Країна дитинства

Країна дитинства - фото
Відгуків 17
Івано-Франківськ
Вулиця Івана Миколайчука, 16а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 21:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Клуб дитячого дозвілля «Країна дитинства» 

Проводиться набір в групи:

Для дошкільнят:

«Розумник» (підготовка до школи) — 5-6 років;

«Funny» (дошкільна англійська) — 4-5 і 5-6 років;

«Акварелька» (малювання);

«Лабораторія етики» (християнська етика).

Для школярів:

 • «Funny» (англійська мова);
 • «Акварелька» (малювання);
 • Майстер-класи:
  • «Лабораторія етики» (християнська етика);
  • «Робототехніка»;
  • «Життя в долоньках» (всебічний розвиток).

Навчально-ігрові заняття:

 • «Життя в долоньках» — 4-3 роки;
 • «Сонечко» — від 1,6 рочків,
 • «Чомусики» — 3-5 років.

У курс входить:

 • розвиток мови, розвиток дрібної та великої моторики, рухливі ігри, ритміка;
 • емоційний розвиток, пальчикова гімнастика, казки;
 • «Кубик-Рубик» — розвиток логіки, мислення, пам'яті;
 • «весела математика» — знайомство з числами тощо;
 • творчі заняття (малювання, ліплення, аплікації);
 • «АБГДейка» — знайомство з буквами;
 • «Розумники» — підготовка до школи;
 • «PLAYING» — англійська для малечі від 5-6 років;
 • «BABY» — англійська для малечі від 3,5-5 років;
 • «Життя в долонях» 4-6 років.

Програма «Життя в долонях» (Life in Our Hands) містить у собі 12 предметів, кожний з яких у свою чергу складається з восьми занять.

Дошкільне навчання дитини не повинне складатися з безглуздого завчання букв і цифр, важливо збудити природний інтерес до одержання нових знань. Наша програма дасть можливість плавного переходу від активних ігор до читання, листа, рахунку, придбання інших необхідних навичок, що сприяють формуванню особистості й соціальної адаптації.

При цьому програма циклічна, тобто побудована таким чином, що дитина може почати навчання в ній з будь-якого предмета, і точно так само закінчити навчання на будь-якому предметі.

У програму включені такі предмети:

 • Математика. Уміння оперувати числами – невід'ємна частина сучасному життя!
 • Географія. Планета Земля повна загадок! І я неодмінно прагну їх розгадати!
 • Природознавство. Куди зникають калюжі? Чому йде дощ? Що таке молекули? Я вже знаю! А ви?
 • Астрономія. Наша планета — лише часточка Всесвіту. Я вже знаю, що таке зірки, галактика, астероїд, комета… Спереду в мене ще стільки цікавого!
 • Творчість. На цих заняттях ми вчимося вирішувати будь-які проблеми!
 • Історія. Що таке історія? Чому на зміну одним подіям приходять інші? Як ці події впливають на моє життя – про це ми говоримо на заняттях по історії.
 • Технології. Технології роблять наше життя легше!
 • Дизайн. Як з'єднати дизайн і функціональне призначення? Саме цьому я й вчуся.
 • Література. Цей предмет учить нас творчо мислити, бути впевненими в собі, і виражати свої думки так, щоб усім усе було зрозуміле й цікаво.
 • Театр. На заняттях ми вчимося майстерно володіти своїм голосом, тілом і емоціями.
 • Ремесла. У наш час ремесла перетворилися в сучасні технології. На заняттях ми досліджуємо процес і закономірності цього перетворення.
 • Спорт. Спорт – це весело, цікаво й корисно! А ще ми, як теперішні спортсмени, вчимося ставити мети й досягати їх!

Для школярів:

 • «Робототехніка»: Робота з конструктором LegoEducation, створення роботів та їх програмування.
 • Англійська мова.
 • Малювання.
 • Різноманітні майстер-класи.
 • Християнська етика.

Прокат карнавальних костюмів

Святкування днів народжень:
Хімічне шоу (десять дослідів та окрема програма: досліди з сухого льоду).

