Ветеринарна клініка "Пан Коцький"

Пан Коцький - фото
Відгуків 5
Коломия
Вулиця Мазепи, 36, офіс 4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
Нд11:00 - 15:00Без перерви

Інформація

Ветеринарна допомога «Пан Коцький» пропонує широкий спектр ветеринарних послуг:
  • Профілактичний огляд
  • Щеплення
  • Хірургія
  • Ортопедична хірургія
  • Дерматологія
  • Ультразвук
  • Лабораторія
  • Консультація з питань харчування і контролю ваги
  • Аптека
  • Чіпування тварин
При клініці також працює аптека.

Відгуки

Yurko Luchyn: (Ревізор)
Сподобалось
Клініка працює і в неділю з 11 до 15.
Дуже якісний сервіс. Професійні лікарі.
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Комар: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Уважний персонал. Наявність профільних спеціалістів. Зручно, що клініка працює у вихідні. Загальне враження: Тут працюють професіонали, які дуже люблять свою роботу і своїх пацієнтів.
Переглянути всі відповіді ()
Vasylyna Pytak: (Критик)
Сподобалось
Дуже хороша клініка, в якій працюють досвідчені професіонали своєї справи.Привітний персонал і зручно те,що працюють у вихідні)
Переглянути всі відповіді ()
Ориняк Саня: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Після непрофесійної і недбалої операції по видаленню яєчників у ветклініці м. Вижниці, ця руденька красуня, чуть не згнила заживо... А завдяки професіональному підходу пана коцького, а особисто Діми Стефанюка її вдалося врятувати!!! Її навіть залишили в стаціонарі на добу, щоб за нею наглядати.. Тепер вона тішить око і душу!!! Тому раджу клініку Пан Коцький в місті Коломия, як суперєвропейську клініку, для братів наших менших...
Переглянути всі відповіді ()
Христина Фостій: (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось:
ЛЮДИ, ТРИМАЙТЕСЯ ПОДАЛІ від цієї клініки,якщо хочете врятувати свою тваринку!!!
Наш котик вперше захворів на МКБ 2,5 роки тому. Нам вдалось його спасти і все обійшлось без ускладнень.Цього року хвороба дала про себе знати вдруге.Після першої ж катеторизації лікар нас запевнев, що необхідна операція.Це був вечір і нам сказали що може не дожити до завтра.На той момент нам здавалось, що лікар робить все щоб допомогти та і бігти не було куди.Ми у розпачі погодились, хоча начитавшись інформації в інтернеті зрозуміли, що поспішили.Звісно ніякі аналізи мочі проведені не були, бо там таке не роблять.Після операції котик ішов на поправку і ми надіялись на краще.Здали аналіз крові.Лікар сказав деякі показники завищені але в загальному все добре.Але через тиждень стався криз.Пішла моча з кров’ю.Лікар запевнив, що це виходять камені.Криз пройшов але котик не їв, не вмивався хоча загалом ніби виглядав нормально.Почерез день ми водили його до лікаря на огляд.Лікар оглядав і запевняв, що все добре.Якби ж то ми тільки знали...На 3тій тиждень після операції котику стало ще гірше.Навіть уже не будучи лікарем можна було зрозуміти, що йому зле.Лікар сказав, що це через те, що він не ходив в туалет.Сказав дати касторове масло!!!!!Яке ЗАБОРОНЕНО!!! давати кішкам!Воно могло викликати сильні болі без того уже вимученому котику.Ми дали вазелінове.Кіт у туалет не ішов.І йому просто ставало гірше на очах.У пан коцькому нам відмовили робити клізму.Сказали - робіть самі дома(хоча як ми уже вияснили в інших вет клініках Коломиї таке роблять)!Було прийняте рішення відвезти його у Львів. Звісно ми запізнились(
Одразу ж лікарі тільки глянувши на попередній аналіз(який був зроблений у Пан коцькому) сказали, що тут перша стадія НИРКОВОЇ НЕДОСТАТНОСТІ!!Зробили аналіз мочі, а там суцільний гній!!!Котик сам усе не випісював!!!І те, що моча не в нормі можна було припустити навіть по запаху!Понижений гемоглобін - сказав нам лікар ще до повторного аналізу крові, глянувши на котика язик.Він був блідий.Ми його туди привезли у критичному стані.
Уретростомія в Пан коцькому була проведена не коректно(так нам сказали лікарі у Львові)!Катетер після операції нам не ставили(хоча ми питали лікаря у Коломиї про це!), на що нам відповіли, що не потрібно!
Так от підсумовуючи вище описане.Лікарі калічать!Не лікують.Якщо у вас не банальна прививка (хоча і тут є що сказати, бо нам у пан коцькому порадили ставити дві прививки від сказу і панлейкопенії окремо, мовляв так ефективніше.Хоча у Львові раніше з іншим котом, а тепер уже і за кордоном у Європі всі ставлять дві прививки разом), тікайте звідси подалі.Там молоді лікарі, які тренуються на ваших тваринках.Мало того не компетентні і байдужі до вашої тварини.Вони могли сказати, що котику стає гірше але вони нічим не можуть допомогти!Ми б тоді швидше кинулись рятувати його і у нас був би вибір!!!Але вони цього не сказали!!!Жаль, що приходиться довіряти таким фахівцям і жаль, що такі люди, які не люблять тварин беруться їх лікувати.Вони тільки повторять вам 120 разів, що після таких операцій виживають одиниці, щоб скинути з себе відповідальність.Можливо і ми б у це повірили, що вони не винні.Але після усіх цих дій можу сказати одне, що саме ці лікарі стали причиною нашої трагедії.
Переглянути всі відповіді ()
Панкоцький   Ветеринарні аптеки   Ветеринарія   Зоотовари   Ветеринарна аптека   Ветаптека   Ветпрепарати   Ветеринарні препарати   Ліки для тварин   Ветеренар   Ветеринар   Товари для твари   Корм для тварин   Аксесуари для тварин   Зоомагазин   Зоо магазин   Зоомагазин   Іграшки для тварин   Акушерство   Антибіотики   Бокси   Вітаміни   Вакцина   Вакцина для тварин   Ветеринарні послуги   Ветеринарна допомога   Ветеринарна клініка   Ветеринарний центр   Веткіоск   Ветлікар   Гормональні препарати   Готові сухі корми   Засоби по догляду   Клітки   Консультації фахівця   Консультація   Консультація з питань харчування і контролю ваги   Корми   Купити ліки для тварин   Лікарські засоби   Лікарські засоби для тварин   Ліки   Медичні препарати для тварин   Нашийники   Огляд   Огляд тварин   Ортопедична хірургія   Ошийники   Поілки   Повідці   Предмети догляду за тваринами   Прививки для тварин   Протипаразитарні препарати   Профілактичний огляд   Рододопомога   Стерилізація   Стерилізація тварин   Стрижки для тварин   Узд і лабораторна діагностика   Ультразвук   Чіпування тварин   Щітки   Щеплення   Щеплення для тварин  
Показати більше