Idea Bank

Відгуків 23
Івано-Франківськ
вулиця Галицька, 7
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Дністровська, 26
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Коновальця, 132а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Василя Стуса, 13Б
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Незалежності, 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Тролейбусна, 4а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Широкий спектр банківських послуг.

Відгуки

Володимир Мацьків (Експерт)
Не сподобалось
Сподобалось: Тепер уже нічого.
Не сподобалось: Ви приносите сюди свої гроші, кладете їх на депозит, а коли приходить термін забирати виявляється потрібно про це ПИСЬМОВО повідомити банк!!!! Напишеш заяву тоді забереш і то не швидше ніж за три робочі дні. А якщо то кінець тижня то аж через тиждень. А те що ти розраховував на ці гроші нікого не цікавить. Такого навіть в Ощадбанку нема!!!
Загальне враження:Нікому не рекомендую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Olha Bachyshyna (Ревізор)
Нейтрально
Сподобалось: курс валют адекватний
Не сподобалось: сервіси та обслуговування, рейтинг
Загальне враження:не рекомендую, є кращі варіанти
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Устинська (Критик)
Сподобалось
Декілька разів оформлювала депозит. Хороше обслуговування та якісні консультації. Онлайн кабінет зручний у користуванні. Несподобалось те що потрібно було платити за оформлення карточки, у інших банках відкривають безкоштовно. І дуже мало їхніх банкоматів, я знаю де є тільки два. За зміну пін коду або його відновлення теж потрібно платити. Але щодо депозитних програм претензій немає
Переглянути всі відповіді ()
Мирослава Камінська (Користувач)
Сподобалось
Чула тільки хороші відгуки про цей банк, брат тримає в ньому кошти на депозиті, дуже задоволений, ніколи не виникало проблем або якихось нюансів при знятті коштів, зручно що є онлайн кабінет.
Переглянути всі відповіді ()
Igor Pylypko (Перехожий)
Не сподобалось
Дуже шкода що нуль тут неможливо поставити. Прийшов вчора оплачувати послуги візового центру в Idea Bank. Приніс український та закордонний паспорти, свої та дружини. Також хотів оплатити збір за дітей, але прийняти платежі відмовились мотивуючи тим, що немає свідоцтва про одруження та світоцтв про народження моїх дітей. Я власне уточнив чи потрібні їм серія та номер, ні, вони просто хотіли бути впевненими що це справді моя дружина і справді мої діти. А те що діти вписані в паспорт і те що відмітка про реєстрацію шлюбу є в паспорті - це не доказ? Ок. Прийшов сьогодні з усіма документами. Касир видрукувала чек-підтвердження для дружини. Забрала чек. Видрукувала знову, дала на підпис. Забрала. Видрукувала втретє, я і цей перевірив та підписав. А тоді каже "у нас не працює сервер, почекайте 15 хв, може буде працювати". Геніально! Тепер виходить наступна картина, з однієї сторони індуси-посередники, які не можуть організувати нормальної подачі/прийому документів, і з другої (мабуть завдяки відкатам, інакших пояснень не знаходжу) наш банк, який неспроможний нормально працювати і обслуговувати людей. Ганьба таким псевдобанкам.
Переглянути всі відповіді ()
Dyoma Duk (Перехожий)
Не сподобалось
Послуги візового центру потрібно було оплатити в Idea Bank крім цього банку був ще один варіант не густо... так ось при подачі документів візовий центр вимагає чек про сплату , ( на той момент я його втратив) коли я звернувся в Idea Bank про копію тут виявилося ,потрібно обов язково звертатися в Idea Bank конкретно у відділення в якому я оплачував послугу я мешкаю у Львові а оплачував ,в силу певних обставин, в Івано -Франківську так щей виявляється що зможуть мені надати копію якщо не пройшло більше місяця ,,можливо я чогось не розумію але про які зручності йдеться ,розуміння , і так далі в наш час це мене легко кажучи шокує P. S. Не був клієнтом не являюся на даний час і небуду , більше того, нікому не раджу Idea Bank !!!! Моя оцінка круглий нуль!!!
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Паснак (Перехожий)
Сподобалось
Про зручність послуг важко щосьговорити добре, щобпоповнити дипозит потрібно бігти в те відділення в якому його оформляв((( жестяк просто! А якщо я переїду жити у Київ?
Переглянути всі відповіді ()
У відділенні на Стуса ще не мав жодних проблем, працівники ввічливі та справляються з обовязками. За 5 років подвоїв суму на депозиті, жодних проблем зі зняттям коштів не було
Переглянути всі відповіді ()
користуюся послугами цього банку вже півроку, виручили в скрутну годину, за що їм вдячна. звичайно, сума кредиту не маленька, щомісячний платіж високий - велика комісія та інше, але я знала, на що йшла. Дякую вам, працівники банку, ви ж не винні, що в державі хаос. аА вам, шановні "співклієнти", терпіння та розуміння, і здоров"я.
Переглянути всі відповіді ()
