Хеміпласт

Хеміпласт - фото
Івано-Франківськ
вулиця Шкільна, 16
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Компанія «CHEMIPLAST» є світовим лідером з виробництва фарб, пластичних штукатурок та систем теплоізоляції, вдосконалюючи свої технології понад 40 років.

В Україні Компанія «CHEMIPLAST» присутня з 1997 року, була однією з перших з впровадження проектів з термомодернізації будівель. З того часу продукція ТМ «CHEMIPLAST» стала відома і отримала визнання за високу якість і довговічність. Матеріали ТМ «CHEMIPLAS» відзначені численними нагородами та дипломами різних будівельних виставок, що проводяться на території України.

З 2011 року почав свою роботу завод в м. Івано-Франківську з виробництва високоякісних сучасних лакофарбових матеріалів торгової марки «CHEMIPLAST» за технологією і рецептурами та під контролем компанії «CHEMIPLAST S.A.» (Швейцарія) — провідного європейського виробника фарб, декоративних штукатурок і систем утеплення будівель з1982 року.

Відомим і визнаним продуктом нашого виробництва є декоративна штукатурка з натурального мармуру RESIMARM. Ця тонкошарова штукатурка ідеально підходить для фасадів будинків і внутрішніх приміщень. Її міцність і природні кольори дозволяють архітекторам і дизайнерам втілювати в життя різноманітні проекти. ТОВ «Хеміпласт» виробляє свою продукцію за швейцарською технологією та гарантує якість і довговічність на тривалі роки.

Пропонуємо споживачам широку гаму сучасних, екологічно безпечних оздоблювальних матеріалів на основі водних дисперсій акрилових полімерів, силіконових і силікатних смол:

  • ґрунтовки;
  • декоративні тонкошарові штукатурки;
  • мозаїчні штукатурки;
  • декоративні покриття;
  • фарби фасадні, інтер'єрні, універсальні;
  • водорозчинні лаки

Наша продукція характеризується високою стійкістю до впливу атмосферних явищ, ультрафіолету, до виникнення цвілі і грибка, водонепроникністю, водовідштовхувальними властивостями, екологічною безпекою. Для виробництва нашої продукції використовується хімічна сировина провідних європейських виробників. Фарбування продукції в обраний замовником колір здійснюється високоякісними барвниками італійського виробництва як промисловим способом так і за допомогою колориметра по колірній палітрі «СHEMIPLAST», NCS, RAL і ін.

Постійно працюємо над випуском нових видів продукції.

Створюємо дистриб'юторську мережу. Запрошуємо до співробітництва.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Хемі пласт   Chemiplast   Chemi plast   Декоративно-оздоблювальні матеріали   Лакофарбова продукція   Декор   Декоративні матеріали   Оздоблювальні матеріали   Лаки   Фарби   Лак   Фарба   Краска   Лако-фарбова продукція   Лакофарбові матеріали   Лакофарбовий матеріал   Лакокрасочные материалы   Лакокрасочный материал   Chemiputz   Goal   Graniputz   Orsy   Primer sable   Resimarm   Rollquartz   Акрилова штукатурка   Бараник   Безбарвний лак   Виготовлення декоративної штукатурки   Внутрішні фарби   Грунт шорсткий   Грунт шорсткий на основі акрилово синтетичних смол   Декоративна акрилова штукатурка   Декоративна акрилова штукатурка короїд   Декоративна штукатурка   Декоративна штукатурка   Декоративне перламутрове покриття   Короїд   Лак з блискітками   Лак з глітерами   Миюча фарба   Мозаїчна штукатурка   Пластична шорстка штукатурка   Продаж декоративної штукатурки   Продаж фарби   Силіконова штукатурка   Силіконова ґрунтовка   Фарба емульсійно акрилова   Фарба стійка до гибка   Фарба стійка до плісняви   Фарба структурна   Фасадні фарби   Штукатурка грануляту   Штукатурка економ клас   Штукатурка на основі акрилових смол   Ґрунтовка   Ґрунтовка глибокого проникнення   Ґрунтовка кварцова  
Показати більше