Приватне медичне підприємство "Дар"

Дар - фото
Відгуків 10
Стрий
Вулиця Добрівлянська, 8, офіс 3

Інформація

Приватне медичне підприємство «Дар» надає медичні послуги:
  • Лікування безпліддя
  • Мастопатії
  • Жіночих хвороб
  • Ревмокардитів серця
  • Гангрени
  • Онкозахворювань
  • Остеохондроз
  • Артроз
  • Діагностика захворювань.

КЛИМЕНТІЙ МИХАЙЛЮК

Провідний лікар ПМП «Дар», кандидат, академік медичних наук.
Відомий український літератор, член Національної спілки письменників України та Міжнародної асоціації письменників, духовний цілитель, автор багатьох дитячих поетичних та прозових книжок.

Відгуки

Тетяна Бобровська: (Ревізор)
Не сподобалось
Хочу попросити всіх людей.Не ходіть до нього,шарлатан.В моєі мами бронхіальна астма,сиділа на гормонах,помаленько вже зменшувала дозування.Порадили Михайлюка...ніби то лікує травами у вигляді уколів.Насправді,коли мама почала іздити то аж на 5 раз побачила в нього ящики дексаметазону(тобто гормон,,з якого мама хотіла "злізти").Ніякі трави він не застосовує.Так тимчасове покращення було,але потім стало ще гірше.Пишу вам це,бо розумію людей які звертаються у відчаі за допомогою,хапаються за все,лиш би допомогли.Не вірте йому,сумніваюся,що в нього є освіта лікаря,максимум мед.училище.,а тим більше сумніваюся,що він закінчив ніби то університет в Тибеті.Якщо так,чому ніде не вказано що,в якому році закінчив.Чому ніде не опубліковані його праці.Одним словом ШАРЛАТАН..і це мягко сказано.Не знаю,може мій відгук комусь допоможе просто не потрапити до нього.

Тетяна Бобровська, не соромно Вам таке писати? Це людина і лікар від Бога і точно не шарлатан. Знаю таку кількість людей, які зараз живі завдяки його допомозі. Ви прекрасно знаєте що ніякий дексаметазон він Вашій мамі не колов) такщо майте совість. Хоча чого це я Вам пишу, Вам це байдуже. А от ті, кому він продовжує рятувати життя і так це знають і моляться за його здоров`я.
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Мирослав Астахов: (Ревізор)
Не сподобалось
Загальне враження:
Цей мужчина - хамло. Так, як він спілкується зі своїми клієнтами і відноситься до них - просто жах. Таких людей треба виставляти за двері.
Переглянути всі відповіді ()
Георгій Кравцов: (Перехожий)
Сподобалось
Для того, щоб вилікуватись, треба мати ВІРУ і не тільки в бога, а й у лікаря, який прагне вам допомогти. Звертаюсь до тих осіб, які пишуть всілякі гадості на Климентія Івановича. Вас що, силою припхали до цього лікаря?? Для чого ви до нього звернулись, якщо не вірите у його талант і можливості? Лікуйтесь собі у звичайних лікарнях і не займайте час у Климентія Івановича та не заважайте людям, які дійсно хочуть лікуватися і успішно лікуються у ЛІКАРЯ Михайлюка. Коли я прийшов до уролога перевірити на УЗД простату після лікування у Климентія Івановича, то лікар здивовано сказав, чому це я до нього звернувся. У мене повністю все в порядку, ніякого запалення або іншої паталогії немає. А для цього я просто декілька місяців їздив до Климентія Івановича, приймав уколи і вірив, що мені його лікування допоможе. І допомогло! Мені абсолютно неважливо, що саме коле мені лікар. Хоч і дистильовану воду. Головне - результат. А результат є. Так що, люди добрі, не хочете лікуватись у Климентія Івановича Михайлюка - не треба. Не їдьте до нього і не займайте його дорогоцінний час. Дайте можливість лікуватись іншим людям, яким це дійсно потрібно і вони вірять, що цей лікар їм допоможе. Ця людина працює без вихідних з шостої ранку до десятої години вечора. Климентій Іванович повністю віддає своє життя допомозі хворим людям. Дай йому бог здоров'я, щоб він прожив ще багато років і допоміг якомога більшій кількості людей!
Доповнено 1 рік тому
В доповнення до написаного додаю файли з відгуками людей, яким Климентій Іванович спас життя і вилікував від хвороб, які офіційна медицина відмовлялась лікувати, стверджуючи, що вони невиліковні. Читайте у додатку.
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Прокопик: (Користувач)
Не сподобалось
Для тих хто перший раз планує приїхати до Климентія Івановича на прийом хочу поділитись своїми враженнями : зайшовши до його « медичного центру « якщо і можна це приміщення так назвати зрозумів що медицину нагадує тільки купа шприців на кухонному столі , кухня це маніпуляційніа де він робить уколи і де чекає маса людей там він і діагностує поглядом людей і спілкується і вирішує які уколи робити , страшна задуха важке повітря, мені здоровому важко 5 хвилин було витримати, як він там витримує по 5 годин?.. В другій кімнаті готує чудо -уколи,нараз декільком людям ,в тій кімнаті і спить , страшна антисанітарія, склад цих уколів не розповідає , але чути як ламає ампули з медикаментами на мою думку витягами з трав там і не пахне , я привіз свою рідну людину , напевно від відчаю бо багаторічне лікування навіть і закордоном недає бажаного результату, зустрів привітно, вислухав, казав що трохи пізно але допоможе, дещо правильно сказав в нашому діагнозі і вже в руках тримав чудо-уколи незнаю як я допустив цю маніпуляцію!.. Впевнений що шприци декілька раз використовуються ,хоч і не бачив як набирає лікарства , як надиво перші 2 процедури принесли полегшення потім наступило суттєве погіршення, думаю що він дає сильні обезболюючі невідомого фармакологічного характеру ( боюсь припускати які) через декілька маніпуляцій повідомив не може допомогти але без його уколів буде зовсім зле і от ми в лікарні хоч до його лікування потреби не було , вирішувати вам , людей в нього багато, багато схвальних відгуків, але я дуже шкодую що до нього приїхав , жодних натяків на його причетність до медицини в «кабінеті» немає , зато все в камерах, хтось рахує пацієнтів?..
Переглянути всі відповіді ()
Галина Михайлишин: (Перехожий)
Не сподобалось
Так званий Климентій вже 2 роки лікує простату на Броньові .А себе чого невілікує? Чарівними уколами. Люди невидіться на нього.Віра в Бога то найкращий лік від всіх хворіб
Переглянути всі відповіді ()
Леся Смуток: (Перехожий)
Не сподобалось
Люди не вірти, тому старому шарлатану,як то можна одним шпріцом колоти всіх людей і не знати тому ніякий діанноз то є старий чурак

Іванна Громова: (Перехожий)
Леся Смуток, багато людей йому вдячні, а лікарі розводити руки. Якби не допомагав то я думаю самі ж лікарі у нього не лікуватись. А я знаю і не одного...
1 рік тому

Іванна Громова: (Перехожий)
Леся Смуток, Леся, це ваша думка і тримайте її при собі. А люди які мучились роками тепер
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Иван Петров: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:я, Петров Иван Васильевич гражданин России, который лечил своих дорогих для меня людей в уважаемого Климентия Ивановича. Мои родные пролежали по 10-12 лет неподвижно и были прикованы к инвалидным коляскам и костылям
. Где я только не был и не лечил их, тогда мои знакомые на Украине подсказали, что в г.. Стрый Львовской области есть врач от Бога, ставит людей на ноги. После нескольких курсов лечения, они стали на ноги, и вернулись к обычной жизни, где ходят на работу и ведут обычный образ жизни. А вы пишите, что там полная антисанитария, нет ремонта, неужели это так важно, главное результат. Климентий Иванович это человек с большой буквы и от Бога. И дай Бог ему еще долгих лет жизни !!!
Доповнено майже 3 місяці тому
Марія з м. ДРОГОБИЧ
Мені 11 років, в моєму житті сталась біда, я захворіла на рак молочних залоз. Була я і в Охмадиті, в медичному інституті м. Львова, де казали мені лікарі, що лікуватись уже пізно, але шанс є, де я розуміла, хоча мені і стільки років, але горя я зазнала, я розуміла, що це виманювання грошей. Але мені та моїм рідним, один хорошй лікар з Києва порадив зверутись на лікування в м. Стрий Львівської області до Михайлюка Климентія Івановича. Ми поїхали всією сімєю на чолі з братом де за фахом він сімейний лікар та тіткою яка теж до речі лікар-невропотолог. Ось так ми приїхали на огляд до Климентія Івановича, де він нас прийняв, оглянув, зробив діагностику і впевнено сказав: ти будеш здорова дитино. Пройшли ми лікування де по закінченню ми поїхали до Львова на огляд на УЗД, лікарі були шоковані моїм станом, на 70% моя хвороба була вже позаду. В назначений час я знову приїхала на лікування, де отримала цілющі уколи, після огляду наш дорогий лікар сказав ти здорова Марійка. Всі ми здивовані, як так, за такий короткий час я стала здоровою. Я і моя сім"я щиро дякуємо шановному лікарю за моє здоров"я. А те, що там пишуть, що немає умов і повна антисанітарія то на це ніхто не звертає уваги. бо хоче бути здоровий. А в Климентія Михайлюка йде підготовка до ремонту, щоб і на далі приймати та лікувати своїх пацієнтів. Ми щиро йому дякуємо і низько кланяємось.
Переглянути всі відповіді ()
Іванна Громова: (Перехожий)
Сподобалось
Я, Лукашевич Ігор Якович, 1961р.н., хворів псоріазом більше десяти років. Куди я тільки не звертався зі своєю бідою. Якщо позначити на карті міста, де я був на лікуванні, то мене можна зарахувати в " Клуб кіномандриків". Це санаторій "Побєда" в Сочі, який спелціалізується на шкірних хворобах, в обласному шкірдиспансері був стільки, що неможливо порахувати. Їздив з своєю бідою до професора в Москву, полегшення ніякого. На мої руки дивилась і давала поради вся львівська професура, але наслідки для мене були невтішними. Їздив дуже багато до екстрасенсів і знахарів, але і це мені не допомагало. Я вже майже