Самий дебільний банк а працівники ХАМИ!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Жах, жах і ще раз жах! Я думала, що в час, коли конкуренція між банками шалена, на таке я не зможу натрапити! Мені тарабанять на мій корпоративний номер і питають Володимира Івановича (а я жінка, не В.І. жінка, а особа жіночої статі із відповідним голосом!!!), на мене кричать і погрожують кримінальним кодексом за борги! На мої аргументи, що в мене в жодному банку немає кредиту (я не користуюсь кредитними картками, тільки зарплатні без ліміту), я не є клієнтом Ідеа банку (і не буду ніколи, я навіть розрахункові рахунки організацій, які обслуговую ніколи не відкрию в цьому гадюшнику), психічка репетує і не чує мене! По хамству і невігластву тіток, які понаїжджали в місто і не мають де приткнутися, як тільки в Ідеа банк, я зрозуміла, що це просто гадюшник! Попередньому коменту - я погоджуюсь - ЦЕ ПСИХИ! У них немає бізнесу, бо у відділенні під моїм будинком смердить і не заходить більше ніхто, вони там тліють в своїх запахах і не роблять бізнес! Я буду звертатися в прокуратуру! У мене є номер телефона і назва Ідеа банк. Нехай там розбираються із виродками!
Переглянути всі відповіді ()
де виховувались і де вчились кредитноі справи ті що видзвонюють опівноі. менні здаеться ім би пасувало більше працювати санітарами у психлікарні там своі емоцііі висловлювали б вдосталь
Переглянути всі відповіді ()
ДІАЛОГ МІЖ ПРАЦІВНИКАМИ:
-Обслужи клієнта, бо я хочу вийти.
-Не маю часу, нехай зачекає.
Виходять обидвоє.Їм одного клієнта на 2 працівників забагато!
Це не анекдот, так працюють у відділенні по вул.Галицькій,7
Переглянути всі відповіді ()
прийшла оформляти кредит сказали чекати 2 години прочекала 5 і ніхто так і не позвонив оператор пішов на обід і забив на клієнта тобто на мене
Переглянути всі відповіді ()
працівники банку на вул. Галицька, навпроти мед. універу, не компетентні в кредитах,молода дівчина розказує одні умови, а в неї написані на листочку зовсім інші, так само і про ставку говорить що приблизна ставка на споживчий кредит 38-42%, а в реальності виходить 68-75% і вона не розуміє як це я зрозумів, що в них такий процент!! тупих і не грамотних працівників набирає Ідеа банк. а так в касах обслуговування нормальне.
Переглянути всі відповіді ()
вул. Коновальця 132а обіцяли що рішення по готівковому кредиту прийде через декілька годин, а продовжується декілька днів...
Переглянути всі відповіді ()
побувавши у відділенні на Стуса зробила висновок про банк в загальному... працівника хами, зверхньо ставляться до клієнтів, толком нічого пояснити не можуть, а про касу я взагалі мовчу, коли не зайду, завжди мушу нервуватись, такого хамства ще не бачила ні в одному банку. нікому би не радила такий банк!!!! нехочу мати нічого спільного з ним!!!
Переглянути всі відповіді ()
Такі хитро*опі! Хотіла оформити готівковий кредит, ага, не тут то було! Принесіть копію документу про власність на нерухоме майно, хоча кредит беззаставний. Вказую на беззаставність кредиту, відповідають, ми ж не оформляємо це як заставу, нам просто потрібна копія документу, оскільки нерухомості не маю, кредит не дали.
Переглянути всі відповіді ()
В кінці квітня оформив автокредит у "Плюс банку" від м.Ів.Франківськ, який зараз регулярно сплачую у відділенні "Плюс банку" м.Тернопіль. Тепер мені дзвонили з "Ідея банку", чи я не хочу переоформити договір вже від "Ідея банку". ПИТАННЯ! А, що неможна було зразу скласти договір з "Ідея банку"? Ви ж знаєте, як люди з підозрою відносяться на всякі незрозумілі та підозрілі дії банків.!? Вчому тут суть? Я та інші далекі від думки, що банк раптово захотів наприклад мені зробити, щось приємне!? А думка зразу у всіх нас одна і не хитра, - банк іще наприклад з мене хоче витягти лишні гроші, хіба мало вам того, що я і так переплачую більші проценти!? Прошу перекрнати мене у зворотньому! Яка всетаки мета переоформляти мені договір (тим паче, що я його не бачу!) Якщо так дійсно вже хочеться і дійсно відсутьні приховані фінансові стягнення, тоді не потрібно дзвонити (такі речі по телефону не пропонуються), а вислати поштою кредитору офіційні свої пропозиції з обовязковим ознайомленням із копією нового договору та підтвердженням того, що "Плюс банку" це той самий "Ідея банк"! Без цих ключових документів пересічна нормальна людина вести розмову про переоформлення не буде вести мову, а тим більше, якщо ви її у новому договорі нічим не заінтересували! Зрозумійте вірно це мої гроші (і не малі), і я мушу бути впевнений, що я плачу тому з ким домовлявся! І взагалі, якщо не секрет – яка така нагальна причина знову міняти назву банку, це ж відома лишня тяганина для всіх?? Відомо що, любий імідж робиться на своїх діях та надійності, а не по назві та інш. (зустрічають по одежі, а провожають по розуму – не забувайте це!). Тому думка більшості людей, – працювати потрібно не над назвою, а найвигіднішими умовами для клієнтів! Мені та іншим до-„лампочки”, як банк називається. Якщо він мені вигідний то я оправдаю саму гидку назву і прославлю його, і навпаки...!
Переглянути всі відповіді ()
звертаюсь до рекламного відділу,ваші люди які розносять листівки можуть по підїзду їх не розкидувати,а то в мене пів піїзду засипано(((((( за що ви їм гроші платите за засмічення території........
Переглянути всі відповіді ()
напвідуюсь у філію на Стуса, там працівники ввічливі та добре роблять свою роботу.
Переглянути всі відповіді ()
Надійний банк
Переглянути всі відповіді ()