ІФТехСервіс

ІФТехСервіс - фото
Відгуків 25
Івано-Франківськ
Вулиця Вовчинецька, 28
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб09:00 - 16:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Ремонт: телевізорів, моніторів, ноутбуків, комп'ютерів, мікрохвильових печей, кухонних комбайнів "BRAUN", порохотягів "SAMSUNG".

Відгуки

Дмитрий Штогрин: (Перехожий)
Сподобалось
Завжди скептично ставився до відгуків, але вирішив зараз написати свій відгук, і сказати дякую Богдану за ремонт телевізора. Ранком привіз апарат до майстерні, і вже через 3 години телевізор був готовий. Респект за професійність, Майстре.
Переглянути всі відповіді ()
Роксолана Яремко-Гладун: (Перехожий)
Сподобалось
Довго вибирала сeрвісний цeнтр для свого ноутбука. Радили відправити в сeрвісний цeнтир в Киів. Нe хотілось довго чeкати, тому зупинилась на цьому сeрвісі. Прочитала відгуки і ріскнула. Нe пожаліла!!! Вeликe дякую Богдану. Зробив всe швитко і якісно. Всe доступно пояснив. Дякую за доброзичливe відношeння до клієнта. Дужe приємно що у нас в місті щe є такі майстри. Всім раджу. Нe пожалієтe.
Переглянути всі відповіді ()
Andriy Magas: (Перехожий)
Сподобалось
Оживили телевізор швидко і якісно.Ввічливий і професійний сервіс плюс-адекватна ціна.Рекомендуватиму всім без вагань.
Переглянути всі відповіді ()
Oles Mg: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Толковий і надійний майстер. Широкий спектр ремонту електронної і побутової техніки. Якщо візьметься за ремонт то зробить, а якщо не береться тоді річ того не варта...
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Паснак: (Критик)
Сподобалось
Знов мене цього тижня хлопці спасли, як ніколи, не працював динамік, зайшов у понеділок ранком, так так з 8:00 вони на роботі, один з майстрів розкрутив, щось там поправив і телефон як новий, 15хв роботи. Дякую хлопаки! Вже який раз виручили.
Переглянути всі відповіді ()
Екатерина Великая: (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось.. Найгірше відношення, яке може бути до клієнта. Адсолютний непрофесіоналізм.
Сьогодні чоловік приніс мультиварку на діагностику. Мультиварка служила 5 років, річ чудової якості, але через незрозумілу несправність перестав працювати клапан випуску пари. Мультиварку зовні помили, але вона мала відремонтовану ручку, за яку підіймається кришка.
Коли чоловік поставив перед майстром мультиварку, той відврив пакет, та навіть відмовився до неї доторкнутись, сказавши, що це стара річ, і він занадто себе поважає, щоб займатись її ремонтом! Порадив дати їй спокій та купити нову. Це нормальна порада? Чи професійно поступає майтер, який, навіть не взявши у руки зламану річ, дає оцінку її справності та доцільності подальшого використання?
Ганьба вам та вашій конторі. Нікому не пораджу звертатись до вас.

Екатерина Великая, Професіоналізм якраз і заключається в тому, щоб дати оцінку пристрою і спрогнозувати його подальшу долю. Якщо Ви принесли пристрій, де внесено конструктивні зміни, які далекі від початкового стану, і вцілому пристрій схожий, наче подорозі його знайшли на смітнику, то що Ви очікували, що я буду ворохобити мертвеця? Не позорьтесь і навчіться сприймати інформацію, як вона є!
більше 13 днів тому
Переглянути всі відповіді ()
Григорій Гулковський: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Сьогодні забрав ноутбук з ремонту. Попри те, що вчора, коли я його здавав, пан Богдан мені виглядав не надто привітний, зараз я приємно вражений обслуговуванням та консультацією. Ви справжній професіонал!

