Трудовий архів

Трудовий архів - фото
Відгуків 1
Львів
вулиця Героїв УПА, 73, корп. 10, офіс 15, пов. 3
(3 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:30 - 17:3013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

 

Приватна архівна установа «Трудовий архів» створена спеціалістами архівної справи, архіваріусами, архівістами, що мають більше 10 років досвіду роботи з архівними документами державних, комунальних установ та організацій, а також приватних фірм, товариств, підприємств, фізичних осіб – підприємців.

Наша фірма перша і наразі єдина здійснює

·        приймання та зберігання документів ліквідованих установ та організацій приватної форми власності м. Львова та Львівської області

·        видає довідки про приймання документів на зберігання, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню.

·        повний спектр послуг з упорядкування архівних документів


Архівна установа «Трудовий архів» спеціалізується на наданні повного комплексу архівних послуг, від проведення експертизи цінності документів з видачею описів справ, актів про виділення до знищення, палітурних робіт будь-якої складності до простих консультацій, нарад, семінарів, тощо.

При цьому, послуги, що надаються нашою фірмою ґрунтуються на суворому виконанні вимог законодавчих і нормативно-правових актів, що регулюють питання організації роботи архівів та архівних підрозділів в Україні.

Кадровий склад нашої фірми - це співробітники (архіваріуси та архівісти), які тривалий час пропрацювали у державних архівах м.Львова та Львівської області, володіють високим рівнем професіоналізму, а значить, гарантують якість архівних робіт і повну конфіденційність при виконанні замовлень Клієнта.

Більш докладну інформацію про співпрацю і пропоновані послуги Ви можете отримати у відповідних розділах сайту нашої компанії, а також звернувшись за телефонами до наших консультантів.

 

Ціни уточнюйте за телефонами

Відгуки