Клін Карго

Клін Карго - фото
Відгуків 1
Львів
с. Малехів вул. Нова, 20а

Інформація


Юридичним і фізичним особам, які у своїй діяльності мають справу з експортно - імпортними операціями добре відомо, що митне оформлення - завдання надзвичайної важливості. На сьогоднішній день знайти митного брокера не проблема. Такі послуги надають багато фірм, але далеко не всі з них мають достатній досвід у цій галузі і готові взяти на себе відповідальність за цей складний процес.
Компанія "Клін Карго" була заснована в 2012 році професіоналами, які багато років присвятили себе роботі в цій галузі. За цей невеликий час у нас з'явилася велика кількість партнерів за кордоном , тому нам добре відомі вимоги  до документів , які супроводжують зовнішньоекономічні угоди. Спираючись на цей досвід ми готові допомогти Вам в укладенні зовнішньоекономічного контракту, щоб надалі до нього не було зауважень з боку митних органів.

Митне оформлення вантажів включає цілий перелік операцій і процедур , закріплений чинним законодавством. Це і організація тимчасового зберігання на складі, і подача вантажних митних декларацій,і проходження митного оформлення товару і, як завершальний етап, випуск для вільного обігу на митну територію України.
Необхідно пам'ятати, що ті документи, які супроводжують вантаж при міжнародному перевезенні , пред'являються митному органу , тому дуже важливо , щоб вони були коректно заповнені. Будь-які, навіть незначні, з Вашої точки зору, помилки і неточності в них призводять до великих проблем на митниці, в числі яких можуть бути: затримки вантажу, додаткові перевірки, збільшення митних зборів і, як наслідок, фінансові втрати . Для того щоб уникнути всіх цих неприємних  моментів, треба просто звернутися до надійного митного брокера.
Скориставшись послугами нашої компанії , Ви отримуєте гарантію того, що імпорт вантажу пройде для вас без зайвих труднощів. При розрахунку митних платежів наші фахівці обов'язково врахують всі можливі ставки і пільги. Всі пільги надаються відповідно до Митного Кодексу , міжнародних договорів і законодавства України.
Перевагами компанії " Клін Карго" є:  
  • надійність  - ТОВ «Клін Карго» має величезний досвід й можливості для вирішення практично будь-яких задач клієнтів;
  • індивідуальний та комплексний підхід до кожного клієнта – в нас накопичений великий досвід роботи зі «складними» вантажами та нестандартними логістичними рішеннями;
  • мінімальні строки митного оформлення;
  • широкий спектр послуг (акредитація суб’єктів ЗЕД, митне оформлення, отримання дозвільних документів, логістичні та перекладацькі послуги);
  • вирішення завдань «під ключ» та комфорт клієнта – уся робота компанії поставлена таким чином, щоб залучати мінімум ресурсів клієнта, Вам достатньо позначити завдання, і Ваш персональний митний брокер запропонує Вам шляхи його вирішення, зробить розрахунок вартості транспортних витрат та митного оформлення вантажу, підготує всі необхідні документи;
  • розумна вартість послуг митного брокера у Львові – вартість послуг визначається індивідуально, в залежності від обсягів, періодичності та різноманітності поставок.
Домогтися цього нам допомагає знання всіх тонкощів чинного законодавства у сфері митного регулювання .
Саме тому з нами воліють співпрацювати і українські підприємства, і виробники з США і країн Європейського Союзу.

Відгуки