Таксі "Писанка"

Писанка - фото
Відгуків 6
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Хочете швидко та комфортно дістатися визначеного вами пункту призначення?

Служба таксі «Писанка» надає послуги пасажирських перевезення Коломиєю, областю та Україною. Ми турбуємося про безпеку та комфорт наших клієнтів, саме тому наші службові автомобілі постійно проходять діагностику несправностей, технічне обслуговування та хімчистку салону.

Наші водії мають великий досвід роботи, що гарантує вам безпечне та комфортне перевезення. За час нашої роботи ми значно покращили наш сервіс: збільшили штат працівників та закупили нові автомобілі.

Переваги:

  • ввічливі та приємні водії;
  • якісне обслуговування;
  • оперативність та відповідальність;
  • чесність;
  • чистий та охайний салон;
  • розуміння потреб клієнтів.

Відгуки

Natalka Borysko: (Ревізор)
Сподобалось
Користувала послугами лише двічі. Чекати на авто довше 10 хвилин не доводилось. Хоча міста не знаю, та ніби маршрут був найшвидший. Останнього разу водій пробував розмовляти та я була не в настрої, тож всю дорогу не набридав, що плюс )) .
Переглянути всі відповіді ()
Олександр Котеленець: (Користувач)
Сподобалось
Часто користуюся послугами "Писанки", особисто мене все влаштовує, авто приїздить без затримок, чемні водії, обслуговують якісно, не намахують з маршрутом. Ціна теж прийнятна. Раджу.
Переглянути всі відповіді ()
Інна Урбанович: (Ревізор)
Не сподобалось
Сподобалось:

Загальне враження: Жахливе обслуговування. Сьогодні зателефонувала, замовила машину. Приїхала, оператор повідомив про прибуття автомобіля, я попросила зачекати 2 хв, зараз ВИЙДУ - малюк до туалету захотів.
Сіли в авто, водію кажу що їдемо в поліклініку дитячу там мене потрібно зачекати, а потом їдемо додому. ВОДІЙ рушає з Бул. Л. УКРАЇНКИ І вже дорогою каже , що чекати не буде і що він вже взяв друге замовлення, коли я йому пояснила що він не може брати замовлень поки не завершить попередній маршрут він мало на мене не накричав, та щей вимагав лишніх 15 грн, за те що буцімто мене чекав, хоча мене чекав хв 6. Коли я подзвонила оператору вже з поліклініки то пройшло 15 хв з моменту прибуття машини на початок маршруту, пояснила їй ситуацію, а у відповідь ні вибачень ні другого авто недочекалась. Ось і Таксі писанка, просто жах.
Переглянути всі відповіді ()
Sarah Zimmermann: (Перехожий)
Не сподобалось
Ужасная служба. Пользовалась лишь один раз, потому что город не знала, а интернет порекомендовал службу как самую дешевую. Ехала на вызов машина долго, приехал сонный водитель на "консервной банке" еще и содрали дороже обычного. После этого - только "Минивэн". Всегда делаю предварительный заказ, приезжают вовремя, что для меня оч важно)
Переглянути всі відповіді ()
Roman Protsiuk: (Перехожий)
Не сподобалось
Якщо би тут не читали дiти.., то я написав би самi мати !!! А так, то постараюсь написати лiтературною мовою-Сьогоднi о 5.14 змушений був викликати машину вiд цiэi "фiрми"", панi оператор сказала що машинка виiхала.. через 15 хвилин, я передзвонив i запитав чи справдi виъхала, бо щось нема.. Сказала що вже пiдiзжаэ... Через ще 10 хвилин я знову позвонив i пояснив що менi справды термыново i на об"iзднiй мене чекаэ Автобус (дуже дального рейсу)... Оператор менШ знову сказала що машина доiзжаэ.. Я вже дуже роздратовано вiдповыв- що надiюсь на це... Через ще 10 хвилин, я вже дзвонив з тремтячими руками, тому-що шофера Автобуса мене повiдомили що чекати вже не можуть.... Я говорив вже на цей раз з оператором не добираючи слiв.... I вона знову мене почала запевняти що машина ось ось..... Машина до мене (вул.Лисенка) доiхала аж о 5.48...Я все життя викликав таксi.. але такоi хе..воi служби як "писанка" я ще в своэму життi не зустрiчав !!!Доречi приiхало корито (лада-2104) яке перед пыдiздом ще й заглохло.....НЕ ВИКЛИКАЙТЕ В ЖОДНОМУ РАЗI МАШИНУ ВIД ЦIЭI """фiрми""" !!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Василий Тодорив: (Перехожий)
Не сподобалось
Вкрай незадоволений службою таксі "Писанка". Сьогодні вранці телефоную, питаю: "Є вільна машина?", оператор : "Є, зараз буде, очікуйте". Стою на вулиці, мокну, дитина зі мною запізнюється до школи, чекаємо....Через 15 хвилин набираю оператора, питаю "де машина?", у відповідь "машини не має". Невже не можна було сказати відразу? А дитина у школу запізнилася... Це хіба сервіс? Де відповідповідальність фірми? Нікому категорично не рекомендую службу таксі "Писанка".
Переглянути всі відповіді ()
Таксі   Такси   Call a taxi   Passenger transportation   Taxi   Taxi service   Быстрое такси   Викликати таксі   Вызвать такси   Дешеве таксі   Дешевое такси   Довідник таксі   Доставка продуктов   Економне таксі   Заказать машину   Заказать машину в   Заказать такси   Замовити машину   Замовити машину в   Замовити машину у   Замовити таксі   Круглосуточное такси   Нічне таксі   Номер таксі   Номер такси   Номера таксі   Номера такси   Номера телефонів таксі   Номера телефонов такси   Ночное такси   Пасажирські перевезення на замовлення   Пасажирські перевезення по   Пасажирські перевезення по місту   Пасажирські перевезення по області   Пассажирские перевозки   Пассажирские перевозки по   Пассажирские перевозки по городу   Пассажирские перевозки по заказу   Пассажирские перевозки по области   Перевезення   Перевозки   Перевозки пассажиров   Писанка   Послуга тверезий водій у таксі   Послуги таксі   Справочник такси   Таксі в   Таксі писанка   Таксі по   Таксі у   Такси в   Такси писанка   Такси по   Услуга трезвый водитель в такси   Услуги такси   Цілодобове таксі   Чисте таксі   Чистое такси   Швидке таксі   Экономное такси   Який номер таксі  
Показати більше