Світ рамок

Світ рамок - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 72
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб10:00 - 18:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Багетна майстерня "Світ Рамок" пропонує рамки з пластикового та дерев'яного багету, рамки з металу стандартних розмірів, а також не стандартних за індивідуальними замовленнями для фото, картин, дипломів, сертифікатів, дзеркал, ікон, вишивок та інших творів мистецтва.

ОФОРМЛЕННЯ КАРТИН ВИШИТИХ НИТКАМИ ТА БІСЕРОМ В РАМКИ З БАГЕТУ. ОФОРМЛЕННЯ В ПАСПАРТУ. 

Виконання замовлень у найкоротші терміни. Термінове виготовлення рамки та оформлення за 1 годину.  

Великий асортимент, широка гама кольорів. 

КАРТИНИ З БУРШТИНУ.

Висока якість та низькі ціни Вас приємно здивують :)

Відгуки

Svitlana Krytska-Kozachok (Користувач)
Сподобалось

Не сподобалось:
Загальне враження: Дуже професійний підхід. Замовляю рамки не вперше. Вірю смаку, помірні ціни. Ввічливо, з розумінням підходять до ситуації. Дуже вдячна ПАНУ БОГДАНУ, ПАНУ ТАРАСУ!
Переглянути всі відповіді ()
Дякую за оформлення вишивки з бісеру! Рамку підібрали зі смаком, оформлення виконали швидко. Робота акуратна, а основне і ціна невисока!
Переглянути всі відповіді ()
  Рамки, багети   Гравірування   Багети для картин   Багет для рамок   Рамки для картин   Рами для картин   Рамка для картин   Рама для картин   Рамки для картини   Рами для картини   Рамка для картини   Рама для картини   Багети для картини   Гравіювання   Гравіровка   Великий асортимент рамок   Де замовити гарну рамку для фото   Де замовити рамку для фото   Дерев'яні рамки   Замовити рамку для фото   Лазерна порізка   Мультирамки   Оптові закази рамок   Оформлення вишитих картин   Паспарту   Пластикові рамки   Рамки для ікон   Рамки для вишивок   Рамки для дипломів   Рамки для сертифікатів   Рамки для творів народного мистецтва   Рамки для фото   Рамки з багету   Рамки з металу   Рамки з пластикового багету   Рамки з пластикового багету нестандартних розмірів   Рамки з пластикового багету стандартних розмірів   Рамки за індивідуальними замовленнями   Рамки на картини з бурштину   Рамки на картини з гобелену   Рамки на церковні ікони  
Показати більше