Нотаріус "Лесюк Петро Васильович"

Відгуків 3
Калуш
Вулиця Винниченка, 2, офіс 53
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Надання нотаріальних послуг.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Larisa Melnichuk: (Перехожий)
Не сподобалось
Абсолютно невихований психічно неврівноважений нотаріус.
Після прохання про видачу квитанції про оплату (взяв 350 грн а в себе записав 30 в журналі) обізвав зачуханими трактористами , інженерами і вигнав з кабінету.
Куди дивиться податкова, за відмову від видачі квитанції має бути накладено штраф

Відповісти:

Larisa Melnichuk,
Larisa Melnichuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Олександра Мацулевич: (Користувач)
Не сподобалось
Погоджуюся з всіма коментарями,  як на мене то нотаріус повинен мати пристойний та привітний  вигляд, а я побачила чудо в камуфляжних штанях,  так щей звертався до мене,як йому заманеться.....Я поправила його, на томість в відповідь отримала :"За 350 грн. можете бути тою ким я вас назвав!!!"......Це жахливе відношення до клієнтів тепер нікому не рекомендую цього нотаріуса

Відповісти:

Олександра Мацулевич,
Олександра Мацулевич, 
Переглянути всі відповіді ()
Cooperwod Frank: (Користувач)
Не сподобалось
Повністю погоджуюсь з попереднім відгуком!Залишу власний відгук, тому що мене дуже вразило ВИСОКОМІРНЕ та ЗНЕВАЖЛИВЕ ставлення до клієнтів які ПЛАТЯТЬ за те, що б їм допомогли з документами або надали консультацію! Поганий настрій на весь день після візиту в даний нотаріус гарантований, бо вам можуть НАХАМИТИ та ОБІЗВАТИ, якщо ви чогось не знаєте або щось не так сказали\зробили, неговорячи вже про те, що ви будете змушені чекати поки П.В. поговорить по телефону, посеред розмови!Петро Васильович, це було дуже низько та не культурно з вашої сторони! Вам не 20 років, ви людина в віці, до якої вже давно повинен був прийти розум та вихованість в поступках та словах, які ви говорите людям!Не пораджу цей нотаріус нікому, навіть якщо всі послуги будуть безплатними! Таке ставлення просто недопустиме в наш час!

Відповісти:

Cooperwod Frank,
Cooperwod Frank, 
Переглянути всі відповіді ()