Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка

Відгуків 5
Івано-Франківськ
Вулиця Чорновола, 22
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
СбВихідний
Нд10:00 - 18:00Без перерви
Івано-Франківськ
Вулиця Незалежності, 46
(Відділ літератури іноземними мовами ІФОУНБ ім. І. Франка)
+38 (097) 206-02-14 (Розмовний клуб іноземних мов)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
СбВихідний
Нд10:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Надання інформаційних послуг. Великий книжковий фонд, періодичні та електронні видання. Каталоги, читальний зал, абонемент. Доступ до мережі Інтернет. Розмовні клуби іноземних мов (англійська, німецька, французька, польська, італійська).

Відгуки

Марія Дем'янів: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка - одна з провідних інформаційних і культурно-просвітницьких установ Прикарпаття, депозитарій краєзнавчих видань, науково-методичний та координаційний центр для бібліотек області. Знаходиться бібліотека у центральній частині міста по вулиці Чорновола 22 перед перехрестям вулиці Сахарова. Бібліотека вражає своїми розмірами і вмістом. Тут вас радо зустрінуть фахівці і задовольнять усі ваші читацькі запити. Також у бібліотеці постійно відбуваються творчі зустрічі, презентації, відкриття виставок місцевих, українських та зарубіжних художників. Зручно для користувачів та відвідувачів, оскільки усе анонсується на сайті бібліотеки.
У її структурі 18 відділів та секторів, 5 читальних залів. Документно-інформаційні ресурси бібліотеки сьогодні складають близько півмільйона видань. Діють клуби за інтересами, зокрема, Інтелектуальний клуб творчих особистостей «Галицькі кмітливі», «Лемкоклуб». Кожен відвідувач зможе знайти щось для себе. У пригоді бібліотека стане і працівникам та учням різних навчальних закладів, таких як Прикарпатський університет (відділ літератури з мистецтва стане їм у пригоді), музичні школи та училища, художня школа. Студенти історичного факультету також знайдуть багато потрібної для себе літератури. Рекомендую для відвідування всім кому небайдужа книга
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Дисько: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дуже великий фонд бібліотеки. Гарно продумана картотека по якій легко знайти потрібну книгу чи статтю. Проводиться дуже багато цікавих заходів та виставок відомих художників. Привітні працівники, які завжди допомагають.
Переглянути всі відповіді ()
Дмитро Дем'янів: (Критик)
Сподобалось
У бібліотеці працюють старанні працівники. 500 тисяч книжок зберігаються у хороших умовах. Щомісяця у відділі літератути з мистецтва, відбуваються різні заходи, та постійні виставки.
Обов'язково завітайте.
Переглянути всі відповіді ()
Stesha Cherepakha: (Критик)
Сподобалось
"Найкращий скарб - хороша бібліотека" (Белінскій)
"Кожен з нас може знайти в бібліотеці спокій духу, розраду в смутку, моральне оновлення і щастя, якщо тільки вміє" володіти тим дорогоцінним ключем, який відмикає таємничі двері цієї скарбниці" (Леббок)
" Бібліотека - це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам'ятаймо, що у давнину бібліотеку називали" дім життя"," притулок мудрості", " аптека для душі". (Сухомлинський)
Усі ці слова видатних людей про нашу обласну універсальну наукову бібліотеку ім. І. Франка.
Переглянути всі відповіді ()
Мирослава Камінська: (Ревізор)
Сподобалось
Досить таки велика бібліотека, різноманітний вибір книг, книги посортовані по різних категоріях, дуже зручно у пошуку потрібної літератури, також тут є безкоштовний інтернет, читацький зал, а вартість абонементу досить таки смішна 15 грн в рік.
Переглянути всі відповіді ()