Відгуки

Lili Tomson: (Експерт)
Не сподобалось
Я не знаю звідки стільки позитивних відгуків писаних в один день, але вихователі там неосвічені, до дітей ставляться як до бидла. Коли дитина плаче на неї ніхто не звертає увагу. Паеують шкідливим печенням і до багатих дітей ставляться краще ніж до бідних. Тому я забрала свого синочка з цього дєтдому і віддала в нормальний приватний садочок. Просто прийдіть і самі все побачите. Завідуюча це черствп егоїстична підстаркувата жінка.
Переглянути всі відповіді ()
Helen Hunt: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Ми вже майже два роки ходимо в цей садок і нам подобається,донечка подружилась з багатьма дітками,з якими добре товаришує і поза садка.
Вихователі завжди йдуть на зустріч в будь-яких ситуаціях . Кожен виконує свою роботу добре і до кожної дитини мають свій підхід.
Переглянути всі відповіді ()
Evgenia Skorik: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Моя дитина ходить в садок вже два роки. Вона дуже задоволена і вихователями, і заняттями , і дітками, що відвідують клуб. Саме тут вона навчилася правильному спілкуванню, розумінню і взаємодіям з іншими дітьми. Моя малеча все літо відходила до Оксани і в садок повного дня. Все було добре і на гарному рівні. Анюта постійно згадує «свою» Олю ;-) Зараз вона ходить в державний садок, але по суботах не забуває завітати і в Країну дитинства
Переглянути всі відповіді ()
Кристина Илькив: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:
Рекомендую всем этот детский клуб! Мой Сыночек ходит всего третью неделю, но я уже вижу колоссальный скачок в его развитии! Спасибо ОГРОМНОЕ всем педагогам за ту любовь, внимание, образование и нежность, которые вы дарите детям! Сынулька всегда с удовольствием приходит на занятия! Спасибо большое!!!! Успехов и процветания вашему клубу!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Олена Саранчук: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Приймали участь в майстер класах, святкували не один день народження та інші свята.Дуже сподобалось.Хороша доброзичлива атмосфера закладу.Директор завжди з посмішкою,вона постійно втілює нові цікаві ідеї,як не зайду завжди якусь дитину тримає на руках. Дивуюсь ,звідки в неї стільки терпіння. Дитина в клубі може весело,цікаво,а саме основне,корисно провести час. Сама відвідую і всім рекомендую,приводьте дітей і ви побачите,що ваш малюк захоче ще раз повернутись сюди. Дякую керівнику і працівникам закладу.
Переглянути всі відповіді ()
Tanya Dutchak Tymkiv: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось
Моя доця ходить з вересня у клуб. Дуже задоволена і нашою Олею, і Галею, і Оксаною!
Вихователі щирі , уважні та добрі до кожної з дитини, яка відвідує "Країну дитинства". Кожного дня додому приносимо роботи з майстер-класами, що динина робила на занятті, також танцюють, співають та грають у розвиваючі ігри. І ми з нетерпінням чекаємо наступного дня, щоб побувати у "Країні дитинстві"!
Дякуємо Вам за турботу !
Переглянути всі відповіді ()
Лілія Слободян: (Користувач)
Сподобалось
Дуже сподобались заняття дитині ), з нетерпінням чекає на наступне заняття,в ігровій формі весело вивчати,вдома повторює все те нове що там побачив,що є дуже важливо.
Переглянути всі відповіді ()
Христя Торконяк: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:Це наш перший садочок.(зараз відвідуємо державний). Чудові вихователі допомогли донечці адаптуватися до нових умов. Доня щодня вихвалялася новими успіхами, знаннями та самостійно зробленими завданнями... Щиро дякую п. Оксані, Галі та Олі за прекрасне ставлення до діток!!! Це щирі, порядні люди та кваліфіковані педагоги яким зі спокоєм у серці довіряєш свою дитину
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Лиса: (Користувач)
Сподобалось
Діткам дуже подобається ходити у дитячий клуб! Хороші педагоги працюють. Привітне, дбайливе відношення. І граються з малечею, розвивають їх. Вчаться з дошкільнятами, дають цікаві завдання.
Директор п.Оксана зібрала навколо себе професіоналів, кожен чудово виконує свої обов'язки. Допомогли адаптуватись до дитячого колективу перед садочком. Навчили говорити букву "Р", читати/писати на занятті, вивчали англійську.
Ходимо у клуб як додому. І святкували День народження там, у других діток на гостинах були, на різноманітні захопливі та розважальні заняття з нагоди Хеловіну, Нового року.
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Удод: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:
Ми почали ходити в "Країну дитинства"до Оксани в 1,5 р. і єдиною проблемою було - це після заняття забрати дитину додому :) Дітям там подобається! Оксана велика молодець! Тут діти співають, танцюють, роблять різноманітні! творчі роботи, а найважливіше - їх просто ЛЮБЛЯТЬ!!! Зараз синові 4р. Після переїзду в інший район ми ходили у приватний садок, зараз відвідуємо державний, але кожного тижня чекаємо суботу, щоб знову поїхати до Оксани :)
Переглянути всі відповіді ()
Христя Ткач: (Користувач)
Сподобалось
Я дуже задоволена.
Моя малеча плаче що не хоче іти з занять додому.
Вихователі дуже уважні до дітей.Я з спокійною душею залишаю дітей.
Окреме спасибі Галі , яка є прикладом для наслідування.
Переглянути всі відповіді ()
Лілія Мартинів: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:
