Євросервіс

Відгуків 2
Стрий
вулиця Вокзальна, 156
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Ремонт та миття легкових автомобілів, шиномонтаж.

Відгуки

Светлана Кучкова (Перехожий)
Сподобалось
Щиро дякуємо справжнім професіоналам "Євросервісу", що в м. Стрий, а найбільше - директору Фенісу Ігорю за надану допомогу. Чуйні люди даного підприємства не залишили нас у біді, незважаючи на святковий день. Ще раз дякуємо всім, бажаємо веселих свят. Приємно, що у нас на Україні є такі люди, як ви! Рекомендуємо "Євросервіс" усім автовласникам.
Переглянути всі відповіді ()
Володимир Мороз (Перехожий)
Не сподобалось
Доброго дня всім користувачам та автолюбителям. На цьому СТО довелось мені міняти термостат та прокладку клапанної кришки. Швидкість - власник лояльний і може на не складні роботи вклинити у якесь вікно. Власник сам передзвонив і сказав, що машина готова і її можна забирати. Термостат замінили вроді якісно. Прокладка клапанної кришки до заміни мокріла - після заміни поїздив 30 хвилин по місту і мав наступний результат: двигун забризканий мастилом, на холостих видно як з під однієї сторони масло пульсуючи виливається. Подзвонив за поясненням до власника і отримав відповідь, що прокладка не підходить. Тішусь одним, що не поїхав за місто - міг просто вклякнути посеред поля із спаленим мотором. На інших СТО де до цього ремонтував машину, якщо якась запчастина не відповідає попереджали та не випускали на дорогу. Запитаєте чому не ремонтував знову на перевірених? Треба було терміново поміняти термостат і на перевірених СТО було все зайнято на тиждень в перед - ось і знайшов вільне вікно тут. Вам вирішувати чи хочете повторити мій досвід.Власнику пораджу попереджати клієнтів заздалегідь про можливі ньюанси та ризики.
Переглянути всі відповіді ()
Євро Сервіс   Автомобільний Електрик   Ремонт Ходової   Ремонт Двигуна   Миття Легкових Автомобілів   Автомийки   Сто   Шиномонтаж   Автомийка   Автомобільна мийка   Миття автомобілів   Мийка авто   Миття авто   Мийка автомобіля   Мийка машини   Миття машини   Станція технічного обслуговування   Станції технічного обслуговування   Сервісно-технічне обслуговування автомобілів   Сервіс автомобілів   Ремонт автомобілів   Автосервіс   Ремонт авто   Шини монтаж   Автошини монтаж   Заміна шин   Вулканізація   Ремонт шин   Заміна автошин   Де знайти шиномонтаж   Де знайти якісний шиномонтаж   Де помити автомобіль   Де помити машину   Де швидко помити авто   Де якісно помити авто   Де якісно помити автомобіль   Помити авто   Ремонт легковиків   Ремонт легкових авто   Ремонт легкових автомобілів   Розвал сходження  
Показати більше