Coffee.Cafe.Service

Coffee.Cafe.Service - фото
Івано-Франківськ
с. Чукалівка вул. Довбуша, 1а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Щоб розповісти про нас, треба мабуть почати з кінцевого результату нашої роботи, а саме з народження філіжанки кави.

Отже спочатку. Спочатку була кава…..

….. для панни . Вона довго ніжилась і прокидалась вже з легким ароматом кави. Кожен вранішній ковток був по-особливому приємний для неї. А останній — ставав початком бурхливого , ще майже дитинного, дня.

….. для пані. Вона розплющувала очі і похапцем бігла до насолоди. Гіркий присмак легко розчинявся на устах , а вона вже визначала вектори ще одного дня.

….. для пана. Він перемішував монотонне снування вранішніх думок з ароматом і присмаком улюбленої кави . Ретельно приготовлена з добірних компонентів , кава була для нього порцією спокою та врівноваженості.

….. для офісу. Великих і маленьких компаній, де щодня проводять час пані, пани та панни. Де філіжанка приємної гіркоти і солоду водночас стає і натхненником , і спокоєм, й елементом щирої взаємності і близькості.

Як не дивно , але навіть найменше горнятко кави-це гармонійний взаємозв’язок трьох основних чинників (цукор та чашка до уваги не беруться):

  • Насамперед добра кава. Добірні, ретельно обсмажені, та професійно с купажовані зерна арабіки, робусти, або ліберіки.
  • Правильний помол.
  •  Дозування, або іншими словами, ідеальна порція, чітко визначена кількість грамів чудового напою.

Першим компонентом, відповідно до забаганок і можливостей кожної людини, переймаються компанії поставщики кави. Тепер в Україні їх присутня дуже велика кількість. Продукцію деяких з них можна придбати у нас, та про це пізніше.

Два інших компонента — це особливості нашої роботи, котрою ми займаємось вже на протязі чотирнадцяти років. Наразі ми пропонуємо вашій увазі :

  • Послуги з ремонту та обслуговування кавоварок, вендерного обладнання (кофематів) , платіжних систем (купюро приймачів, та монето приймальників). Ремонт кавового обладнання відомих світових компаній : Saeco , Gaggia ,Rheavendors, Necta, De'Longhi , spidem , mazzer, jura ,LaCimbali , WEGA,VIBIEMME,UNIC,LASPAZIALE,SIMONELLI , SANMARCO,ROYAL, RANCILIO,LAPAVONI,MULTICACONTI,MARZOCCO,GRIMA, GAGGIA , FUTURMAT, FAEMA,CARIMALLI,BRASILIA,ASTORIA , AURORA , BEZZERA ,SAECO-VENDING, та інших . Зрештою все те що ми пропонуємо придбати у нас ми спроможні обслуговувати.
  • Надамо вам безкоштовну допомогу у виборі нової кавоварки, або допоможемо придбати б / у кавоварку. Власники кавового обладнання , а також бажаючі стати власником кавового обладнання, можуть отримати будь-які можливі консультації з потрібних питань, що стосуються кавового обладнання , в рамках компетенції інженерів нашого сервісного центру.
  • Вам складно розібратися в інструкції до вашої кавоварки? Телефонуйте до нас! Ми допоможемо Вам розібратися в незрозумілих аспектах роботи з вашим кавовим обладнанням.
  • Проводимо навчання персоналу закладу (Приготування усієї кавово-коктельної карти , ази щоденного обслуговування обладнання).
  • Виїзний ремонт професійного та вендерного обладнання.
  • Пропонуємо придбати обладнання для приготування кави , різні види , та сорти кави. Але при цьому не наполягаємо на цьому. Тобто готові обслуговувати обладнання придбане не у нас.

Ми є офіційними представниками на території Івано-франківської області компанії Ліберті Україна , котра є офіційним дистриб’ютором, та імпортером торгової марки SAECO vending в Україні. І у нас ви можете замовити всю лінійку обладнання , та запасних частин до кавоварок, які пропонує Ліберті Україна , отримати при цьому гарантоване гарантійне та післягарантійне обслуговування. Придбати іншу продукцію відомих італійських торгових марок кави Кофе Полі , Неро Арома, та продукцію для вендінга торгової марки Рістора , Які теж на Території України представляє компанія Ліберті Україна.Детальніше про все ви можете дізнатись на сайті компанії

Відгуки