Кафе "Гостинний двір"

Гостинний двір - фото
Відгуків 10
Дрогобич
вулиця Козловського, 2а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд12:00 - 23:00Без перерви

Інформація

Запрошуємо відсвяткувати визначну подію у Нас)))

Наш привітний персонал та смачна кухня приємно здивують Вас, у славному місті.

Наше розташування дозволить приємно насолодитись відпочинком від гамірних вулиць, адже ми знаходимося всього за 7 хв. прогулянки від центру міста. Також у цьому закладі діє Flora wedding & event studio в якій - весільний координатор, завжди радий допомогти у оформленні залу, арок, фуршетів та виїзних церемоній.

  • Весілля до 100 чоловік
  • Бенкети
  • Фуршети
  • Оформлення залів
  • Поминки

Відгуки

Зоряна Сало: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Романтичне місце, інтер'єр просто заворожує...))) Місце для проведення урочистих подій і не тільки!! Смачна кухня. Затишно і чисто.

Загальне враження:рекомендую відвідати
Переглянути всі відповіді ()
Ivan Kolodiy: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:чудовий заклад, жув на весіллі , смачна кухня, приємний персонал та доброзичливі адміністратори

Переглянути всі відповіді ()
Роман Павловський: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Святкували день народження матері, чудова музика, смачна їжа, хороший і приємний персонал, дякуємо адміністрації за можливість відсвяткувати день народження))
Загальне враження: рекомендую відвідати
Переглянути всі відповіді ()
Ivan Biletsky: (Ревізор)
Сподобалось
Отже, це досить хороший заклад, для святкування визначних подій, готують смачно, ціни нормальні. Там ви точно відпочинете від щоденної рутини та метушні!
Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Валентина Грицик: (Користувач)
Сподобалось


Загальне враження:
Дуже люблю цей заклад, атмосфера бомбезна. Сподобався персонал, швидке виконання замовлення,смачно.
Переглянути всі відповіді ()
Kralechka UA: (Користувач)
Нейтрально
Сподобалось:не поганий заклад, привітні офіціанти
Не сподобалось:кухня: заказали салат Лісник (вихід 450 гр) - нам його подали на звичайній закусочній тарілці, що не озброєним оком видно було - вказаного виходу там немає. Те саме салат Тріумф (вихід 500 гр).
Невже ви думаєте, що можна отак обманювати людей? Можна зекономити на такому виході 20-25 гр, але ж не пів салату!
А ще грибна юшка. Не юшка, а грибна підлива!
Так-що будьте уважніші, не думайте, що люди не тямлять в тих порціях, бо колись будуте мати скандал. А ще гірше - втартите клієнтів!
Переглянути всі відповіді ()
Iryna Zahoskina: (Ревізор)
Сподобалось
Буди там на весіллі,надзвичайно смачно готують ,привітний персонал ,хороше обслуговування та гарний інтерєр
Переглянути всі відповіді ()
Natalka Borysko: (Перехожий)
Сподобалось
Відвідувала весілля тут. Від центру знаходиться не далеко, знайшли одразу. Що ззовні, що всередині - все прекрасно. Страви смачні. Як дізналась від нареченої, адміністрація сама допомогла у оформленні, що скинуло з плечей трохи клопоту.
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Кузема: (Перехожий)
Сподобалось


Загальне враження: затишне приміщення з приємний персоналом Гарно, затишно, дуже смачно, тільки замалий танцювальний зал. Гарне кафе. Смачна кухня.
Переглянути всі відповіді ()
Marta Melnyk: (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось: Простий, але хороший заклад, смачні страви, приємні офіціанти та адміністратори)

Переглянути всі відповіді ()
Гостиний двір   Жива музика   Банкетний зал   Кафе, бари, кафетерії   Організація святкувань, подій, заходів   Весільні послуги   Кафе   Бар   Кафетерійний відділ   Кафетерій   Організація свят   Організація святкувань   Організація святкування   Організація урочистостей   Свято організація   Організація урочистих подій   Організація святкових заходів   Організація святкових подій   Організація урочистих заходів   Організація подій   Організація заходів   Весільне агентство   Організація весілля   Організація весіль   Ідеї для весілля   Арок   Банкети   Бари   Весілля   Весілля в українському стилі   Весілля від а до я   Весілля до 100 чоловік   Весільні зали   Весільні фуршети   Весільне оформлення   Весільний координатор   Весільний стіл оформлення   Виїзних церемоній   Декор весілля   Жива музика на весілля   Зал для весілля   Зали для весілля   Меню на весілля   Музика на весілля   Оформлення весілля   Оформлення весільного столу   Оформлення залів   Оформлення залів на весілля   Оформлення залу на весілля   Оформлення козацького столу на весіллі   Оформлення фуршетних столів на весілля   Оформлення фуршетного столу на весілля   Підготовка до весілля   Планування весілля   Поминки   Прикраси на весілля   Товари для весілля   Урочисті події   Фуршети   Фуршетні столи   Що потрібно для весілля   Як організувати весілля  
Показати більше