Helen Doron

Helen Doron - фото
Стрий
вулиця Валова, 1, офіс 5
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт11:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

* 10% знижки на перший місяць навчання

Англійська як рідна

Важливість знання мови

Кожен із нас розуміє, що у сучасному суспільстві знання англійської мови є не просто важливим, а необхідним як у роботі, так і у житті. Враховуючи динаміку та ритм всього що нас оточує, батьки вже з народження дитини розпочинають пошуки розвиваючих занять, мовних курсів  для свого малюка. І це правильно, адже спеціалістами різних галузей доведено, що 70% всієї інформації людина отримує у віці до трьох років. Тому важливість всього, що відбувається з малюками в цей період, важко переоцінити. У віці від 1-го до 4-х років дитина найбільш чутлива до розвитку мовлення. Вона сприймає мову природньо та легко, як рідну. Саме такий принцип вивчення англійської мови закладений у авторській методиці відомого лінгвіста Хелен Дорон.

Вивчаємо англійську за методикою Хелен Дорон

За методикою Хелен Дорон у навчальних центрах по всьому світу англійську вивчають діти від 3-х місяців до 18 років. Вона унікальна й оригінальна, природня та проста.

Англійська Хелен Дорон дає дитині можливість освоювати мову природнім шляхом -через ігри, забави, співи, танці, малювання, що в комплексі створює позитивне у наповнене веселощами середовище, яке дозволяє дітям розмовляти англійською як своєю рідною. Разом з нами малюки навчаються спілкуватися, пізнають навколишній світ, розвиваються як самостійні, впевнені в собі та освічені особистості. І що найголовніше, ми прививаємо дитині любов до процесу навчання, який у подальшому переходить на усі сфери її життя.

Завдяки тому, що у групі навчається до 8-ми осіб, кожна дитина може максимально проявити свої вміння і знання та отримати максимальну увагу від викладача.

Англійську мову за методикою Хелен Дорон  вивчає понад 700 000 дітей у всьому світі. Унікальність та результативність цієї методики перевірена та підтверджена часом, більше 27 років успішного досвіду роботи. Якщо ви хочете, щоб Ваша дитина володіла англійською мовою, як рідною, тоді не гайте часу !

Відгуки