Bigos Pub

Bigos Pub - фото
Відгуків 43
Львів
площа Соборна, 2а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд12:00 - 24:00Без перерви

Інформація

Саме слово «бігос» прийшло в польську мову навіть раніше, ніж остаточно оформилися всі основні складові самого блюда. Слово це згадується в пам’ятках польської писемності вже в XVI столітті, але не по відношенню до страви з капусти і м’яса, а в значеннях «рибний бульйон» і «м’ясний бульйон». Саме тому деякі дослідники припускають, що слово походить від італійського назви казанка для приготування бульйону, а також заливного з цього бульйону і дрібно порізаного м’яса або риби (своєрідного холодцю). Називається цей казанок bigutta.

Що ще можна сказати про бігос? Готують його відразу багато. Кажуть, що чим частіше бігос розігрівати, тим смачніше він стає, а найсмачнішим робиться лише на третю добу. Напевно, саме тому й називають іноді поляки жартома вчорашнє блюдо бігосом, як по відношенню до чогось несвіжого. Їли бігос всюди: і в бідному селянському будинку, і в багатому шляхетському палаці, їли на полюванні, їли в далекому поході.

«Все буде bigos, scotch & rock'n'roll...»

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Бігос паб   Біґос паб   Паби   Паб   Пивна   Бігош   Бари   Бари в центрі   Бронювання столиків   Відпочинок в барі з друзями   Відпочинок в барі з друзями в центрі   Відпочинок для компанії   Відпочинок для компанії в центрі   Відпочинок з друзями   Відпочинок з друзями в центрі   Відпочити в барі з друзями   Відпочити в барі з друзями в центрі   Випити натуральне пиво   Випити натуральне пиво в центрі   Випити не пастерезоване пиво   Випити не пастерезоване пиво в центрі   Випити не пастерезоване чеське пиво   Випити не пастерезоване чеське пиво в центрі   Випити не фільтроване не пастерезоване пиво   Випити не фільтроване не пастерезоване пиво в центрі   Випити не фільтроване не пастерезоване чеське пиво   Випити не фільтроване не пастерезоване чеське пиво в центрі   Випити не фільтроване пиво   Випити не фільтроване пиво в центрі   Випити не фільтроване чеське пиво   Випити непастерезоване пиво   Випити непастерезоване пиво в центрі   Випити непастерезоване чеське пиво   Випити пива з бочки   Випити пиво   Випити пиво без домішок   Випити пиво без домішок в центрі   Випити пиво без консервантів   Випити пиво без консервантів в центрі   Випити пиво в центрі   Випити пиво з бочки   Випити пиво на розлив   Випити птва   Випити якісне пиво в центрі   Гарніри   Гарячі страви   Де відпочити в барі з друзями в центрі   Де відпочити з компанією   Де випити натуральне пиво в центрі   Де випити не пастерезоване   Де випити не пастерезоване пиво   Де випити не пастерезоване пиво в центрі   Де випити не пастерезоване чеське пиво   Де випити нефільтроване пиво   Де випити нефільтроване пиво в центрі   Де випити нефільтроване чеське пиво   Де випити пиво   Де випити пиво без домішок   Де випити пиво без домішок в центрі   Де випити пиво з бочки в центрі   Де випити пиво на розлив   Де випити пиво на розлив в центрі   Де випити смачне пиво   Де випити смачне пиво в центрі   Де випити якісне пиво   Де випити якісне пиво в центрі   Де подивитись футбол   Де попити натуральне пиво   Закуски   Зал для банкету   Затишний бар   Кафе у центрі   Корпоратив   Паб з переглядом футболу   Паби міста   Перегляд футбольних матчів   Пивні заклади   Пивні закуски   Пивний бар   Пивний заклад   Пиво   Пиво в центрі   Резервування столиків   Смачні закуски до пива   Смачне пиво   Смачно поїсти   Тематичні вечори   Хороший заклад  
Показати більше