Приватний вищий навчальний заклад "Університет Короля Данила"

Івано-Франківськ
Вулиця Коновальця, 35

Інформація

Підготовка фахівців у галузі юриспруденції, економіки, архітектури, будівництва, дизайну, ІТ-технологій, журналістики, філології, богослов'я за ступенями "бакалавр", "магістр" та освітньо-кваліфікаційними рівнями "молодший спеціаліст", "спеціаліст".

Події

RAIN Zahid Forum
Цінуєте своє здоров'я! Хочете більше дізнатись як можна зберегти здоров'я? Тоді Вам до нас!!! Грандіозний форум західної України в Івано-Франківську!!!Використайте свій шанс!   Цікава програма та незабутні емоції! Виступ ТОП-Спікерів Тематичні Брифінги "Спорт", "Здоров'я діток" та інші цікаві теми Навчання від бізнесменів міжнародного рівня Розіграш цінних подарунків Безкоштовна дегустація Особливий сюрприз: виступ фіналіста шоу "Україна має талант. Діти" Владислава Ониськіва! Проведіть час із задоволенням та користю! До зустрічі на Форумі!    Додаткова інформація та квитки за нижчевказаними номерами телефонів.
Літня школа УКД
Запрошуємо в Літню школу УКД! Забезпечте своїй дитині продуктивне літо сповнене яскравого дозвілля! На школярів віком від шести до 14-ти років очікують тренінги та майстер-класи від зіркових лекторів та успішних фахівців своєї справи, постійна підтримка від професійної команди педагогів та прекрасні умови для навчання і розваг, адже кампус Університету Короля Данила ідеально підходить для дитячої літньої школи! На час навчання школярі отримають страхування та триразове харчування! У програму входять також воркшопи, вікторини, спортивні та інтелектуальні ігри, творчі конкурси. А продемонструвати свої вміння та здобуті навички діти зможуть на звітних концертах! Яскраві враження та сувеніри – в подарунок!   Додаткова інформація за нижчевказаними номерами телефонів.
Super kids event
SUPER KIDS EVENT – подія для дітей і батьків, яка об’єднує кращі компанії у сфері товарів і послуг для дітей різного вікуSUPER KIDS EVENT складається 4-х секторів:1. Виставка товарів для дітей2. Навчально-спортивні секції3. Розважальна програма4. Семінари і тренінги для батьків на вагомі сімейні темиНа виставковій експозиції будуть продемонстровані :- Товари для розвитку і розваг: іграшки, сімейні ігри, дитячий транспорт, спортивні товари, атрибутика для творчості та активного дозвілля.- Дитячі предмети інтер’єру: дитячі меблі, спортивні стінки, постільна білизна.- Взуття і одяг : повсякденний, святковий, спортивний, етно тощо.В рамках SUPER KIDS EVENT пройдуть фешн-покази колекцій одягу.Саме у нас на події діти зможуть відвідати пробні заняття різнопланових гуртків, спортивних і творчих секцій та обрати ті напрямки, які їм до вподоби! І батьки вже не будуть сумніватися, в якому руслі дитина прагне розвиватися.А тим часом батьки зможуть з користю і насолодою провести час, послухавши корисні спічі, отримавши рекомендації та поради від сімейних психологів та консультантів.В програмі заходу передбачено конкурси, розіграші подарунків, виступи та презентації.Вхід вільний за попередньої реєстрації!В день події для дорослих вартість 50 грн.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук