Leo Print

Leo Print
Відгуків 7
Львів
Вулиця Вербова, 15
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Наша компанія є офіційним дистриб’ютор у західному регіоні картриджів компанії “E2”.

Компанія надає повний спектр послуг з комплексного обслуговування офісної оргтехніки, а саме:

 • Термінова заправка лазерних картриджів;
 • прошивка (обнулення);
 • ремонт, принтерів, копірів, БФП;
 • продаж нових картриджів;
 • продаж комплектуючих до ПК;
 • продаж канцелярії.

Найголовнішою нашою відмінністю серед інших компаній є те що ми виготовляємо індивідуальні картриджі для корпоративних клієнтів

У роботі ми використовуємо тільки високоякісні витратні матеріали Static Control, Integral, Katun, MK Imaging - визнаних лідерів виробництва витратних матеріалів, що в поєднанні з досвідом дозволяє домогтися відмінної якості друку і ресурсу роботи техніки.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – це наше гасло!

Саме тому ми розробили декілька пакетів послуг для співпраці з нами. Тобто ви самі вибираєте цінову політику обслуговування, за якими вам вигідно проводити обслуговування картриджів.

 • Пакет обслуговування“ЕКОНОМ”
 • Заправка від 44грн
 • Регенерація від 145грн
 • Пакет обслуговування“GOLD”
 • Заправка від 49грн
 • Регенерація від 160грн
 • Пакет обслуговування“Вільна голова”
 • Обслуговування від 80грн
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ та дізнайтесь про свою індивідуальну пропозицію та можливість отримання подарунка!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Евгений Удовенко: (Перехожий)
Не сподобалось
Компания не отвечает за свои слова. При покупке у них картриджа на принтер оговаривалось что он будет первый раз заправленный и при необходимости произведут замену барабана. Пришел пустой с дефектом барабана.

Відповісти:

Евгений Удовенко,
Евгений Удовенко, 
Переглянути всі відповіді ()
Taras Tortyna: (Ревізор)
Сподобалось
Зремонтували прінтер в якого полетіла якась плата - складний ремонт, але зробили все добре

Відповісти:

Taras Tortyna,
Taras Tortyna, 
Переглянути всі відповіді ()
Евгений Удовенко: (Перехожий)
Сподобалось
После отрицательного моего отзыва сотрудники компании связались со мной и закрыли все мои недопонимания. Недопонимания были связаны с перво проходным картриджем. Я понял что картридж заправлен и поменян барабан. Но после объяснения компания выслала мне порошок и барабан бесплатно не смотря на то что я не правильно понял.
Компания ценит клиентов и идет на уступки.
Приношу свои извинения.
Рекомендую.

Відповісти:

Евгений Удовенко,
Евгений Удовенко, 
Переглянути всі відповіді ()
Юрий Пасечник: (Перехожий)
Не сподобалось
Сдал принтер в ремонт (замена печатающей головки) - заменили на бракованную, после этого 2 месяца заменяли бракованную на старую. Вернули принтер без СНПЧ (который вернули на следующий день с недостающими частями и поностью сухую - чернил ноль). Но и это не всё: принтер, как-будто в шахте побывал - весь вымазан чернила, собран на скорую руку - крышка не встала в своё место. Короче - шарашкина контора. Кто хочет избавиться от принтера с поломкой - милости просим сюда!!! Трезвомыслящие проходите мимо!!!

Відповісти:

Юрий Пасечник,
Юрий Пасечник, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalia Chizhevska: (Користувач)
Не сподобалось
Здали принтер на ремонт в хорошому стані без жодної подряпати.Через тиждень забрали з ремонту і увімкнути так і не змогли.Верхня кришка принтера вся подряпана,краски в СНПЧ стало на половину менше.Коли поїхали до них знову вони сказали що це ми його коли везли перевернули,позаливали форбою і згорів картридж який тепер потрібно замінити.Складається таке враження що взагалі нічого не робили,він просто постояв в них,його подряпали і віддали назад поламаний!!!!!НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ТАКОГО РЕМОНТУ,бо я заплатила не маленьку суму за так званий ремонт,а нічого так і не зробили,зате відразу запропонували купити в них новий принтер.НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЗВ'ЯЗУВАТИСЬ З НИМИ І ТРАТИТИ КОШТИ ТА ЧАС!!!!!!!!!!

Відповісти:

Natalia Chizhevska,
Natalia Chizhevska, 
Переглянути всі відповіді ()
Аньця Саман: (Користувач)
Не сподобалось
Замовляли заправку картриджу принтера в офіс.  По-перше, представники компанії  Leo Print забули привезти змінний картридж, хоча ми кілька разів наголошували на важлисоті цієї дії.  По-друге, через цю "забудькуватість" ми попросили привезти наш картридж як можна раніше наступного дня. Привезли о 15:00! По-третє, коли ми вчасно не отримали картридж і намагались дізнатись причини, адміністратор не брала слухавку, а коли нарешті взяла, не могла пояснити, де знаходиться їх кур'єр.Кілька разів обіцяли, що скоро картридж привезуть, проте це розтягнулось на години. Також, кур'єр не мав навігатора і ніяк не міг розібратись куди йому їхати, ми мали постійно його консультувати з цього питання.Результат: невчасна доставка, забудькуватість працівників цієї компанії та їх неуважність, непрофесійність. Вибачення чи знижки за незручності ми також не отримали.

Відповісти:

Аньця Саман,
Аньця Саман, 
Переглянути всі відповіді ()
Hanna Kostyuk: (Користувач)
Не сподобалось
Здавали принтер тут на ремонт - раз провірили, ніби все добре. Пізніше виявилось що всі попередні проблеми - на місці, і нічого не змінилось. Сказали що по чеку, який мені видали - гарантія на ремонт. Здали в ремонт ще раз. Те саме. Складається враження, що він в них просто поястояв і вернули назад. Дзвоню ще раз. Вже кілька днів "годують" тим, що прийдуть забрати його на ремонт вкотре!!!  Принтер дуже потрібен для роботи -  в результаті робота стоїть!! Ну а заміну барабану, яку вони виконила - себе теж не оправдала! Так як друкував мій принтер так само слабо, як і до так званої "заміни", хоча гарантували, що він має гарно яскраво (а не блідо) після цьоо друкувати.НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ зв'язуватись з ними!!! Не тратьте час.

Відповісти:

Hanna Kostyuk,
Hanna Kostyuk, 
Переглянути всі відповіді ()