QUALITY ASSURANCE GROUP

Відгуків 2
Львів
площа Соборна, 14, офіс 315
(ТЦ "Роксолана", 3 поверх)

Інформація

Професійне навчання, тестування програмного забезпечення, забезпечення якості.

Події

ІТ посиденьки "Майстерка Великоднього Декору"
Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але головне весняне свято, беззаперечно, то Великдень. Цей день має ще одну назву – Паска. Паска – найбільше християнське свято. Це світле і добре свято несе з собою Віру, Надію і Любов.   Запрошуємо усіх на МК по виготовленню великоднього декору, різноманітних чічок і прикрас для Вашого ІТ -шного кошика ...й тим часом познайомитися з колегами різних ІТ компаній, поспілкуватися на вільні теми у невимушеній атмосфері.   Організаційний внесок на матеріали для творчості: 50 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.    
Презентація Курсу "Java WEB & Mobile Automation"
Запрошуємо на презентацію Курс "Java WEB and Mobile Automation" . Тут ми будемо говорити про :- Скільки часу мова програмування буде актуальна в майбутньому?- Чи можна буде на ній заробити?- Наскільки високий і швидкий поріг входу в ІТ?- Наскільки легко вибрана мова програмування зайде?- І чи вдасться взагалі її повноцінно вивчити?та інше подібне…Хто буде проводити подію:Олександр Яблонський - Automation QA Engineer в компанії CoreValue Services.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Зустріч: Handmade Career
Розпочне цикл таких зустрічей, Маріанна Нечипор, яка пройшла шлях від безробітної мами до Директора з Якості у ІТ компанії CoreValue, стала співзасновницею спільноти Спеціалістів із Якості, а також є керівником компанії QArtrock, яка займається незалежним тестування. Отримаєте відповіді на запитання:- Хто і що стає перешкодою в кар'єрному рості.- Де черпати натхнення.- Де шукати підтримку.- Як подолати труднощі на шляху до цілі.   Будуть підніматись такі теми:1) Стартова позиція та її вплив на досягнення цілі.2) Шлях до мети. Що сприяє, а що затримує.3) Зусилля та надзусилля. Коли варто, а коли ні.4) Життя особисте та професійний розвиток. Вплив підтримки та заперечень.5) Матеріальна винагорода. Звідки, коли і як приходить.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Workshop "SQL запит з нуля"
Запрошуємо на Workshop "SQL запит з нуля"RDBMS/SQL - воркшоп по створенню та роботою з реляційною базою даних від схеми та заповнення до різноманітних вибірок. Знайомство з операторами UNION, USING, JOIN, GROUP BY, ORDER BY, HAVING, SUM(), COUNT(), MIN(), AVG(), IF, CASE, IFNULL, NULLIF та іншими.   Захід проведе ІВАН НАГІРНИЙ- QA Director at Corevalue- викладач курсів "Software Testing", "API Testing", "SQL" at QualityAssuranceGroup- засновник e-Learning platform Diprella- понад 10 років в ІТ сфері, десятки успішних проектів та сотні студентів"   Зареєструватися та придбати квитки можна за вказаними посиланнями. Детальна інформація за вказаними номерами телефонів.
Майстер-клас "Dream job: How to switch from QA to BA?"
Спікер: Olena Bochulia - Business Analyst in SoftServe, general experience in IT 4+, career development from QA courses to Solution Analyst Team Lead.Agenda:- Who is BA?- BA Role Description- BA Responsibilities- BA Career Levels- BA in Ukrainian IT Space- What does it mean to be BA in small company and in big company,in Agile and in Waterfall?- Why does QA have an extremely good chances to become a BA?- 5 steps to become a BAВартість квитка - 350 грн., для студентів та випускників QAGroup Спільноти - 300 грн.   Зареєструватися та придбати за вказаними посиланнями. Детальна інформація за вказаними номерами телефонів.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі