експерт)
Сподобалось
I just wanted to share a quick note about Smartway school. Great teachers, pleasent atmosphere. The dynamic approach to teaching is used that motivates and engages students. There is a good balance of learning and reviewing information. Social activities are organizied to give you a chance to practice English. I highly recommend this school! :)
Переглянути всі відповіді ()
Nazar Vasyliv (Експерт)
Сподобалось
One of the best language courses in our country.I am really thankful to SmartWay and to their mentors.Garry Umney is the best IELTS teacher and good personality, pretty much appreciate all yours knowledge you have given to me. I would like highly recommend SmartWay to anyone! Guys you are doing great job, very proud to know you all!
Переглянути всі відповіді ()
Iryna Bukatyuk (Експерт)
Сподобалось
Заняття у SmartWay дуже цікаві , приємна атмосфера🌞. Дякую Євгенії за індивідуальний підхід та професійність на високому рівні😘.
Переглянути всі відповіді ()
Igor Botvyn (Користувач)
Сподобалось
Я дуже радий, що мені порекомендували саме цю школу англійської мови, сподобалось все, навчання було різноманітне та цікаве, за дуже короткий час я зміг багато чого вивчити та гарно здати IELTS, дякую викладачам які мені викладали матеріал а також пану Сергію за організацію занять, та взаєморозуміння!!!
Переглянути всі відповіді ()
Olga Fylonych (Користувач)
Сподобалось
Курс, який я пройшла мені дуже сподобався. У нас був чудовий викладач Оксана. Спілкування на уроці у нас було виключно англійською, але в критичні моменти Оксана переходила на українську і пояснювала нам те, що ми не розуміли. Методики навчання у викладача досить цікаві і вона їх вдало поєднує, щоб дати якнайбільше знань. У нас була чудова практика спілкування. Тепер мені набагато легше говорити та висловлювати свою думку. Також дуже корисним було активне слухання з подальшим обговоренням. Також читання книг в оригіналі дало свій результат. Дякую Оксані за чудову можливість покращити свої знання та впевненість в своїх силах у подальшому вивченні мови.
Переглянути всі відповіді ()
Роман Лавриненко (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Щодо ефективності поясню що змінилося за ці півроку курсу SmartWay. Раніше я вільно читав та міг написати написати текст англійською. Дивитися фільми чи відео без субтитрів не міг, і надзвичайно складно було говорити (як зрозуміти співбесідника, так і висловити свою думку). Зайняття цілком відповідали моїм потребам - мені потрібно було слухати викладача та студентів, та багато говорити самому. Найкращими та найцікавішими частинами занять були обговорення відео чи книг, де нам доводилося дискутувати, висловлювати свої думки. Тепер я впевнений, що мене зрозуміють, коли я буду говорити. І нарешті я можу дивитися відео та фільми повністю розуміючи зміст, навіть якщо якісь слова можу і не знати. Все ж таки є ще потреба в продовженні курсу, оскільки коли співрозмовник говорить швидко, то зрозуміти буває складно, і хотілося б більш якісно говорити самому, бажано з нейтральним акцентом. Щодо викладача Оксани - вважаю це була найкраща ідея що викладач довгий час проживає в англомовних країнах, знаючи при цьому українську. Тобто дуже задоволений кваліфікацією та підходом до занять.
Переглянути всі відповіді ()
Alexandr Alikhanidi (Користувач)
Сподобалось
Не буду багато писати, але з Overall IELTS 4.5 за три мімяці до 6.0. Прекрасний колектив, та підхід до судентів.
Переглянути всі відповіді ()
Natalia Tsok (Перехожий)
Сподобалось
Ми з чоловіком звернулись у SmartWay, коли виникла необхідність терміново перекласти документи з української на англійську для подачі їх на британську візу. Сергій Зуб’як все організував найкращим чином, наші документи були перекладені в дуже стислі терміни, а головне якісно і професійно (велика подяка за таку старанну роботу перекладачу Катерині Демченко). Також ми обидвоє проходити тут пробний тест IELTS, дізналися свій реальний бал, який він є без підготовки, і зовсім незабаром плануємо розпочати навчання по підготовці до тесту. То ж ймовірно, що за кілька місяців я ще доповню свій відгук, але поки що враження від SmartWye дуууже позитивні :)
Переглянути всі відповіді ()
Роман Гасько (Перехожий)
Сподобалось
Найкраще для найкращих!
Якщо Ви хочете вивчати англійську для себе, навчання, роботи чи професійної комунікації,- тоді Вам саме сюди!!!
SmartWay - you are great!!!
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Цьок (Перехожий)
Сподобалось
Дуже задоволений. Нещодавно проходив пробне тестування IELTS General. Speaking проводився із викладачкою яка мешкає в Канаді, на володіє англійською. Компанія SmartWay надає свої послуги на дуже високому рівні, рекомендую для тих хто бажає підвичити свій рівень знань чи планує здавати тестування/сертифікацію рівня Англійської.
Переглянути всі відповіді ()
Ivanna Mysiv (Перехожий)
Сподобалось
Я дуже задоволена що вибрала саме цю школу по вивченню англійської мови. Якщо ви пошукуєте кваліфікованих викладачів для вивчення мови або здання тесту з англійської, тоді SmartWay ELC це те що вам потрібно. Там працюють веселі та освідчені вчителі які знайдуть саме той підхід для вивчення мови який вам найкраще підходить. Мені наприклад підібрали індивідуальну програму та триб навчання, пристосовані до моїх побажань та здібностей. Я не вагаючись можу скажати що уроки які мені провели в SmartWay допомогли мені в досягнені вищого рівня англійської мови.
Переглянути всі відповіді ()
Olga Cherepiy (Визнаний експерт)
Сподобалось
Вивчала англійську в університеті, вона є моїм фахом. Однак мовної практики з того часу трохи бракувало, тому вирішила дізнатися для себе, яким є мій рівень. Пройшовши пробний тест IELTS у SmartWay, залишилася задоволена своїм результатом (але і працювати є над чим теж). Також вдячна за цінні рекомендації :-)
Переглянути всі відповіді ()
Marjana Zavada (Експерт)
Сподобалось
Я познайомилася з Юрою більше,ніж рік назад спочатку важко було знайти час для навчання,але дуже хотілося покращити свій рівень англійської тому через декілька місяців все ж таки розпочала.Юра як викладач мені дуже імпонує,завжди біжу до дому після його уроку мотивованою і сповненою позитивної енергії,відчуваю що не така вже й важка англійська і хочеться вчитися далі.Юра дуже легко пояснює і дає тобі зрозуміти,що в тебе все добре виходить,не боїшся з ним помилятися,завжди допомагає в онлайн режимі,допомагає в будь-яких питаннях,підказує як краще іменного для тебе,завжди надсилає допоміжні матеріали або друкує додаткові вправи ,щоб допомогти тобі справитися з матеріалом де ти «храмаєш».Дуже приємно приходити до них в офіс,почуваєшся комфортно і справді відчуваєш,що тебе раді бачити,приємна посмішка Світлани і її рекомендації щодо вивчення англійської завжди підтримує і мотивує.Ось нещодавно почали вивчати англійську із SmartWay і мої друзі і теж дуже задоволені.Дякую вам за допомогу і бажаю успіху і розвитку,ви займається благородною справою.
Доповнено майже 2 роки тому
SmartWay це крута команда,з якою хочеться йти далі і далі і покращувати свою англійську!!!Дуже легка і багатогранна програма,яка допомагає з легкістю освоювати англійську мову,яка зараз надзвичайно потрібна кожному у будь-якій сфері!!!Якщо ти думаєш як я ,тоді за порушую тебе в сім'ю SmartWay
Переглянути всі відповіді ()
Tania Karasava (Перехожий)
Сподобалось

Загальне враження: Якщо Ваша мета є володіти Англійською мовою краще або Ви хочете пройти випробування офіційним IELTS, тоді Вам однозначно потрібен тільки SmartWay. Професійна група викладачів індивідуально підкаже єдиний і правильний шлях до Вашого успіху. Особлива атмосфера, цікава навчальна програма, практичне застосування здобутих знань на Placement Test- все це можна знайти саме тут.
Переглянути всі відповіді ()
Маряна Приймич (Перехожий)
Сподобалось
Мені сподобались курси, я вдосконалила свою англійську і отримала багато нового матеріалу та засвоїла всі граматичні необхідні правила. Перестала боятись розмовляти на англійській, бо навчилась зв'язувати правильно слова в реченні і самі речення. Тепер завдяки курсам SmartWay мені вдається набагато більше.
Переглянути всі відповіді ()
Myroslav Kravchenko (Перехожий)
Сподобалось
Кваліфікація викладацького складу, оснащення аудиторій, цікаве проведення занять і т.д. -- все вже сказали до мене: супер! Немаю що тут додавати=)
Ще одне, що дуже важливо особисто для мене -- це малі навчальні групи і постійне виправлення викладачем кожного студента під час спілкування доти, доки студент не засвоїть раз і на завжди. Адже постановка правильної вимови, з самого початку -- подальший успіх розуміння іноземцями українця за кордоном=))
Smart Way you are cool !!!
Переглянути всі відповіді ()
Тимур Аббязов (Перехожий)
Сподобалось
Я не жалею что выбрал именно SmartWay и рекомендую остальным не только тем кто хочет улучшить свой уровень, но и тем кто хочет начать с 0. Так как тут квалифицированные и знающие толк в своём деле преподаватели, которые найдут подход к любому студенту.
Особенная благодарность Евгении Кармановой! Занятия с вами были очень интересными и продуктивными. Очень был рад знакомству и занятиям вместе с вами))
Переглянути всі відповіді ()
Mykola Kovach (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:
Почав вичати англійську разом з SmartWay і відразу відчув переваги сучасного підходу до вивчення мови. Це інтерактивні заняття, а не суха подача матеріалу. Навчання у невимушеній обстановці з кваліфікованими викладачами. Вибором задоволений.
