Автосервіс

Автосервіс - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 144
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Унікальною послугою нашого СТО «Автосервіс» є РЕСТАВРАЦІЯ:  амортизаторів, шарових опор, рульових, наконечників, саме ці послуги і роблять нас неповторними серед СТО Івано-Франківська. Але ми не обмежуємось тільки цим, у нас Ви можете здійснити повний комплекс послуг по ремонту та обслуговуванню автомобілів.

Авто ремонт в нашому СТО є досить популярним. Це не дивно, оскільки віддавши власний автомобіль в руки професіоналів, замовник може бути впевненим у тому, що робота буде виконана професійно, якісно і надійно. Кожному автовласникові не потрібно забувати про те, що автомобіль не є іграшкою. Це серйозне пристрій, який потребує постійного професійному догляді. За допомогою послуг, які надає наш «Автосервіс»,  автомобіль завжди буде мати не тільки відмінний зовнішній вигляд, але і хороший  внутрішній стан.

Постійно покращуючи якість обслуговування клієнтів і вдосконалюючи технічний рівень нашого персоналу, ми намагаємося дотримуватися низького рівня цін у Івано-Франківській області на аналогічні види послуг.

Чекаємо на вас у будь-який час року!

Відгуки