Sofi dent

Sofi dent
Івано-Франківськ
Вулиця Чорновола, 34Б, офіс 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Відомо, що для більшої частини людей зустріч зі стоматологом не приносить великого задоволення, а кожен другий взагалі відчуває страх навіть при згадуванні слова «стоматологія». У більшості випадків це пов'язано з невдалим лікуванням в минулому.

У нашій клініці ми часто зустрічаємося з такими пацієнтами і знаємо, як їм допомогти. Перш за все, пацієнт повинен відчувати, що нам не байдуже його стан, ми знаємо, що цей страх може сам стати причиною серйозних недуг з боку нервової та серцево-судинної систем. Лікарі  Клініки уважно вислухають Вас на першому прийомі і підготують індивідуальну програму спеціальної підготовки до наступного візиту.

На сьогоднішній день всі захворювання зубів і порожнини рота добре вивчені, змінюються лише методи їх лікування. Вони вдосконалюються з року в рік, стаючи більш якісними, щадними, ефективними і безболісними. Ми стежимо за всіма інноваціями в галузі стоматології та застосовуємо їх у своїй практиці, не шкодуючи на це ні часу, ні коштів. Ми маємо можливість працювати на обладнанні і матеріалах останнього покоління, що дозволяє виробляти високоточну діагностику і якісне лікування!

  • Лікування зубів;
  • Ендодонтія;
  • Різні види  протезування;
  • Відновлювальна терапія;
  • Художня реставрація зубів;
  • Професійна гігієна та інші види стоматологічних послуг.

Красива посмішка – це в першу чергу здорові зуби, потурбуйтеся про неї разом з нами!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Софі дент   Софідент   Естетична стоматологія   Ортопедична стоматологія   Ортодонтична стоматологія   Терапевтична стоматологія   Стоматології   Стоматкабінет   Стоматолог   Стоматологія   Консультації стоматолога   Стоматологічний кабінет   Стоматологічні послуги   Імпланти   Безболісне лікування зубів   Відбілювання зубів   Відновлення зубів   Відновлення зубів за допомогою протезування   Гігієнічне чищення зубів   Дитячий стоматолог   Ендодонтія   Естетична стоматологія   Загальна стоматологія   Зняття зубного каменю   Зубна гігієна   Консультації стоматолога   Коронки   Косметична реставрація зубів   Лікар стоматолог   Лікування захворювань ясен   Лікування зубів   Лікування зубних каналів   Лікування карієсу   Лікування молочних зубів   Мікропротезування   Металокерамічні конструкції   Надання стоматологічних послуг   Пломби   Пломбування   Пломбування зубів   Полікувати зуби   Поставити пломбу   Поставити протез   Протезування   Протезування зубів   Профілактика карієсу   Професійна гігієна зубів   Різні види стоматологічних послуг   Реставрація зубів   Сімейний стоматолог   Софі дент   Стоматолог   Стоматологічні послуги   Стоматологічна клініка   Сучасна ендодонтія   Художня реставрація зубів   Якісне лікування зубів  
Показати більше