Григорій Гулковський, Не словом, а ділом. :)
1 місяць тому
Переглянути всі відповіді ()
Leonid Kontrakevych: (Користувач)
Сподобалось
Класний сервісний центр з адекватними цінами. Звертався до них неоднократно. Завжди залишався задоволений так як не виникало ніяких ньюансів. Відремонтують любу техніку в найкоротші терміни! Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Романишин: (Користувач)
Сподобалось
Перегоріла підсвітка на LG. Єдиний сервіс, з усіх, у які я телефонував, у якому пояснили реальну причину і назвали відразу ціну. Відвіз у суботу, у понеділок забрав повністю відремонтований тв (враховуючи що неділя вихідний). Так швидко і якісно ще ніодин сервіс не обслуговував. Дякую за блискавичну оперативність, відповідальність і щире, приємне ставлення. Тепер звертатимусть тільки до вас. Процвітання, розвитку вам і багато клієнтів. Я задоволений на 100%
Доповнено майже 4 місяці тому
Перестала працювати мікрохвильова піч:
• Подзвонив
• Привіз
• Пройшло 2 години
• Забрав повністю робочу мікрохвильову
І це все в суботу
Дякую ІФТехСервіс. Найпрофесійніший ремонт техніки в Івано-Франківську
Переглянути всі відповіді ()
Олександр Анатолійович: (Перехожий)
Сподобалось
Велика подяка Богдану за його майстерність, ввічливість, швидко виконану роботу. Та поради, які дійсно працюють :) Рекомендую +++++
Переглянути всі відповіді ()
Igor Krytsun: (Перехожий)
Сподобалось
Поламався електронний/електричний годинник з проекцією на стелю/стіну, думав купляти новий та ціна від 800грн, приніс на сервіс - ціна ремонту порадувала (80грн).
Швидко і помірна ціна. Рекомендую всім.
Переглянути всі відповіді ()
Станислав Поплавский: (Перехожий)
Сподобалось
Відремонтували мені купу всякої техніки в короткий термін. Без всяких нарікань. Навіть витягли непідйомного телевізора з машини. Ріспект....
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Паснак: (Перехожий)
Сподобалось
Хлопці дивують вже другий раз! Дивують приємно! За 2 год. зробили непідйомний телефон.
Переглянути всі відповіді ()
Sirosh Igor: (Перехожий)
Сподобалось
Втоплений телефон врятовано!!!
Я його залишив хлопцям на декілька годин
і вони його висушили - РЕАНІМУВАЛИ. Народ, це був водонепроникний телефон, і я його замочив:( Швидко, Професійно, ЧьоткО! Уважуха! RESPECT!
Переглянути всі відповіді ()
Вася Сидор: (Перехожий)
Сподобалось
дякую за хороший і якісний ремонт.
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Паснак: (Перехожий)
Сподобалось
Ремонтувався в них два рази перший раз поремонтували мені телевізор 42 дюйма, а другий раз пічку СВЧ, ціни нормальні, ремонт якісний, а особливо все дуже швидко, ранком завіз вечером забрав, рекомендую тепер всім!
Переглянути всі відповіді ()
Andrii Prykhodko: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось. Не перший раз звертаюсь по допомогу і кожен раз все професійно, швидко і якісно. В трьох майстернях телевізору ставили діагноз" матриця, ремонт не доцільний" Завіз в ІфТех і за три дні забрав працюючим і не в матриці справа була, працює по сьогоднішній день.
Рекомендую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Andriy Roga: (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось:Пред'явлений ТВ-тюнер ці "майстри" ремонтують, цитую дослівно - "...тільки якщо він взагалі не вмикається і будь-які інші ремонтні роботи вони з ним проводити не будуть". Вибачте, але ж це справжнісінька клоунада в стилі "цей зуб ми лікуємо, а ось цей поряд з ним, ні", чи "ми ремонтуємо тільки зелену кнопку, а червону ні".
Загальне враження:Очевидно, що я не можу рекомендувати такий "сервіс".

Andriy Roga, Перш, ніж висувати якісь висновки, треба хоча б було запитатись, чому так. Тому що це китайське барахло підлягає ремонту тільки на рівні блока живлення, все решту, або не підлягає, або нерентабельно! Вам дали візитку, де можна було придбати новий тюнер, де є чималий асортимент. Візитку ж Ви викинули у смітник. Клоунада - то Ваш відгук, я перед Вами нічим не зобов"язаний!
майже 2 місяці тому

Andriy Roga: (Користувач)
Богдан Тимків Іфтехсервіс, Жінка, з якою я спілкувався на протязі максимум хвилини, одразу відмовила в ремонті тюнера, "якщо він тільки не зламаний повністю". Тюнер вона в руках не тримала, я навіть не встиг його дістати. Візитку надали зі словами "вам там допоможуть", абсолютно нічого не пояснюючі при цьому, тому моя реакція, як клієнта, на такий ось "сервіс" цілком очевидна.
майже 2 місяці тому

Andriy Roga, Тюнер не може бути зламаний, він може тільки вийти з ладу. І об"єм робіт, які по ньому виконуються Вам було приведено одразу після того, як Ви спитались, чи ми ремонтуємо тюнери. Якщо було сказано, що допоможуть, це означає, що Вас не було послано в нікуди, а конкретно туди, де можуть зарадити Вашій проблемі. Я просто так візитки не роздаю, і куди попало клієнтів не посилаю! Я несу відповідальність і за тих, кого раджу. Надіюсь Ви переглянете свої передчасні висновки.
майже 2 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
кирилл ив: (Перехожий)
Не сподобалось
як на мене дорого ремонт 600гр. + запчастини за тв.та й допомогти не змогли модель рідкісна.....

