Медичний центр "Іридомед"

Іридомед - фото
Відгуків 3
Стрий
Вулиця Болехівська, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:0013:00 - 14:00
Сб08:00 - 12:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 

Медичний центр «Іридомед» - це медичний заклад, у якому в першу чергу працюють лікарі-фахівці, і головним завданням ми ставимо для себе – турботу про здоров’я наших пацієнтів. Для нас важливо, що б кожен хто звертається до нас отримав кваліфіковану медичну допомогу, був задоволений якістю нашого обслуговування, ввічливістю нашого персоналу, а саме головне це те, що б кожен хто звернувся до нас був почутий . Ми дбайливо ставимось до кожного нашого пацієнта, адже дуже важливо зрозуміти не тільки недугу тіла, але і душу кожної людини.

НАШІ ПОСЛУГИ

·         Консультації лікарів-спеціалістів

·         Лабораторне обстеження

·         УЗД

·         Іридодіагностика

·         Електрокардіографія

·         ЕХОкардіографія

·         Доплерографія

·         Лікувальний масаж

·         Колоноскопія

·         Фіброгастродуоденоскопія

·         Реовазографія

·         Реоенцефалографія

·         Репродуктивна медицина

·         Онкомаркери

·         Гінекологія

·         Діагностика безпліддя

·         Лікування безпліддя

 

Детальніше тут: ***

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Іван Телегій: (Користувач)
Не сподобалось
Сподобалось: дівчинка яка брала кров. Дуже мила і приємна
Не сподобалось:Ужас. З немовлям якому 3 тижні, відмовили на забір крові без черги. Особливо відзначилася п.Ірина, в якої ранок понеділка почався без настрою. Такі хамовиті люди не мають права працювати в приватних клініках
Загальне враження: хамовита п.Ірина. краще зверніться в Синево або Медіс. Там за ваші гроші , сервіс на висоті і без хамства.

Відповісти:

Іван Телегій,
Іван Телегій, 
Переглянути всі відповіді ()
Василь Бурій: (Ревізор)
Сподобалось
Я смиренно молюся, щоб благословення небес почили на вас, і до кожного з вас я висловлюю свою любов. Дякую за вашу велику доброту до мене, і до всіх,хто зі мною до вас приїзджав на обстеження, щира вдячність за надзвичайну відданість та старання у просуванні роботи Всевишнього - добре і відверте,віддане лікування,служіння людині словом добрим,вислуханням.
хай Вас всіх Господь благословляє в ім’я Ісуса Христа, Спасителя. Амінь.

Відповісти:

Василь Бурій,
Василь Бурій, 
Переглянути всі відповіді ()
Рома Доценко: (Перехожий)
Сподобалось
Точний діагноз!!! Правельне лікування.Дякую за все !!!

Відповісти:

Рома Доценко,
Рома Доценко, 
Переглянути всі відповіді ()
Іридо-мед   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Лабораторії медичні   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Медична лабораторія   Лабораторія   Лабораторні аналізи   Прийом аналізів   Інфекційні захворювання   Іридодіагностика   Іридомед   Алергія   Алергодіагностика   Аналіз глюкози в крові   Аналізи   Біохімічні дослідження   Безпліддя   Визначити групу крові   Гінекологічні мазки   Гемоглобін   Гепатит   Гормональні дослідження   Діагностика атеросклерозу   Діагностика безпліддя   Діагностики підшлункової залози   Доплерографія   Електрокардіографія   Ехокардіографія   Забір крові   Загальний аналіз крові   Загальний аналіз сечі   Загальний білок   Захворювання нирок   Захворювання печінки   Здати аналізи   Зробити узд   Колоноскопія   Консультація лікаря   Косультації спеціалістів   Лікування   Лікування безпліддя   Ліпідограма   Лабораторне обстеження   Обстеження   Огляд   Онкомаркери   Простата   Ревматологічні дослідження   Реовазографія   Реоенцефалографія   Репродуктивна медицина   Спермограма   Тригліцириди   Фіброгастродуоденоскопія   Холестерин   Цукровий діабет   Якісне лікування  
Показати більше