Дизайнер Роман Горайський

Дизайнер Роман Горайський - фото
Відгуків 5
Івано-Франківськ
вулиця Січових Стрільців, 23

Інформація

   Послуги:

  • дизайн інтер'єру, екстер'єру, предметний дизайн
  • 3d візуалізація, інтер'єру, екстер'єру, предметна візуалізація, 3d панорама 360
  • 3d моделювання
  • грамотна консультація та детальне обговорення побажань та потреб клієнта

Реалізовую проекти різноманітної складності та функціонального призначення: інтер'єри квартир, приватних будинків, приміщення громадського призначення та приміщень з іншим функціональним призначенням.

Пропоную 6 різних пакетів послуг по проектуванню інтерєру. Починаючи від найпростішого - перепланування і закінчуючи повним пакетом послуг під ключ. Зв'яжіться з нами, будь яким зручним для вас способом, для більш детальної інформації.
Гармонйне поєднання вашої мрії, моїх знань та різноманітних сучасних можливостей створення інтер’єрів. Докладні та зрозумілі креслення, функціональний дизайн. Чітка інструкція, з чого починати ремонт та чим його завершувати.

Відгуки

Олександр Дерев'янко (Перехожий)
Сподобалось
Роман - професіонал своєї справи. Допоміг нам у розробці дизайну фасаду торгового приміщення. Все виконав у найкоротший термін і дуже якісно. По ходу роботи надавав консультації та поради.
Ціна на послуги приємно здивувала. Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Dana Vlasiuk (Перехожий)
Сподобалось
Роман зробив нам проект ще на стадії будівництва (коли забудівельник обіцяв «от-от здати квартиру»). Але здача затягнулась, в результаті від дизайну до здачі і ремонту минуло 3 роки. І попри такий термін «очікування», Роман на відмінно виконав свою роботу по супроводженню ремонту (колір фарби, підлога, шпалери, світильники – у всьому і завжди він був готовий порадити і допомогти обрати, поговорити з майстрами, підїхати на квартиру і т. д. При чому завжди ініціатива ішла від нього: «коли будете заміряти двері, скажіть мені, я під’їду»).
Креслення зроблені чітко і якісно, навіть електрик якось похвалив. А щодо самого дизайну і «візуалізації» - все ідеально продумано і збалансовано, Роман врахував усі мої побажання (хоча як дизайнер, звичайно, давав свої поради в процесі роботи, за що я теж вдячна!).
Тому я іоднозначно рекомендую роботу цього дизайнера!
Переглянути всі відповіді ()
Роман - цікавий креативний дизайнер, та хороша відкрита для спілкування людина. Запропоновані рішення завжди обдумані та обгрунтовані. Чує та втілює побажання клієнта на всі сто відсотків. Правда матеріали та аксесуари інтерєру підбирає не зовсім дешеві. Проектували ванну кімнату та мансарду
Переглянути всі відповіді ()
Мала шанс і можливість співпраці з Романом по плануванню дизайну квартири і іншої допомоги в її обладнанні. Дуже задоволена роботою Романа, оскільки всю роботу він виконував вчасно, вислохував мої побажання щодо дизайну, давав цікаві поради та ідеї щодо вирішення планування інтер'єру, на підставі яких приймались різні функціональні рішення.Сподобалась і те, що в першу чергу Роман міркує над тим, що вигідніше клієнту.Робота була виконана вчасно, якісно та економно. Тому рекомендую до співпраці!
Переглянути всі відповіді ()
Мав можливість співпраці з Романом в плані виготовлення технічної докуметації та дизайну інтер'єру 3-х кімнатної крартири. Всю роботу виконував вчасно, вміє "почути" і зрозуміти замовника. Запропонував цікаві і функціональні рішення, тому витрачені на дизайн кошти вважаю цілком оправданими, краще потратитися на стадії проекту, а ніж потім переробляти. Потішила продуктивність роботи - багато спілкувалися через Skype та e-mail, цим самим я зекономив багато часу, коштів і нервових клітин. Рекомендую до співпраці!
Переглянути всі відповіді ()