ОсвітаПОЛЬ

ОсвітаПОЛЬ - фото
Відгуків 5
Івано-Франківськ
вулиця Василіянок, 22, офіс 413
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Вступ та навчання до в кращих університетах Польщі. 

  • гарантія вступу
  • якість навчання
  • європерспективи

Польсько-українська Програма «ОсвітаПоль» є офіційним представником рейтингових університетів Польщі в Україні. Програма працює з 2003 року і є засновником польського освітнього тренду в Україні. Завдання Програми — це комплексне вирішення питань, пов`язаних зі вступом, навчанням та проживанням українських абітурієнтів у Польщі. За майже 12 років діяльності завдяки «ОсвітаПоль» понад 2500 студентів вступило , навчається чи вже завершили навчання в провідних польських університетах.

Високий авторитет у польському академічному середовищі, сертифікат якості, вручений Польським Освітнім Фондом «Perspektywy», багаторічний досвід та висока якість послуг, що надаються, є запорукою великої популярності Програми «ОсвітаПоль» серед українських абітурієнтів. Якщо ви прийняли рішення здобувати освіту у Польщі, «ОсвітаПоль» надасть вам фахову та якісну допомогу на кожному етапі реалізації даної мети.

Програма підтримки студентів у Польщі «Студент Асистент» — це опіка під час навчання. Чергування працівників програми у гуртожитках, координація, інформаційна підтримка, практична допомога у вирішенні питань навчання та проживання у Польщі. Юридична підтримка і консультації під час перебування у Польщі. Допомога у працевлаштуванні і плануванні професійної кар`єри під час навчання та по його закінченні.

Також, пропонуємо курси польської мови різних рівнів ( від А1 до В2 ).

Відгуки