Переглянути всі відповіді ()
Krystyna Grabowecka (Перехожий)
Сподобалось
I am Very pleased with my language courses at SmartWay School, especially with my teacher Lidia Lermak. This school gives excellent preparation for international exams. I highly recommend this school for those wishing to improve their English language skills using an individualized personal approach!!!
Переглянути всі відповіді ()
Svitlana Maltseva (Перехожий)
Сподобалось
Однозначно рекомендую! Викладачі кваліфіковані, заняття ніколи не бувають нудними, завжди привітна атмосфера) Дякую, що Ви є!
Переглянути всі відповіді ()
Саша Красножон (Перехожий)
Сподобалось
I genuinely recommend SmartWay as I know that teachers there can find a personal approach for every student. I had an opportunity to work with Svitlana Churina, Svitlana Bosovych and Lidia Iermak. It's been undoubtedly fascinating experience for me and a friendly community merely empowers you in SmartWay school. As result, I've eventually got desired score for my IELTS Academic test. I presume that you won't find a better alternative in Ivano-Frankivsk.
Переглянути всі відповіді ()
Mykola Sahan (Перехожий)
Сподобалось
Як говорив один китайський мислитель Лао-Цзи "A journey of a thousand miles begins with a single step"
(Подорож в тисячі миль починається з єдиного крока). Ця фраза надихнула мене щоб розпочити якись крок в своєму житті
і тоді я взявся за вивчення англійської мови. Подививши в інтернеті відгуки про різні школи англійської мови і послухав
рекомендації своїх друзів і зупинився на SmartWay("Розумний шлях"), адже назва взялася не просто так - це слоган компанії,
в якій дійсно працюють молоді, талановиті та енегрійні люди професіонали своєї справи. Вони не зупиняються на місці шукають
інші стратегії для подальшого розвитку і самовдосконалення. Побачив що вони саме ті люди які можуть мене надихнути і брати
курс на прогрес вдосконалення особистості щоб здійснювати нові вершини власної справи - і мій вибір є вдалим. Якщо Ви
зібралися здійснити щось божевільне беріть карти в руки.
Переглянути всі відповіді ()
Olenka Doroshenko (Перехожий)
Сподобалось
Домовлялись зі SmartWay про корпоративне навчання англійської. Дуже сподобався клієнтоорієнтований підхід компанії: навчання було організоване швидко, та головне, - якісно, з урахуванням всіх побажань з нашого боку. Гнучкість і професіоналізм - основні асоціації, які залишились після співпарці зі SmartWay. Sombra дякує Вам та бажає успіхів)
Переглянути всі відповіді ()
Vita Gargat (Перехожий)
Сподобалось
Дуже довго шукала курси англійської і не розчарувалась у своєму виборі ні крапельки. Навчаючись у SmartWay можу з впевненістю сказати, що повністю задоволена тим, що обрала саме цю школу. Я дуже полюбила наші заняття, що іду сюди як на свято
Переглянути всі відповіді ()
Віта Гаргат (Перехожий)
Сподобалось
Дуже довго шукала курси англійської і не розчарувалась у своєму виборі ні крапельки. Навчаючись у SmartWay можу з впевненістю сказати, що повністю задоволена тим, що обрала саме цю школу. Я дуже полюбила наші заняття, що іду сюди як на свято
Доповнено 1 рік тому
Мій рівень володіння англійською надзвичайно виріс.
Тут ви навчитесь не лише писати і розмовляти англійською, а й навіть ДУМАТИ
Переглянути всі відповіді ()
Sofia Shiliak (Перехожий)
Сподобалось
Найкраща школа англійської у місті ! Допомогли не лише підготуватись до IELTS і скласти його на 7,5 за коротки термін , а й впевненіше розмовляти англійською . За не цілих пів року я встигла закохатись у вашу команду
Переглянути всі відповіді ()
Oleh Dmytriv (Перехожий)
Сподобалось
Дуже задоволений тим, що знайшов саме цю школу. Завжди привітні люди, котрі компетентні у своїй справі не залишаться байдужими та допоможуть якщо й не професійно, то просто життєвою порадою. Дружній колектив, мотивація та бажання вчитись зустрічають просто з порогу. За досить короткий час, завдяки вам, я підготувався до страшного сну кожного, хто починає вчити англійську - до IELTS, та, що не менш важливо, здав його на задовільний бал. Дуже дякую за це, SmartWay!
Переглянути всі відповіді ()
Lesya Burkovska (Перехожий)
Сподобалось
Дякую SmartWay за навчання і підвищення рівня знань англійськоі мови.Заняття дуже цікаві та завжди приємна атмосфера.Особлива подяка викладачу Мар'яні Лум'яник за індивідуальний підхід,знання,розуміння та постійну підтримку.Всі,хто бажає підвищити свій рівень знань англійськоі,рекомендую SmartWay!!!
Переглянути всі відповіді ()
Evgen Franchuk (Перехожий)
Сподобалось
Привіт усім! Проходив пробне тестування по IELTS в SmartWay. Дуже допомогло визначитися з поточним рівнем знань і подальшими діями, щоб їх удосконалити. Дякую SmartWay за допомогу.
Переглянути всі відповіді ()
Natali Kavchak (Перехожий)
Сподобалось
I want to thank SmartWay for highly professional courses.
The main
reason for me was to improve my English speaking and writing skills for
business purposes. The lessons were really great organized and
incredibly creative for me. I was impressed by teaching methods and care
for each individual's learning success. I will always recommend SmartWay for everyone who really wants to have a good result in English
studying.
I want to wish Smart Way all the best in future and growing as a company.
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Kuchak (Перехожий)
Сподобалось
Дізналась про SmartWay, коли в паніці шукала місце,де мені допоможуть підготуватися до здачі IELTS. Безмежно вдячна Google, що натрапила саме на SmartWay. Менеджер Сергій Зуб*як привітно та без будь-яких проблем відповів на всі мої питання та запропонував пройти пробний тест, щоб дізнатися свій справжній рівень англійської. Після тесу я вже почала курс підготовки до IELTS. Завдяки чудовій та високо професійній роботі викладачів (зокрема, Світлани Босович) за досить короткий термін мені вдалося здати екзамен на загальний бал 8 з 9 можливих. Оскільки, результатом я була дуже задоволена, з легкістю вступила до оміряного ВНЗ закородоном. Спасибі SmartWay, що допомагаєте людям втілювати мрії у життя! Всім, хто бажає якісно вивчити англійську мову, рекомендую звертатись саме сюди!
Переглянути всі відповіді ()
Stepan Nesteruk (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня. Згадаю про те про що не згадали інші. На справді бал і рівень англійської не є головним у короткій підготовці до IELTS. Ти не зможеш значно змінити за три місяці те що накопичується тривалим часом. А у моєму випадку навіть через два місяці. Но головне це організованість самого себе за вдяки цій підготовці. Саме це надає впевненості. Не всі люди здатні на самоконтроль і самоорганізованість для підготовки до екзамену в короткий термін. Вони починають панікувати і сумніватися. Вони не знають що саме їм потрібно для підготовки. Не чітко розуміють яка їх слабкість і до чого слід готуватися. Люди з команди екзаменаторів не радять перездавати іспит менш ніж через три місяці якщо потрібна різниця в балах більш ніж на бал. Отже ти не значно піднімаєш свій рівень на протязі двох-трьох місяців но це працює як плацебо. А саме віра дає бажаний самоконтроль і результат. Без віри в себе можна розгубитися і запанікувати і навіть понизити те що знав. Отже основне в цій підготовці це психологічний аспект. І я дуже вдячний, що люди із SmartWay змогли домогти мені самоорганізуватися і набратися сміливості для іспиту. А це було дуже важко для мене до навчання. Особливо знаючи, що іспит вирішує моє майбутнє в наступні пів року. Я відчував себе як на страті. І без віри в себе через віру в мене людей з SmartWay я б міг панікувати значно більше і звісно б провалив цей іспит.
Навіть якщо ви сумніваєтеся чи щось зміниться в вашому рівні англійської. І якщо ви переконані в тому що не зміниться. Пам'ятаєте. Ви зміните вашу самовпевненість і самооцінку і можливо саме цього вам не вистачало для успіху.
Щиро, Степан Нестерук.
Переглянути всі відповіді ()
Круць Володимир (Перехожий)
Сподобалось
Hi everyone. A year ago, I met with Yuri and Svetlana first time and took advantage of their help as translators. I was fascinated by the professionalism of these people. That's when I learned about SmartWay. I wanted to know English at the same professional level. Coaches Yuri and Svetlana convinced me that it is possible. A year later of my studies, I began to understand my clients and communicate with them without an interpreter. Motivational instructions and individual approach of my coaches did not allow me to get off the path of knowledge of English. Huge thanks to my current coach Marian for her patience, support and faith in her student .
Everyone who wants to take the first step and enjoy learning English - I recommend doing it only with a team of professionals SmartWay.

Yuriy Zubyak: (Перехожий)
Volodya, we are waiting for you in Toronto where you will have a chance to apply everything you've learned with SmartWay. Cheers! Yuriy Zubyak
майже 2 роки тому

Круць Володимир, Many thanks and gratitude for your feedback. I'm very lucky to know you and feel incredibly blessed. I wish you more international clients and good luck in your future endavours.
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Nataliia Shevchuk (Перехожий)
Сподобалось
Через три місяці занять з Юрієм і комадно Smart Way мій рівень англійської із pre-intermediate виріс до рівня advanced. Щиро дякую Вам за Вашу працю)))

Yuriy Zubyak: (Перехожий)
Nataliia Shevchuk, надзвичайно приємно було бачити коли Наталя без жодних проблем замовляли мені обіцяну каву у Starbucks біля Union Station в Toronto. Так тримати й ні в якому разі не зупинятись! Тільки вперед!
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Olexandra Kuchera (Перехожий)
Сподобалось
I've studied English here for 6 months. English classes and activities are well organised. Its stuff and teachers take care of students very well. I've brilliantly improved my English not only at fluency, but also at accuracy with General English, Business English and Conversation English classes, IELTS classes as well.If you are good motivated to study English, you should chose SmartWay school. Good luck!!!
Переглянути всі відповіді ()
Ksenia Ivanyk (Перехожий)
Сподобалось
Я хочу поділитись досвідом вивчення англійської на курсах SmartWay. Чудові викладачі, які вміють підтримати та змотивувати. Приєднуюсь до попередніх коментарів. Велике спасибі Світлані та Юрію за професійну роботу та індивідуальний підхід. Бажаю успіхів та подальшого розвитку. Окрема подяка від моєї мами за мотивацію і терплячість.
Переглянути всі відповіді ()
Dima Lebediev (Перехожий)
Сподобалось
Hi everyone. I really enjoy that I've met Svitlana and Yurii in my life. First of all they become a true friends. In SmartWay I’m not only learn English from beginning level and later I found a job and successfully passed interview. I appreciate what kind of effort they’ve done to me. And the most important thing is that they take care about you even after you finish their education. SmartWay is not only teachers, students and lessons, it is more. Kind of family. Thanks a lot to all of you by names. I wish you all the best and keep going in the same way….SmartWay ))))

Yuriy Zubyak: (Перехожий)
Dima Lebediev, it's always a pleasure to work with one who' never gives up and set himself barely achievable Goal.I'm still waiting for the photos of your cruise ship you've promised to upload. Please let us know when are you going to the state. We'd be greatly pleased to take you to Key West .Dreams come true! ;)
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Елена Беленко (Перехожий)
Сподобалось
Хочу порекомендовать SmartWay людям, ищущим профессиональную подготовку к международному экзамену IELTS. Очень многие не компетентные преподаватели дают объявления о подготовке к этому экзамену. Я столкнулась с этим не один раз. И уже потеряла надежду найти хорошего преподавателя. Однажды, будучи в командировке в Ивано-Франковске , я увидела рекламу SmartWay ,и особо не надеясь на что-то особенное позвонила. Меня поразил профессионализм не только преподавания ,но и организация всего учебного процесса ! Материально-техническая база ,современные методики преподавания ,прекрасные учебники ,по которым занимаешься с удовольствием, специальная компьютерная программа для изучения написания слов, уровень владения языком преподавателей ,возможность заниматься дистанционно -все это вдохновляет и дает реальную возможность достичь хорошего результата !
Спасибо всей команде SmartWay за прекрасную работу !!!

Yuriy Zubyak: (Перехожий)
Елена Беленко, огромнейшее спасибо за теплые слова. Расстояние не помеха когда есть желание.
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Punk StePunk (Перехожий)
Сподобалось
Дуже приємна атмосфера навчання! Дуже задоволений курсом!
SmartWay - молодці, так тримати! Дякую Вам!
Переглянути всі відповіді ()
Iryna Perun (Перехожий)
Сподобалось
Smart way справді унікальна та найкраща школа вивчення англійської мови. Надзвичайно цікаво, весело та пізнавально будуть проходити ваші уроки. Дуже професійні викладачі. Ви справді відчуєте, що ви спілкуєтеся з native speakers, тому що їхня англійська бездоганна. Всім рекомендую Smart way!
Особлива подяка нашому викладачу Lidii Lermak. Ми будемо сумувати за нашими уроками.
P.S. Ще хочу добавити, якби в Україні всюди були такі викладачі у школах, університетах як у Smart way, ми б усі заговорили англійською за пару місяців... )
Переглянути всі відповіді ()
Vira Shykoryn (Перехожий)
Сподобалось
I'm so thankful to Smart Way team, for helping me to improve my English. Especially thanks to Svitlana, she is really the best one.
Переглянути всі відповіді ()
Tetiana Dzhygaliuk (Перехожий)
Сподобалось
Сьогодні вивчення англ.мови є значно популярним, особливо серед молоді, адже це дає змову позбутися мовного бар*єру з іноземцями.
Тому, відповідно, вибір шкіл та курсів є дуже великим. Якщо у вас є бажання вивчити англ.мову або покращити її рівень, з користю провести час у приємному колективі та затишній атмосфері - раджу надати вибір "Smart Way". Дуже професійний підхід до своїх клієнтів, високий рівень викладачів та методика навчання дуже заохочує та дійсно себе виправдовує. Окрім 100% успіху у вивченні мови вам гарантується хороший настрій та порція позитиву!
So, dreams come true with SMART WAY :-)
P.S. Great Thanks to Lidiia Lermak!
Переглянути всі відповіді ()
Vadim Starostenko (Перехожий)
Сподобалось
Дуже задоволений курсами оскільки чомусь на даний час дуже важко знайти професійних педагогів по підготовці до EILTS!Все злагоджено та на високому рівні!Реально відчувається процес навчання!Дуже вдячний за підхід та увагу!
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Katriy (Перехожий)
Сподобалось
Маю досвід приватних уроків дистанційно з даною школою.
Переваги
+гнучкий графік (на скільки дозволяють можливості);
+намагання зрозуміти потреби студента;
+викладачі особисто здали тест IELTS, і тому відчуваєш впевненість в їх рекомендаціях щодо ефективної підготовки;
+толерантні і терплячі, завжди легко спілкуватись на уроках, не має стресовості;
+організовані;
+мені не було скучно;
+я спокійно повторила граматику і заповнила "гепи" щоб рухатись далі.
На мою думку треба більше викладачів. Не ставлю "5" щоб тримали марку професійності ;)
PS I am still working on workbook, Unit 10 (+ analisys of Unit 10 checks) Unit 11 and 12. :)
Переглянути всі відповіді ()
Sviatlana Filimonova (Перехожий)
Сподобалось
Очень рады заниматься с Вами, даже по скайпу можно хорошо заниматься английским в удобное для нас время. Преподаватели отличные, знающие свое дело.Отдельное спасибо Светлане и Юрию за их терпение и понимание!
Переглянути всі відповіді ()
Taras Tyagur (Перехожий)
Сподобалось
I 'd like to thank SmartWay for their individual approach. Since I live in New York and needed some preparation for my TOEFL test it had to be done via Skype. Svitlana Churina has accommodated all of my needs. Our classes were not only scheduled at convenient hours but also were filled with extensive learning and highly proficient explanation. Svitlana's professionalism is undeniable and approach is unique. I've passed my TOEFL exam with flying colors. Thanks SmartWay.
Переглянути всі відповіді ()
Vadym Vakaliuk (Перехожий)
Сподобалось
Саме на цьому сайті я вперше прочитав про Smart Way. Це було майже два місяці тому . Саме стільки я вивчаю англійську мову - разом з ними,завдяки ним та дякуючи їм. Прийшовши сюди вперше, я зрозумів - це саме те,що я шукав. Smart Way - це єдина велика сім"я , де тобі завжди раді, де тобі затишно і комфортно, де завжди чудова дружня атмосфера . Smart Way - це команда професіоналів, яка дасть тобі максимум знань, мотивує тебе настільки,що в тебе відкриється не тільки друге дихання ,а й сорок друге ( а ти навіть не знав,що таке можливе)...Smart Way - це ідеальний вибір як і для тих ,хто хоче вдосконалити та покращити свої знання ,так і для тих, хто хоче почати навчатись з нуля...( і за кордоном ви будете почуватись набагато впевненіше,ніж невідомий фольклорний герой,який дзвонив в Лондоні на ресепшн - ТУ-ТІ-ТУ-ТУ-ТУ-ТУ))))) Ви скажете простіше -
I want to get two hot teas to my room two twenty two.....
І почуєте у відповідь - Oh, sure! It will be ready in a few minutes....)
Рекомендую Smart Way ВСІМ !!!
Переглянути всі відповіді ()
Aleksandra Arsen (Перехожий)
Сподобалось
SmartWay отличная команда , которая поможет вам в изучении языка и достижения того уровня которого вы желаете .) Комплексные занятия которые направлены на все стороны изучения и дружелюбные наставники помогут вам в достижении вашей цели .. И что самое главное они заинтересованы в вашем успехе так же как и вы сами .. И вместе с ними вы непреммено достигнете желанного результата ))) SmartWay лучшие курсы на которые я ходила и я им очень благодарна за высокий уровень английского ☺
Переглянути всі відповіді ()
Olha Mirchuk (Перехожий)
Сподобалось
Дуже вчячна Smartway за чудові уроки та велику кількість набутих знань. Приємно вражає якість викладеного матеріалу та атмосфера уроків. Завжди хочеться йти на уроки та вчити як можна більше. Викладачі стали для мене справжніми друзями. Найбільше мені сподобалося те, що уроки не були банальними з крейдою та дошкою, а й з використанням технологій. У них дуже індивідуальний і правильний підхід до студентів, зручний графік та професійне ставлення до викладання. Усі вчителі отримали освіту в англомовних країнах, тому знання у них на найвищому рівні. Будьте впевнені, що тут вас підготують до необхідних тестів чи життя закордоном. Особлива увага надається говорінню, оскільки вчитень від самого початку розмовляє вийняткого англійською. Я дуже вдячна Лідії за такі чудові та незабутні урокию
Неважливо початківець ви чи уже маєте якісь знання мови, дуже рекомендую навчатися саме у Smartway.
Переглянути всі відповіді ()
Николь Кидман (Перехожий)
Сподобалось
SmartWay - Вдалий вибір для тих, хто хоче покращити свої знання з англійської мови або підготуватись до здачі іспиту. Зручний графік, затишні приміщення, приємні викладачі.
Переглянути всі відповіді ()
Kate Evanson (Перехожий)
Не сподобалось
Високий рівень знань вам гарантовано:) дуже хороші викладачі, пояснюють доступно. Проходження тесту на початку визначить ваш рівень, що є не менш важливим. Дуже сподобались заняття. Велике спасибі Ліді за дійсно круті уроки.