зневірився, що вилікуюсь. І тут мені добрі люди порадили звернутись до Михайлюка Климентія Івановича, хоча, чесно кажучи. в мене не було ніякої надії, але після чотирьох сеансів мої руки стали подібні на руки. Я вже не встидався своїх рук. Це неможливо описати, в мене нема слів від радості. І це все завдяки чуйним і лагідним рукам Климентія Івановича. Дуже щиро, від всього серця дякую вам, дорогий лікарю, і бажаю Вам ще багато років допомагати людям, хай Вам допомагає Богу Вашій благодійній справі.
Переглянути всі відповіді ()
Тарас Сенькив: (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня!був в цього дiдуся! Сказав что у мене за проблема(суглоби)зразу були трави для мене так нiби сюда всi ходять з проблемою суглоби.Мене трохи це здивувало Але це тiльки був початок.перед мною були люди вiн вколов взяв цi уколи i набрав нiби трави в цi ж уколи,в мене вiдняло мову!невже за тi грошi (якi дають люди)не можна було купити уколи,або сказати людям щоб приходили з власними!Пiдняв настрiй розповiдю про свое поранення на сходi цитую "стою з призидентом Порошенко i тут мене зняв снайпер..." :-)Питания в кого цiлився i шо там робив Порошенко?Вибiр за вами надумаете берiть з собою уколи:-)
Переглянути всі відповіді ()
Nadezhda Kravtsova: (Перехожий)
Сподобалось
Лікуюсь у Климентія Івановича та кожен раз в його клініці Дар зустрічаю людей з різних куточків України з Луганської області, Харківа, Києва , Луцька, Рівного і чую від цих людей, що вони приїхали по рекомендації своїх знайомих які вже вилікувалися в лікаря Михайлюка. В клініці Дар зустрічала дві сімї які вже дуже довгий час (10 років) знають Климентія Івановича і не ходять по лікарнях, а якщо в них щось трапляється зі здоров’ям сідають на авто ( одна сім’я з Київа друга сім’я з Луцька) та швиденько до лікаря Михайлюка. Мені запам’яталися слова Климентія Івановича :»Я не лікую» «Я виліковую»і я підтверджую його слова, бо моїй хворобі було 40 років поки не звернулася до нього. Лікарі до яких я зверталася раніше давали різні діагнози, кожен щось своє розказував: одні казали дерматит, інші алергія і кожен лікар призначав якісь гормональні мазі , але як я тільки припиняла мазати знову шкіра червоніла та чухалася і буквально вже через три дні. Климентій Іванович був вже моєю останньою надією коли шість місяців тому я до нього приїхала. І О ЯКЕ Ж ЧУДО!!! після другого мого приїзду (це всього два курси лікування тобто всього по три дні в одному місяці всього шість днів) хвороба почала мене покидати. Пройшло вже шість місяців…. я забула що в мене були такі проблеми на потилиці. Нігті вражені грибком, яких просто не було …почали відростати. А лікувала я їх років п’ять і нічого не допомагало!!!Та ще великий перлік хвороб який продовжує лікувати мій дорогий лікар. Він мені каже: "Чому раніше не приїхала, вже була би здорова повністю" Але ж якби ж знати!!!.Тому, дуже прошу тих людей яким допоміг Климентій Іванович залишати свої відгуки, бо саме ми маємо допомогти тим людям які вже зневірені і не знають куди звернутися і які безрезультатно тратять величезні гроші в наших «БЕЗКОШТОВНИХ» лікарнях . Я так само була б рада позбутися хвороб набагато раніше якби хтось раніше повідомив би Про Климентія Івановича.
Переглянути всі відповіді ()