Приватний вищий навчальний заклад "Університет Короля Данила"

Івано-Франківськ
Вулиця Коновальця, 35

Інформація

Підготовка фахівців у галузі юриспруденції, економіки, архітектури, будівництва, дизайну, ІТ-технологій, журналістики, філології, богослов'я за ступенями "бакалавр", "магістр" та освітньо-кваліфікаційними рівнями "молодший спеціаліст", "спеціаліст".

Події

IF Python Meetup #1
І ось прийшов час для наступного мітапу.Вас очікують наступні доповіді:Тарас Даляк поділиться своїм досвідом, який допоможе початківцям зробити перші кроки в світі машинного навчанняPetro Ivanyuk розповість про особливості створення та аналізу набору даних депутатів Верховної Ради України за допомогою бібліотек python.
Майстер-клас "Я маю ціль"
В дружній та цікавій атмосфері, ми обговоремо разом те, як правильно ставити та досягати своїх цілей. За один день неможливо змінити життя, але можна змінити думки, які змінять Ваше життя назавжди... Чому варто прийти:1.Ви дізнаєтесь,як правильно ставити цілі.2.Що потрібно робити,щоб їх досягти.3.Як визначити справжні цілі чи ні.4.Які дії потрібно виконувати щодня.5.Сформувати своє власне оточення, яке допоможе добитися цілі.   У тебе можуть бути найрізноманітніші цілі : перший мільйон, власний бізнес, здорове тіло, подорожі...Але всі вони починаються з мислення.І саме над цим ми будемо працювати. Ти не почуєш банальні цитати з книг, адже спікер Олег Зелез розкаже і покаже все з власного досвіду.Реєстрація обов'язкова за нижчевказаним посиланням. Організаційний збір 300 грнПодарунки для всіх учасників майстер класу:- індивідуальна консультація по постановці і досягненні цілі від Oleg Zelez- кожен отримає більше 20 книг, які міняють мислення, життя, світосприйняття.
Фестиваль-маркет "Franek Shop. Winter Edition"
Найочікуваніша подія під Новий рік фестивалю "Franek Shop. Winter Edition"!Franek shop – це не просто фестиваль, це платформа для творчих, стильних, креативних людей нашого міста, які створюють щось «своє» та мають безліч ідей та бажань у саморозвитку, і просто для людей, які обожнюють всякі цікавинки зроблені з любов’ю!Це платформа, яка вже вдруге збирається Вас здивувати своїм різноманіттям, якістю та оригінальністю.Саме на цьому фестивалі ви знайдете усе, що Вам потрібно, і не важливо чи це буде гарне горнятко, чи підтримка у реалізації вашої крутої бізнес-ідеї!
Битва вертепів - 2019
Наближаються Новорічні свята, тому саме час пригадати традиції! 26 та 27 січня 2019 у Івано-Франківську відбудеться фестиваль фольклорних дійств «Битва вертепів - 2019», учасниками якого можуть стати учні шкіл міста та області.   Кількість учасників необмежена. Цьогорічний призовий фонд фестивалю – 20000 грн. Для того, аби стати учасником «Битви вертепів - 2019», потрібно до 10 січня 2019 року зареєструвати заявку.   Цього року учасники фестивалю «Битва вертепів - 2019» змагатимуться у номінації «вертеп». Переможці отримають грошові винагороди, а також три 100% знижки на навчання в Університеті Короля Данила.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук