Центральна районна поліклініка

Відгуків 6
Коломия
Вулиця Київська, 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Лікування, діагностика та профілактика захворювань у населення.

Відгуки

Ігор Кут: (Друг LIST'а)
Нейтрально
Поліклініка розташована у новому приміщенні, але більшість персоналу зі старими звичками. Не дуже поспішають на свої робочі місця лікарі, у погляді інколи ловиш щось на кшталт "А ти чого прителіпався?". Не дивлячись на наявність ліфту, старшим людям доводиться долати досить довгі коридори, а інформативності у табличках на дверях немає. Щоправда, частина лікарів - фахівці своєї справи, готові допомогти і поставити "на ноги". Іншим місце або в приватних кабінетах або на базарі (бо постійно тільки переймаються розміром заробленого).
Переглянути всі відповіді ()
Шматочок Щастя: (Ревізор)
Не сподобалось
Жахливо!!!!! Більше години висиліла в черзі на УЗД до Довганюка, будучи другою в черзі, бо вони проводили людей "по блатах"!!! Що за ставлення???
Ні сервісу, ні поваги, одне бидло!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Олександра Фучинська: (Ревізор)
Не сподобалось
Додзвонилась на 14-й (!!!) раз.
Замість того, щоб повідомити мені години прийому в лікаря на наступні два дні, сказали, що сьогодні лікар працював до обіду і поставили слухавку.
Переглянути всі відповіді ()
Софія Симчич: (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось:Просто жах! Записалась до офтальмолога пані Єрохіної на 9.15. Ще в п"ятницю. Запис на середу. Приймала всіх без черги . Шановні ! Для кого ті талони ? Нас за людей не вважають , До слова, до офтальмолога я так і не попала! А в мене був ще талон на той же день до ендокринолога на 9.45.
Загальне враження: Один негатив!!!
Переглянути всі відповіді ()
Люба Дощак: (Користувач)
Не сподобалось
Загальне враження: вже телефоную три дні і ще не дозвонилася просто не беруть слухавку чому не запезпечили в реєстратурі мобільним звязком , чомусь в сімейних лікарів є мобільний звязок все для ЛЮДЕЙ
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Ільків: (Перехожий)
Сподобалось
Другий день не беруть телефон у реєстратурі поліклініки 2-47-57. Телефонувала декілька разів до обіду та після. Хотіла записатись на прийом до лікаря . Я живу у селі.

Ігор Кут: (Друг LIST'а)
Ірина Ільків, Реєстратура нової поліклініки (на вул. Київській, 2): 4-77-08.
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()