Український католицький університет

Відгуків 2
Львів
Вулиця Іларіона Свєнціцького, 17
(Факультет наук про здоров’я, Факультет суспільних наук)
+38 (032) 240-99-40 (Секретаріат)
+38 (032) 240-99-44 (Центр сучасних іноземних мов)
+38 (032) 276-27-77 (Інститут історії церкви)
+38 (032) 275-58-90 (Катехитично-педагогічний інститут)
+38 (032) 276-04-98 (Інститут релігії та суспільства)
+38 (032) 240-94-98 (Інститут родини та подружнього життя)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Львів
Вулиця Хуторівка, 35а
(Філософсько-богословський факультет)
+38 (032) 240-99-56 (Деканат)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Львів
Вулиця Козельницька, 2а
(Гуманітарний факультет, Факультет прикладних наук)
+38 (032) 240-99-45 (Інститут лідерства та управління, Школа біоетики)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Освітні послуги. Програми з українського католицького богослов'я і вивчення проблем сучасності та примирення й порозуміння в Україні.

Події

Життя на візку: досвід фізичної неповносправності
На крок ближче до іншого"Життя на візку: досвід фізичної неповносправностіПерша зустріч разом з Сергієм Тітаренко майором авіації ЗСУ у відставці та головою ГО "Спільна місія", метою якої є захист прав і свобод людей з неповносправністю.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Лекція про Data Ethics з Нікітою Лук’янцем
Що таке Open Ethics for AI regulation (https://openethics.ai/)? Чи потрібно нам створювати моральні рамки для використання штучного інтелекту? Який відсоток людського у навченій машині? Який вплив має ШІ на суспільство?Про ці непрості запитання та відповіді на них розповідатиме Нікіта Лук’янець, Founder, CTO @ PocketConfidant AI. Нікіта має ступінь MBA в галузі управління інноваціями, технічний досвід прикладної фізики та нейробіології. Більше 15 років працював у сфері ІТ.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Інформаційний день УКФ
Під час заходу ви дізнаєтеся:- під яку програму підходить ваш проект;- як подати заявку;- як сформувати аплікаційний пакет;- як уникнути небажаних витрат тощо.   Програма:12:00 – початок реєстрації.12:30-14:00 – кейси та аналітика Інституту стратегії культури з участі у проектах УКФ.Перерва 15 хвилин.14:15-14:45 – загальна інформація про стратегію діяльністі УКФ у 2019 році та нові програми Фонду.Спікер: Тетяна Друзенко, начальниця відділу.Блок запитань.15:00 – 15:45 – презентація програми «Знакові події для української культури».Спікер: Аліса Бондаренко, менеджерка програми.Блок запитань.16:00-16:30 – блок фінансових питань.Спікер: Наталія Кучменко, керівниця відділу з питань фінансування проектів.Блок запитань.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Insight, Старт кар'єри в event management
Максимум практичних прикладів, і жодної теорії.- Важливі компетенції для менеджера з організації подій та як їх оптимально розвивати.- Селф-брендинг для event manager.- Інструменти для роботи та управління проектами.- Мітапи, конференції, великі масштабні заходи: їх особливості та вимоги до якості.- Як ефективно комунікувати з різними стейкхолдерами? - Спікери VS Підрядники - ключі до успішної комунікації. Приклади з реальної практики.- Фінанси та бюджет: ключові моменти.- Ефективна промоція події: ЗМІ, соцмережі, реклама.   Реєстрація за вказаним посиланням.
GROW-Школа молодого психолога "Психологія і Я"
Перший тренінг у межах проекту "GROW-Школа молодого психолога".   Деталі за вказаним посиланням.
Семінар "Музикотерапія самоусвідомлення"
Програма:- Рефлексія раніше отриманого досвіду.- Знайомство з новими інструментами та їх використання для пацієнтів.- Лікувально - терапевтичні фактори впливу в індивідуальній та груповій музичній терапії.- Методи активної музичної терапії в теорії та практиці.- Партнерська гра і музичний діалог - повторне засвоювання методу.   Ведучі: Елена Фітцгум, д-р. муз. н. / Elena Fitzthum, Dr.sc.mus.Музичний терапевт, психотерапевт (Інтегративна Гештальт-терапія), супервізор / Musiktherapeutin, Psychotherapeutin (Integrative Gestalttherapie), Supervisorin.Магістр арт., д-р. муз. н., Доротее Шторц / Dorothee Storz, Mag.art. Dr.sc.mus. Музичний психотерапевт, психоаналітично орієнтований психотерапевт / Musiktherapeutin, Musikpadagogin, Psychotherapeutin [OBVP, EAP].   Деталі за вказаним посиланням.
Підготовчі курси до вступу на магістерську програму Data Science
Факультет прикладних наук УКУ запрошує на підготовчі курси до вступу на магістерську програму з Data Science.Мета курсу – нагадати та наголосити на основних темах та напрямах математики, які не лише будуть на вступних іспитах, а й знадобляться під час самого навчання на програмі. Курс орієнтований на актуалізацію знань з лінійної алгебри, математичного аналізу, теорії ймовірностей та дискретної математики, а не на вивчення матеріалу з нуля.Важливо: проходження курсу не означає додаткових балів чи інших «бонусів» на вступних іспитах.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Конференція "Здоров'я у мультидисциплінарному дискурсі"
Метою конференції є створення платформи для співпраці освітян, науковців, представників бізнесу, влади, громадських активістів в аспектах, що стосуються здоров’я.У програмі - виступи провідних науковців різних галузей із доповідями на пленарному засіданні, представлення напрацювань у дискусійних групах, презентація постерів, майстер-класи. Робочі мови конференції - українська, англійська. Є можливість участі з презентацією та вільним слухачем.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.
Конференція "КПТ впродовж різних етапів життя"
Раді запросити спільноту фахівців сфери охорони психічного здоров’я на 6-ту конференцію КПТ в Україні. Темою цьогорічної конференції вибрано «КПТ впродовж вікових етапів життя» – і у такий спосіб хочемо запросити нашу спільноту до рефлексії щодо місця КПТ у плеканні психічного здоров’я у різних вікових категоріях, впродовж циклу розвитку людини від народження до старості. Сподіваємося, що дана тема стимулюватиме дискусію, як щодо адаптації КПТ до різних вікових груп, так і специфіки застосування у лікуванні психічних розладів у різних категорій людей, а також застосування КПТ у превентивному форматі.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Olenka Osipchuk: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Один з найкращих університетів міста. Тут вчилися багато мої друзів і знайомих. І всі дуже задоволені

Відповісти:

Olenka Osipchuk,
Olenka Osipchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Alexandra Yablochkina: (Перехожий)
Сподобалось
Чудовий університет з магістерською програмою. Тут часто відбуваються безкоштовні корисні майстер-класи не тільки для студентів університету, а й простих відвідувачів.

Відповісти:

Alexandra Yablochkina,
Alexandra Yablochkina, 
Переглянути всі відповіді ()