P.S. Біля дверей є скринька з пророцтвом, кожного разу коли я йшла додому, я обов'язково його витягувала. Більша їх частина збулась;)
Переглянути всі відповіді ()
Галина Навальковська (Перехожий)
Не сподобалось
Коли ти навчаєшся чомусь новому( або згадуєш добре забуте старе)- дуже важливо щоб поряд були люди, які тебе підтримують і допоможуть "не опустити руки" . Smart Way- the best place for studing English in different ways :-) Thank you for my IELTS result 6.0.
Переглянути всі відповіді ()
Nina Ivanova (Перехожий)
Сподобалось
Smart Way courses became for me an excellent helper on my way of studying english. Coaches always help you with correct direction and help to avoid frequent errors. Huge "Thanks" for Svitlana Churina!))) she is really great English coach! I'm proud I have such a professional teacher)))) Smart way- you are the best!!! Organization of classes is very convenient , it is interesting for me to be your student! Thank you !- one more time!))))). My best wishes and regards for Smart Way! Your thankful student, Nina.
Доповнено майже 2 роки тому
Також хочу висловити теплі слова подяки супер- викладачу - Лідії Єрмак. Дякую за Вашу підтримку, заохочення до навчання та Ваше бажання поділитися своїм досвідом ! Пишаюся тим, що мої вчителі справжні професіонали! Організація процесу навчання завжди на вищому рівні! Безліч аудіо , відео -матеріалів, використання сучасних методик для кращого засвоєння матеріалу, ну, і звісно, мовна практика ☝
Переглянути всі відповіді ()
Maria Kosiychuk (Перехожий)
Сподобалось
Особисто я думаю, що найкраще аглійську мову можна вивчити тільки у SmartWay.
Завдяки моїм старанням та зусиллям найкращих викладачів, мій рівень англійської досить помітно виріс.
Навчання тут досить приємне та цікаве!
До кожного знаходять індивідуальний підхід.
Я з впевненістю можу порекомендувати SmartWay кожному, хто бажає досконало вивчити англійську!
Переглянути всі відповіді ()
Taras Chorny (Перехожий)
Сподобалось
Hello everyone , who is looking for English language courses in Ivano-Frankivsk. I am writing in English just to make life easier for some people who has difficulties in reading skills in Ukrainian . From my personal experience I am glad to evaluate one of the best English Language Courses called "SmartWay ELC" in our town. People who would like to prepare themselves for a job interview in English; local and international students, who is going to fortify English skills, everyone will find these courses absolutely useful. "SmartWay ELC" has variety of positive sides, such as: Highly Qualified Staff, well equipped classrooms according to the European standards, modern teaching methods,unique ways of presenting information, flexible schedule and friendly environment. All these aspects will help you to achieve significant results and will make learning English process fun. Especially , I would like to express my grateful to the teacher Svitlana. She has deep and solid knowledge in English, her unique teaching style helps easily to understand difficult things. Thank you "SmartWay ELC" for these valuable experience that I have gained with you. You are amazing! I am recommending "SmartWay" for everyone!
__________________________________________

Мої вітання усім хто бажає поринути у світ нелегких випробовувань - вивчення англійської мови, а також тим - хто мріє підвищити свій рівень мови із середнього до високого і стати впевненим користувачем англійської мови в загальному та академічному стилі ! Команда висококваліфікованих спеціалістів "SmartWay" зробить для Вас неможливе - можливим, розвіє міф про складність у вивченні англійської мови.
Маю величезну приємність підтримувати та покращувати свій рівень мови, брати персональні уроки для IELTS екзамену під керівництвом висококваліфікованого фахівця в своїй справі та прекрасної людини - Світлани. З власного досвіду, повинен зазначити, що Світлана і кожний представник цієї молодої команди "SmartWay" застосовують індивідуальний підхід до кожного студента, нові методи викладання, які абсолютно дієвіші та кардинально відмінні від концепцій притаманних шкільним та університетським викладачам. Легкість викладання, пояснення складних речей у зрозумілій формі, постійне спілкування англійської мовою на занятті, модерний офіс європейського зразку із необхідним обладнанням та всіма зручностями, порядність викладачів та гнучний графік - допомогло здолати труднощі із граматикою, підвищи рівень мови, а саме голоне - подолати мовний бар`єр і відчувати себе повноцінною людиною в англомовному середовищі. Тому безумовно всім рекомендую та висловлюю щиру подяку викладачу Світалані, а також колективу "SmartWay".
Переглянути всі відповіді ()
Денис Бухтарьов (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня усім, розпочав навчатись рік назад, дуже сильний був бар'єр у розмовній мові та не тільки, за допомогою високо-професійних викладачів покращив рівень знання англійськоі мови також на сьогодні продовжую вивчати. За допомогою Smartway можу вивчати мову на онлайн курсах, що на сьогодні це єдина можливість для мене, щеб хотілось сказати так це те, що " Smart way практикує, навчає не зважаючи на Ваш рівень знання мови, особлий підхід для кожного, насправді величезна різноманітність матеріалу, можливість спілкування у будь який час". Якщо б мене запитували де Ви вивчали англійську мові, завжди моя відповідь Smart way справді досконалий вибір.
Переглянути всі відповіді ()
Олена Сватовська (Перехожий)
Сподобалось
Все супер. Викладачі на найвищому рівні. Дуже дякую, було приємно навчатися.
Переглянути всі відповіді ()
Denys Vynnyk (Перехожий)
Сподобалось
Hi there, I strongly recommend this school especially if you wish to study Ielts or any other exam, even speaking club. In comparison with other schools price is almost the same , nontheles an efficiency coefficient is higher at least as many time than elsewhere. The most intriguing fact you will find too many National on the Smartway shelfs. I liked National Geography to read ). I wish everybody happy study there.
Переглянути всі відповіді ()
Yurii Vasylkiv (Перехожий)
Сподобалось
Якось ідучи по вулиці я побачив рекламу і вирішив подзвонити, оскільки я знав що мені потрібно буде готуватися до тесту IELTS. Одразу після першого дзвінка та розмови із Юрієм я зрозумів, що це абсолютно компетентні люди в своїй сфері.
Поділюся практикою:
коли я вперше прийшов шоб дзінатися який мій поточний бал - IELTS, то він був 4.0-4.5.
Десь пів року пізніше, взимку, я звернувся до Юрія, що мені треба до літа підготуватися - крайній термін. Юрій як і Світлана прекрасно вміють підтримати, з мотивувати та налаштувати оптимістично, отож єдине що вам потрібно це бути працьовитим і виконувати всі вказівки. Серйозно я почав займатися напочатку весни і за цей період до кінця травня мій бал IELTS виріс до 6.0.
Все завдяки SmartWay.
Чудові інтерактивні заняття, прекрасне викладання, хороше ставлення до людей, високопрофесійна організація, побудова структури уроків та загального курсу яка б була найбільш ефективною для кожного індивідуально та надзвичайно гнучкий графік - все це й робить їх особливими!
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Басараб (Перехожий)
Сподобалось
One year ago I heard about some English school in Ivano-Frankivsk. It was "Smart Way" school. By that time, I had begun to learn English many times, but it wasn't successfully. I learned some words, but I couldn't speak or understand the native speakers. My good friend told me that if I wanted to feel free in English area, I had to try to make it with "Smart Way" only. So I made it and now I admire this school! I really like the methods of teaching here. There are a good learning environment and excellent coaches, especially Svitlana Churina! She is great at her job! I would say a huge "Thanks" to Svitlana because I think I've achieved a really big advance during one year! So if you haven't decided yet which English school you have to choose, don't hesitate, it must be "Smart Way" only!
Переглянути всі відповіді ()
Leonid Kontrakevych (Перехожий)
Сподобалось
Навчання приємно вражає! Одночасне поєднання професіоналізму Вчителів та їхніх зусиль, новітніх підручників, методики викладання та домашньої робочої атмосфери - отримуємо швидке засвоєння матеріалу, величезні кроки у вивченні Англійської та недарма витрачений час! Так тримати! Рекомендую усім!
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Олійник (Перехожий)
Сподобалось
Приємно вражає і налаштовує атмосфера проведення занять. Не звичайні парти, дошка з крейдою, вчитель з указкою, а практично домашні умови. У мозок передається сигнал - ти вдома, он він Юра, чи Світлана, які тільки-но розмовляли з тобою українською мовою, а зараз говорять на інгліші, значить це не якась далека примара та англійська, що нею можуть розмовляти лише англійці чи американці - це можливо - говорити англійською. І справді, декілька занять і починаєш втягуватись, говорити ламано, краще, помиляєшся, не помиляєшся (радієш!!!). А головне - серед всього різноманіття курсів і книг в яких губишся і не можеш знайти якогось раціонального шляху для вивчення мови бачиш зовсім чіткий, хоча і тернистий шлях до потрібних знань. Йду тим шляхом і сподіваюсь ще зовсім небагато до вершини (хоча, як відомо, шлях до мети, а не досягнення мети - найцікавіша і найзахоплююча частина буль-якої подорожі), дякую Світлані і Юрі, з Вашою допомогою шлях буде не такий важкий, я впевнений)))
Переглянути всі відповіді ()
Nataliia Shevchuk (Перехожий)
Сподобалось
Викладачі - професіонали. Знаходять індивідуальний підхід до кожного. Заняття дуже цікаві, приємна атмосфера. Але найголовніше, що рівень англійської насправді дуже покращується, за що дуже Вам вдячна))))
Переглянути всі відповіді ()
Pavliuk Stepan (Перехожий)
Сподобалось
Приємна і затишна атмосфера. Індивідуальний підхід і професійні викладачі на високому рівні. Дякую.
Переглянути всі відповіді ()
Світлана Чуріна (Перехожий)
Сподобалось
Ми завжди раді працювати на благо наших студентів.
Переглянути всі відповіді ()
Andrey Kharuk (Перехожий)
Сподобалось
Молодці!)Злагоджена робота і приємна атмосфера. Все професійно та чітко. Рекомендую всім!
Переглянути всі відповіді ()
Денис Кравченко (Перехожий)
Сподобалось
Навчання анг це перш за все професіоналізи вчителя, дякую вам за індивідуальний підхід і чай.
Переглянути всі відповіді ()