Epsilon

Epsilon - фото
Відгуків 1
Стрий
вулиця Заньковецької, 75
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація


Доброго Вам дня. Вас вітає компанія«EPSILON». Підприємство бере свій початок з 1987 року і з роками, переживши ряд змін у 2009-2010 році, проходить повна модернізація основного виробничого комплексу. Введення в експлуатацію сучасних автоматизованих ліній обробки ПВХ профілів (U-R-B-A-N, Sturtz, Haffner),  та системи логістики виробничого процесу.У2012 році– відбулась побудова нового цеху з виробництва склопакетів.

Маючи сучасне автоматизоване обладнання, величезний досвід виробництва вікон, команду професіоналів і розуміння потреб клієнтів, ми можемо запропонувати Вам дійсно якісне вікно.

Крім того розвинений напрямок по встановленню та обслуговуванню гаражних воріт різних виробників а також автоматизації в’їзних брам.

Наш асортимент :

 • Металопластикові вікна та двері
 • Міжкімнатні та броньовані двері
 • Жалюзі та підвіконня
 • Захисні ролорешітки та ролокасети
 • Гаражні та промислові ворота Alutech
 • Розпашні на від’їзні брами
 • Автоматика на ворота різних видів

Окремим видом діяльності є продаж  та встановлення тканевих ролет різних виробників. Тканеві ролетице сучасні сонцезахисні системи які використовуються для декорування вікон. Завдяки сучасним візерункам та розмаїттю кольорів ролети ідеально пасують до помешкань та офісів.

 • Тканеві  ролети (різні  типи кріплення )
 • Штори-плісе
 • Римські  штори
 • Японські  штори    

Основна задача нашої роботи – це перш за все надання грамотної консультації клієнту з подальшим наданням повного пакету послуг , починаючи від своєчасних замірів до професійного монтажу…

Для отримання консультації варто просто подзвонити…Ціни  доступні всім...


Відгуки

Andriy Lentsyk (Ревізор)
Не сподобалось
НЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ ЯКІСТЮ ДВЕРЕЙ ЗА ЗАЯВЛЕНУ ВАРТІСТЬ!!!
Абсолютно не задоволений якістю придбаних дверей, вибиралася найдорожча модель з розрахунку на відповідну якість.
Неякісно зварено, нижній шов мав місцями до 7 міліметрів зазору у місці відірваної зварної точки ( прийшлося власноруч обробляти шви поліуретаном для ізоляції мінвати від перепаду температур та утворення конденсату всередині дверей та відповідно мінвата перестане адекватно працювати).
Наявна кількість самої мінвати у достатньому розмірі під сумнівом, на основі обстеження через системні отвори. Недостатньо вати- Погана ізоляція- Промерзання у зимовий період- Проблеми.
Зварні шви страшні, окалини та зварка в цілому не зачищені, сквозні отвори провару в місцях зварки.
Неякісна покраска, місцями пропуски ( видніється метал).
Двері трьохзавісні, а по факту середня завіса просто висить у повітрі і все навантаження лягає на верхню і нижню. По факту вона там нічого не робить, а гроші заплачені за функціонування всіх елементів, а не просто для галочки, що вони там є.
Одна з завіс при отриманні вже була обдета до металу, що доведеться обробляти самостійно якщо не охота спостерігати ржаві розводи по дверях вже за декілька тижнів.
Внутрішня кована вставка встановленні, точніше сказати втиснена, що призвело до заминання рами стіклопакету
Плюс ущільнювач довкола внутрішнього вікна абсолютно капарно встановлений. Він повинен бути суцільним без вставок для запобігання проникнення конденсату, вологи всередину дверей, тут же він із декількох вставок, що викликає великі сумніви у його роботоздатності.
Та й на дверях ущільнювачі місцями приклеєні криво,що не дозволить їм якісно виконувати свою функцію. Основна проблема, щоб він не пропускав мороз взимку, що тепер під сумнівом. Взимку можна буде бачити як він себе поведе.
Решта недоліків дадуть про себе знати після першої зими та фактичної перевірки їх якості як такої.
Переглянути всі відповіді ()
Епсілон   Металопластикові вікна   Вхідні двері   Міжкімнатні двері   Броньовані двері   Гаражні ворота   Вікна   Ворота, шлагбауми   Двері   Жалюзі, ролети   Вікно   Продаж вікон   Продаж вікна   Шлагбаум   Шлахбауми   Шлахбаум   Продаж дверей   Продаж двирей   Тканинні ролети   Захисні ролети   Горизонтальні жалюзі   Вертикальні жалюзі   Автоматика на ворота   Альтанка   Ворота   Ворота відкатні   Ворота розпашні   Вхідні двері недорого   Вхідні металеві двері   Вхідні металопластикові двері   Дашок   Дерев’яні двері   Енергозберігаючі вікна   Жалюзі алюмінієві   Жалюзі вертикальні   Жалюзі горизонтальні   Металопластикові двері   Недорогі вікна   Недорогі ворота   Підвіконник   Підвіконня   Пластикові вікна   Розпашні ворота   Ролети з коробом   Ролети захисні   Ролети на вікно   Ролокасети   Ролокасети тканинні   Склопакет   Тканеві ролети   Тканеві ролокасети   Ціна металопластикових вікон   Ціни на металопластикові двері  
Показати більше