Таксі "Лімниця"

Лімниця - фото
Відгуків 6
Калуш
Вулиця Височанка, 28а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація


Радіотаксі «Лімниця»є лідером автоперевезень. За час існування ми зарекомендували себе як надійна команда, яка пропонує якісні послуги за помірними цінами, доступними для широкого кола споживачів( 3,50 грн – кілометр по місту, 6 грн - кілометр за містом).

Широкий вибір машин , які обладнані найсучаснішими засобами радіозв’язку з врахуванням правил ліцензування таких послуг. Це дозволяє нам виконувати замовлення у найкоротший термін. Завдяки оперативній обробці дзвінків досвідченими диспетчерами ми гарантуємо своєчасне виконання замовлень.

Радіотаксі «Лімниця»також допоможе Вам з перевезенням негабаритних вантажів, адже в нашому автопарку є буси, які полегшать Ваш переїзд.

Професіонали водії з багаторічним досвідом водіння дбають про Вашу безпеку в дорозі.

 З нами швидко, дешево, надійно!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Сергій-Та-леся Шкромида: (Користувач)
Не сподобалось

Не сподобалось:Тільки що телефонували на ваше таксі, замовляли таксі оператор для замовленння захотів дізнатися адресу і телефон по якому можна забрати пасажірів і то в хамовитому відношенні , при додатковому наборі номера телефона, оператор просто в своєму подальшому хамовитому відношенні до нас, не захотів слухати і кинув трубку обяснивши що в вас всі таксісти заняті. НЕДОПУСТИПЕ ТАКЕ СТАВЛЕННЯ. Моє оголошення не при єднаєте розціню як ще більше хамство з вашого боку, і буде поширене на інших сайтах.....

Відповісти:

Сергій-Та-леся Шкромида,
Сергій-Та-леся Шкромида, 
Переглянути всі відповіді ()
Влад Стус: (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобилось:Вчора їхала автомобілем служби Лімниця в Чорногору. Замовила машину заздалегідь. Оператор відповідально поставилася до своєї роботи, порахувала ціну проїзду, зателефонувала перед поїздкою, чи у нас не змінилися плани. А водій замість 105 грн, які нам були нараховані оператором, взяв оплату 170 грн. Лічильник в нього не працював нормально, цифри перескакували то вперед, то назад, він тряс тим лічильником, але ціна вийшла в його користь. Коли я сказала, що ціну нам називали 105 грн, то він сказав, що нічого не знає, в нього так показує. Дуже не задоволена не так службою, як водієм. Буду добиватися справедливості.

Відповісти:

Влад Стус,
Влад Стус, 
Переглянути всі відповіді ()
Леся Процик: (Користувач)
Не сподобалось

Не сподобалось: Авто таксі Лімниця ВАЗ із номерним знаком 895 ** ІВ - бидло, яке влаштовує вночі на вулицях дискотеки (неодноразово) з танцями посеред міста, з дівчатами, що танцюють на дорозі разом з водієм і друзями. Такий водій явно в стані неадекватному! Благо, що диспетчери в службі розумні і знають, що це адміністративне правопорушення, за яке є відповідальність і штраф, тому після дзвінка до них те бидло поїхало далі гульбанити з фішечками таксі Лімниця на даху. Пасажири, будьте обережні, бо такі горе-водії можуть не доїхати до місця призначення!

Відповісти:

Леся Процик,
Леся Процик, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Винник: (Перехожий)
Сподобалось
Хороші водії. Ціна якість відповідає дійсності. Задоволена!!!!!!!

Відповісти:

Наталія Винник,
Наталія Винник, 
Переглянути всі відповіді ()
Іван Коломиєць: (Перехожий)
Сподобалось
надійна служба відповідальні водіі Задоволений!!!

Відповісти:

Іван Коломиєць,
Іван Коломиєць, 
Переглянути всі відповіді ()
Дашка Стиляжка: (Перехожий)
Сподобалось
користуюся вже давно їхніми послугами- задоволена. Водії всі "постарше", досвідчені дядьки, не страшно їздити. Додали, вже давніше, більше машин- не проблема викликати в любу пору доби!! Раджу одним словом)

Відповісти:

Дашка Стиляжка,
Дашка Стиляжка, 
Переглянути всі відповіді ()