Таксі "Лімниця"

Лімниця - фото
Відгуків 8
Калуш
вулиця Височанка, 28а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація


Радіотаксі «Лімниця»є лідером автоперевезень. За час існування ми зарекомендували себе як надійна команда, яка пропонує якісні послуги за помірними цінами, доступними для широкого кола споживачів( 3,50 грн – кілометр по місту, 6 грн - кілометр за містом).

Широкий вибір машин , які обладнані найсучаснішими засобами радіозв’язку з врахуванням правил ліцензування таких послуг. Це дозволяє нам виконувати замовлення у найкоротший термін. Завдяки оперативній обробці дзвінків досвідченими диспетчерами ми гарантуємо своєчасне виконання замовлень.

Радіотаксі «Лімниця»також допоможе Вам з перевезенням негабаритних вантажів, адже в нашому автопарку є буси, які полегшать Ваш переїзд.

Професіонали водії з багаторічним досвідом водіння дбають про Вашу безпеку в дорозі.

 З нами швидко, дешево, надійно!

Відгуки

Назар Матрофайло (Ревізор)
Не сподобалось
Водій хамло, перед поїздкою не попередили що беруть оплату не тільки за замовлення а й за дорогу до точки виїзду, так за 8км їзди заплатив 286грн, дуже не задоволений!
Нікому не рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Христина Когут (Ревізор)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Таксист відмовився довезти до зазначеного місця, аргументуючи що об траву поцарапає машину (хоча жодно машина ще не відмовлялася їхати і не була пошкоджена через ТРАВУ) крім того ще й нахамив .
Переглянути всі відповіді ()
Влад Стус (Перехожий)
Не сподобалось
Не сподобилось:Вчора їхала автомобілем служби Лімниця в Чорногору. Замовила машину заздалегідь. Оператор відповідально поставилася до своєї роботи, порахувала ціну проїзду, зателефонувала перед поїздкою, чи у нас не змінилися плани. А водій замість 105 грн, які нам були нараховані оператором, взяв оплату 170 грн. Лічильник в нього не працював нормально, цифри перескакували то вперед, то назад, він тряс тим лічильником, але ціна вийшла в його користь. Коли я сказала, що ціну нам називали 105 грн, то він сказав, що нічого не знає, в нього так показує. Дуже не задоволена не так службою, як водієм. Буду добиватися справедливості.
Переглянути всі відповіді ()
Леся Процик (Перехожий)
Не сподобалось

Не сподобалось: Авто таксі Лімниця ВАЗ із номерним знаком 895 ** ІВ - бидло, яке влаштовує вночі на вулицях дискотеки (неодноразово) з танцями посеред міста, з дівчатами, що танцюють на дорозі разом з водієм і друзями. Такий водій явно в стані неадекватному! Благо, що диспетчери в службі розумні і знають, що це адміністративне правопорушення, за яке є відповідальність і штраф, тому після дзвінка до них те бидло поїхало далі гульбанити з фішечками таксі Лімниця на даху. Пасажири, будьте обережні, бо такі горе-водії можуть не доїхати до місця призначення!
Переглянути всі відповіді ()
Сергій-Та-леся Шкромида (Перехожий)
Не сподобалось

Не сподобалось:Тільки що телефонували на ваше таксі, замовляли таксі оператор для замовленння захотів дізнатися адресу і телефон по якому можна забрати пасажірів і то в хамовитому відношенні , при додатковому наборі номера телефона, оператор просто в своєму подальшому хамовитому відношенні до нас, не захотів слухати і кинув трубку обяснивши що в вас всі таксісти заняті. НЕДОПУСТИПЕ ТАКЕ СТАВЛЕННЯ. Моє оголошення не при єднаєте розціню як ще більше хамство з вашого боку, і буде поширене на інших сайтах.....
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Винник (Перехожий)
Сподобалось
Хороші водії. Ціна якість відповідає дійсності. Задоволена!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Іван Коломиєць (Перехожий)
Сподобалось
надійна служба відповідальні водіі Задоволений!!!
Переглянути всі відповіді ()
Дашка Стиляжка (Перехожий)
Сподобалось
користуюся вже давно їхніми послугами- задоволена. Водії всі "постарше", досвідчені дядьки, не страшно їздити. Додали, вже давніше, більше машин- не проблема викликати в любу пору доби!! Раджу одним словом)
Переглянути всі відповіді ()