Прекрасний садочок!Ходимо з вересня,дитина обожнює це місце і вихователів!Директор садочка-добра і чуйна людина і прекрасний керівник,завжди йде на зустріч,відноситься з розумінням.Наша доця ніколи ні з ким крім батьків не залишалась ні на хвилину,в садочку за короткий період часу дякуючи вихователю Олі,директору Оксані та Галі наша доця з превеликою радістю проситься щоранку в садочок!!! Тому шановні,пишучи «по блату» майте совість,повірте у жодному садочку директор не буде носити вашу дитину на руках якщо заплаче,чи пробувати чи не замезли бува ручки чи переодягати коли побачить що дитину занадто тепло одягли і їй стало жарко.От чесно розізлили ...Зайдіть в інші садочки,гляньте як ридають діти і ніхто на них не дивиться!В нас коли не зайду,то Оля когось носить на руках,то директор Оксана,то Галя,заняття розширені,багато творчих занять та інших.Всім рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Люда Люся: (Користувач)
Сподобалось
Садочком ми дуже задоволені. Коли вперше прийшли в групу всі вагання залишилися осторонь. Тут все для дітей і задля дітей. Щодня переконуємось, що зробили правильний вибір. У нашому садочку вихователі – справжні професіонали, знавці своєї справи і просто чудові люди. У групі завжди панує атмосфера доброзичливості, складається враження, що кожного ранку там чекають саме на мою дитину. Нам дуже поталанило з садочком.
Переглянути всі відповіді ()
Космічна Квітка: (Користувач)
Не сподобалось
Жахливий заклад. Шарашкіна контора... Все по блату.... В завідуючої явно не все в порядку із нервовою системою. Хамить батькам і кричить на дітей! Дітей годують дешевим розважним печивом сумнівної якості! Російські мультики увімкнені на повну гучність, старші діти разом із маленькими... Повний хаос! Просто не хочу витрачати свій час, щоб описувати більш детально... Я просто в шоці, як їх ще не закрили... В приміщенні просто нереально душно... Суцільний жах!!!
Переглянути всі відповіді ()
Анна Озарко: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:
В цьому дитячому закладі дбають про дітей! Там діти Розвиваються і Веселяться на всі 100%. Моя дитина з 1,5 рочків відвідувала заклад. І кожне заняття там приносило моїй дитині і мені задоволення . Всі малюнки і творчі вироби зроблені дитиною на заняттях бережемо вдома. Великий скачок у розвитку дав нам цей дитячий заклад «Країна дитинства». А керівництво і працівники там чудові. Це люди, які дійсно люблять дітей і викладаються на 200%. Я Дякую Долі, що мене з ними познайомила!
Переглянути всі відповіді ()
Катруся Зелик: (Користувач)
Не сподобалось
Ребенку не понравилось. Воспитатели грубые и (как парадоксально не звучало би) не воспитанные: даже не представилась. Пришлось самой расспрашивать как её зовут. А зовут её как всех сельских дев: Галя.
Такое ощущение, что у нее не то что педагогического, а вообще никакого образования нету. А если и есть то оконченное на тройки. Мультики показывать ребенку я могу и сама. Для этого садик не нужен. При детях стоит и трындит с другими родителями о своём о личном... Тупо деньги на ветер...
Переглянути всі відповіді ()
Юлия Данова: (Перехожий)
Сподобалось
КЛАС!!! Дитині дуже подобається. З великим задоволенням іде до пані Оксани, яка з ними і танцює і малює, і вивчає різні мови та пісні. ДЯКУЄМО що Ви є!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Дитячий садок неповного дня   Дитячі розвиваючі центри   Дитячі розваги   Сценічний та карнавальний одяг   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Розважальні центри для дітей   Дитячі розважальні центри   Розваги для дітей   Дитяча розвага   Розважальний центр для дітей   Дитячий розважальний центр   Розважальний центер для дітей   Дитячий розважальний центер   Розважальний центир для дітей   Дитячий розважальний центир   Розвага для дітей   Дитячий простір   Дитячий розважальний простір   Дитячий ігровий простір   Ігровий простір   Ігровий простір для дітей   Розважальний простір для дітей   Розважальний ігровий простір для дітей   Сценічний одяг   Сценічні костюми   Карнавальні костюми   Карнавальний одяг   Прокат карнавальних костюмів   Аквагрим для дітей   Анімаціїї з казковими героями   Англійска мова для дітей   Весільний танок   Вироби з повітряних кульок   Всебічний розвиток дитини   Гуртки для дітей   Дитячі свята   Дитяча дискотека   Дитячий відпочинок   Дитячий логопед   Дитячий психолог   Дні народження дітей   Дошкільна англійська   Дошкільна підготовка дітей   Заняття для дітей   Заняття для дошкільнят   Казкові персонажі   Карнавальні костюми для дітей   Клуб дитячого дозвілля   Комплексні заняття з дітьми   Конкурси для дітей   Курси декупажу для дітей   Курси для дітей   Майстер класи для дітей   Майстер класи з декупажу   Малювання хною   Математика для дітей   Німецька мова для дітей   Навчально ігрові заняття   Організація днів народжень для дітей   Підготовка дітей до школи   Письмо для дітей   Польська мова для дітей   Послуги вихователів   Прикладне мистецтво для дітей   Ранній розвиток дитини   Розвиваючі заняття від 1 року   Розвиваючі заняття для дітей   Розвиток дитини   Розвиток мовлення дітей   Розвиток мовлення та читання у дітей   Святкування дитячого дня народження   Творчі класи для дітей   Творчі курси для дітей   Центр дошкільного навчання  
Показати більше