Коломийський пологовий будинок

Відгуків 4
Коломия
Вулиця Роксолани, 7

Інформація

Консультації гінекологів, ведення вагітностей, прийом пологів.

Відгуки

Катерина Василікв (Ревізор)
Сподобалось
Ленчовський Богдан Васильович і Світлана Пилипівна Яворська(Коломийський пологовий будинок) це не лікарі а страшні корупціонери і інтриганти.Через власну жадібність і користь мають страждати жінки а особдиво ні вчому не винні діточки.Цим прекрасним "лікарям" бажаю довгого,довго"жити"так як ті невинні діточки.Нелюди ви .Нехай Господь вас покарає.
Переглянути всі відповіді ()
Руслана Данилюк-Глушкевич (Критик)
Сподобалось
Я щаслива, що Господь послав моїй родині таких чудових, професійних, чуйних, добрих лікарів, які працюють у Коломийському пологовому будинку. Вже двоїх моїх онуків (Юлечку та Марка) благословили на цей світ Коломийські лікарі. Особливі слова вдячності хочу сказати лікарям Ірині Романівні Максимовій та Ростиславу Ігоровичу Петруняку, наркозисту Віталію Михайловичу, акушерочці Галі, санітарочкам, всьому персоналу пологового будинку. Також дякую головному лікарю даної медичної установи за мудре керівництво та створення належних умов для породіль. Дорогі лікарі! У вас дуже відповідальна, нелегка, але так потрібна нам усім, робота. Нехай Господь вас благословить щастям і здоров'ям на многії літа! А ще бажаю вам пошанування від влади, гідної зарплати, вдячних пацієнтів.... Я і моя родина дуже цінуємо те, що ви робите для людей!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Ельвіра Микитюк (Користувач)
Сподобалось
Не згідна з попереднім коментатором,тому що народжувала у Ленчовського Б.В. і скажу що хороший лікар,відповідальний і ніяких грошей ніхто не вимагає!!!!

Romana Kozlowska: (Перехожий)
Ельвіра Микитюк, згідна з вами на всі 100!!!родила 2рази в Ленчовського і він прекрасний спец у своїй справі..моі колежанки теж ним задоволені!!
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Іванна Андрієчко (Користувач)
Нейтрально
В Коломиї не вміють приймати роди воно дітей калічать .
Не сподоб дзвінокалось:
Переглянути всі відповіді ()