кирилл ив, А написате все ,як було? Принесли перепаханий кимось телевізор, старий і екзотичний, до якого ніде нічого немає в продажах , до мене які питання? Я після когось техніку не доремонтовую. Стосовно цінової політики - це не дорого, для Вас поясню, що оренда приміщення, комунальні послуги, податки і всякі видатки - вони не копійчані. Не сподобалось, то треба пройти мимо, по тихому, а не шукати правди там, де її немає.
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Дуже сподобався сервіс! Привезла телевізор через годину зробили!Молодці!всім рекомендую!Ще по телефону мені все розказали чути що розмовляєш з компетентними людьми .Бо всі решта до кого я дзвонила просто казали привезіть треба дивитись і т.д. а тут все розклали по поличках і через годину тевізор працює
Переглянути всі відповіді ()
Викликала майстра до пральної машинки(не нагрівала воду) . За півгодини проблема була вирішена. До того ж за помірну ціну. Тепер буду користуватись тільки Вашими послугами і друзям рекомендуватиму.
Переглянути всі відповіді ()
Поламався ноутбук, взагалі не включався! За декілька годин його відремонтували, виявилось що в мене поламалося гніздо від зарядки і тому він не включався! Дуже дякую, відмінна робота за невеликі гроші! Тепер буду ремонтувати тільки тут!
Переглянути всі відповіді ()
Приніс телевізор, дізнався поломку, через 2 год позвонили забрав довольний дуже гарний майстер, має підхід до клієнта пропонує усі можливі варіанти для вирішення проблеми, дякую буду і надалі відвідувати вашу майстерню!
Переглянути всі відповіді ()
Нарешті з"явився нормальний сервісний центр. Головне що якісно, швидко і помірна ціна. Рекомендую всім. Хто не вірить переконайтесь)
Переглянути всі відповіді ()
Електродуховка була повернена до життя за 2 дні :)
Одним словом 5++!
Переглянути всі відповіді ()
Іфтех сервіс   Іф тех сервіс   Ремонт телевізорів   Ремонт мікрохвильових печей   Ремонт порохотягів   Ремонт ноутбуків   Ремонт дрібної побутової техніки   Ремонт побутової техніки   Ремонт техніки   Ремонт комп'ютерної техніки   Відремонтувати побутову техніку   Майстерня з ремонту побутової техніки   Побутова техніка ремонт   Сервіс побутової техніки   Сервісне обслуговування побутової техніки   Ремонт бытовой техники   Ремонт техніки   Сервісне обслуговування техніки   Ремонт компютерної техніки   Ремонт компютера   Ремонт комп’ютера   Відремонтувати комп’ютер   Сервіс комп’ютерів   Сервісне обслуговування комп’ютерів   Ремонт комп'ютерів   Ремонт компютерів   Ремонт компьютерів   Ремонт компів   Ремонт компа   Відремонтувати компютер   Сервіс компютерів   Сервісне обслуговування компютерів   Відремонтувати комп   Відремонтувати комп'ютерну техніку   Відремонтувати компютерну техніку   Відремонтувати комп’ютери   Відремонтувати компютери   Зремонтувати комп   Зремонтувати компютерну техніку   Зремонтувати комп'ютерну техніку   Зремонтувати комп'ютер   Зремонтувати компютер   Сервіс компів   Сервісне обслуговування компів   Сервіс комп'ютерної техніки   Сервісне обслуговування комп'ютерної техніки   Сервіс компютерної техніки   Сервісне обслуговування компютерної техніки   Ремонт комп'ютирної техніки   Ремонт компютирної техніки   Ремонт компютира   Ремонт комп’ютира   Відремонтувати комп’ютир   Сервіс комп’ютирів   Сервісне обслуговування комп’ютирів   Ремонт комп'ютирів   Ремонт компютирів   Ремонт компьютирів   Відремонтувати компютир   Сервіс компютирів   Сервісне обслуговування компютирів   Відремонтувати комп'ютирну техніку   Відремонтувати компютирну техніку   Відремонтувати комп’ютири   Відремонтувати компютири   Зремонтувати компютирну техніку   Зремонтувати комп'ютирну техніку   Зремонтувати комп'ютир   Зремонтувати компютир   Де ремонтують   Де ремонтують компютери   Де ремонтують кухонні комбайни braun   Де ремонтують мікрохвильові печі   Де ремонтують монітори   Де ремонтують ноутбуки   Де ремонтують порохотяги samsung   Де ремонтують телевізори  
Показати більше