Фантазія

Фантазія
Калуш
Вулиця Хіміків, 4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Калуш
Вулиця Хмельницького, 30
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація


Фантазія ідеї для дому - пропонує Вам широкий асортимент продукції в місті Калуші та Івано-Франківській області, запрошуємо до співпраці дилерів.

Про Нас:
Наш колектив – це висококваліфіковані робітники з багаторічним досвідом в даній галузі, це професійні менеджери, які в змозі надати відповіді на найскладніші запитання, це люди, які розуміють, що таке бездоганний сервіс і здійснюють його кожний робочий день.Основний вид діяльності: виробництво жалюзі та реалізація посередникам і кінцевим споживачам (юридичним та фізичним особам).

Ми надаємо широкий спектр послуг: замір, доставка, монтаж, гарантійний та післягарантійний ремонт жалюзі та іншої нашої продукції.

Ми реалізуємо вертикальні, горизонтальні, рулонні жалюзі з алюмінію, дерева, бамбука, соломки, пластика і тканини, спеціальні системи жалюзі на пластикові вікна, а так само металопластикові вікна, гаражні ворота, натяжні стелі та захисні ролети.
 
Система реалізації - виїзд торгового представника до замовника зі зразками продукції, виробництво заміру на місці, доставка, монтаж.

За 14 років роботи ми зарекомендували себе відповідальними та надійним партнерами , як підприємство, що пропонує товари та послуги з оптимальним співвідношенням "ціна-якість ", що надає якісні послуги, виконує замовлення в максимально короткі терміни. Підприємство приділяє велику увагу налагодженню довгострокових взаємовідносин з клієнтами та партнерами.

Ми переконані в тому , що відповідальність перед партнерами і клієнтами - єдиний правильний варіант ведення бізнесу.

Якщо у Вас виникають питання про продукцію, послуги чи потрібна порада досвідченого фахівця - просто зателефонуйте або напишіть нам і Ви отримаєте ґрунтовну відповідь на всі свої запитання.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук