Net Group

Net Group
Відгуків 2
Калуш
Майдан Шептицького, 8а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація


Група Компаній NetGroup - презентує найсучаснішу мультисервісну мережу, з широким спектром сучасних телекомунікаційних послуг, які постійно розширяються та удосконалюються у відповідності з технологічними інноваціями та потребами клієнта.

На сьогоднішній день ми пропонуємо наступні комплексні телекомунікаційні послуги світового рівня на базі власної волоконно-оптичної мережі, яка охоплює всі районні центри Івано-Франківської області...

-
Internet;

-
IP-TV;

- ІР-телефонія
 ;

- Корпоративні і банківські мережі;

-Проектування і побудова
call-центрів та центрів обробки дзвінків;

- Інтеграція
VoIP рішень (CiscoCallMeneger та інших) з телефонною мережею загального використання;

- Підключення віддалених систем відео спостереження та аналізу зображення;
Colocation - (розміщення серверів і іншого устаткування клієнта на технічному вузлі компанії провайдера і підключення його до мережі Internet);

-
Wi-Fi - (бездротовий (радіо) зв'язок, для передачі даних та мережі HotSpot;

-
NetGroup™ — компанія, що динамічно розвивається на ринку системної інтеграції в області інформаційних технологій. Ми пропонуємо повний спектр послуг у сфері Іт-консалтінга, надаємо комплексне обслуговування Іт-інфраструктури і вирішення Іт-задач.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Natali Garmatiy: (Ревізор)
Не сподобалось
Гірше інтернету я не бачила. Кожної пятниці виключають, а в понеділок включають. І вже рік нічого не можуть зробити. На офісі сидять хами. Дівчина що на телефоні тільки і може що нагрубити. Інтернету  ніколи не має. Одні нерви. Можливо ви хоть колись зробите так як має бути. Або закривайтесь. Репутація в Калуші у Вас найгірша. І я особисто всім говорю, що гірше за Вас не існує в світі. Я би вже давно від Вас відключилась, єдине що на часних домах не всі проводять інтернет. Тому приходиться на даний час терпіти. Ну я буду Всім говорити і продовжувати які ви погані і завжди підводите.

Відповісти:

Natali Garmatiy,
Natali Garmatiy, 
Переглянути всі відповіді ()
Василь Чігур: (Перехожий)
Не сподобалось
Чуть,чуть негода- маленький вітер,або невеличкий сніг.Все,вже проблема з інтернетом.Майже кожний день,або вранці,вдень,вечером по годині,або і більше немає інтернету.Навіть взяти цей тиждень від середи 19 квітня,сьогодні в неділю теж саме.На мою думку треба ,щось робити,щоб були гарні відгуки і повага до компаніі.

Відповісти:

Василь Чігур,
Василь Чігур, 
Переглянути всі відповіді ()