Медична клініка сестер Похмурських

Медична клініка сестер Похмурських
Відгуків 9
Львів
Вулиця Героїв УПА, 55
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

ВІДДІЛЕННЯ ОФІЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ:
(послуги для тих, хто бажає позбутись симптомів хвороби)

 • Консультація терапевта – 100 грн.
 • Консультація педіатра, патронаж новонароджених (виклик – 200 грн., на прийомі – 100 грн.)
 • Стаціонар на дому. Послуга включає в себе виїзд лікаря на дім, консультацію і лікування згідно медичних протоколів, виконання медсестрою призначень (внутрішньо-краплинні, венні, підшкірні ін’єкції та ін.)
 • Денний стаціонар
 • Реабілітація хворих після інсультів, травм та ін. (лікувальні масажі, лікувальна фізкультура)
 • Дитячі профілактичні масажі, лікувальні масажі (при кривошийці, дисплазії кульшових суглобів, клишоногості, слабості м’язів)

 
ВІДДІЛЕННЯ НАРОДНОЇ МЕДИЦИНИ:
(послуги для тих, хто хоче позбутись хвороби, а не симптомів)

 • Гірудотерапія – постановка медичних п’явок в біологічно активні точки. Всі п’явки сертифіковані, одноразові. Вартість – 40 грн. за шт. (в ціну входить вартість п’явки, перев’язка, робота)
 • Апітерапія – лікування укусами бджіл відповідно до точок акупунктури. Пропозиція дійсна і в зимовий період. Вартість – 15 грн. за шт.
 • Рефлексотерапія – постановка голок в біологічно активні точки. Діагностика по методу Накатані. Голки сертифіковані, одноразові. Вартість 1-го сеансу – 250 грн. (входить вартість діагностики), наступні по 120 грн.
 • Різні види масажу: лікувальний масаж спини – 100 грн. за 30 хв. (в ціну входить постізометрична релаксація, лікувальні мазі); масаж ніг – 120 грн. за 30 хв., 150 грн. за 60 хв., масаж всього тіла – 250 грн., антицелюлітний масаж – 250 грн. (300 - медовий) та ін..
 • Фітотерапія (детально на сайті ***
 • Пресотерапія – лікування тиском різної сили глибоких судин (вени, артерії, капіляри), використовується для процедур «краси»
 • Підняття опущених органів (шлунку, нирок, кишківника, матки) – 100 грн.
 • Лікування сакськими грязями, глиною, озокеритні, парафінові аплікації, лікувальні ванни (скипидарні, магнієві, сірководневі, йодобромні та ін.), сінні обгортання.
 • Аюрведа (детально на сайті *** Проводимо панчакарму (глибоке очищення організму з врахуванням конституційних особливостей).
 • Підбір індивідуальних схем очищення організму, дієтологія.

 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Галина-Наталія Похмурські: (Перехожий)
Сподобалось
Качмарик Мар'яна. Результати ваших аналізів були переслані наступного ж дня, але надана Вами електронка містила помилку. На майбутнє будьте уважніші і перш, ніж звинувачувати когось перевірте чи не має Вашої там помилки.
Будьте здорові. Головне ми раді, що призначене нами лікування швидко принесло Вам позитивний результат.

Відповісти:

Галина-Наталія Похмурські,
Галина-Наталія Похмурські, 
Переглянути всі відповіді ()
Pete Romanchuk: (Перехожий)
Сподобалось
Пройшов перевірку в терапевта, яка відразу виявила проблеми в моїй спині. Після курсу масажу зникли болі. Пройшов деякі інші процедури, після яких мені полегшало. Дякую всьому персоналу клініки за допомогу.

Відповісти:

Pete Romanchuk,
Pete Romanchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Мирослав Гудим: (Користувач)
Сподобалось
Я займаюсь спортом, на тренуванні сильно вдарив коліно, воно сильно напухло, мазі і протизапальні не допомагали, не міг ходити на спорт. Хірург в поліклініці сказав, що треба тягнути воду з коліна. Знайомі порадили мені піти в клініку Похмурських. Там лікар призначив повтавити п'явки. Полегшало вже після першого сеансу. Я пройшов 3 сеанси п'явок. На повторному ультразвуку коліна, вже все стало добре.

Відповісти:

Мирослав Гудим,
Мирослав Гудим, 
Переглянути всі відповіді ()
Kachmaryk Maryana: (Перехожий)
Не сподобалось
Шукала хорошого терапевта у Львові, в інтернеті знайшла багато позитивних відгуків про пані Наталю і Галину Похмурських , вирішила записатися на прийом у їхню клініку до пані Галини. Нажаль дуже розчарована і не буду рекомендувати нікому(. Не хочу сказати нічого поганого щодо компетентності пані Галини, як лікар можливо хороша але умови в клініці і не серйозне ставлення до клієнтів мене розчарувало(. Здавала аналізи, а з результатами у Вас дуже важко, постійно потрібно нагадувати про себе, невже так важко скинути результати на електронну пошту? Вирішила задзвонити, протягом дня ніхто не бере телефон( з таким відношення Ви втрачаєте клієнтів(. Дуже розчарована, що витратила свій час саме на ВАС(.

Відповісти:

Kachmaryk Maryana,
Kachmaryk Maryana, 
Переглянути всі відповіді ()
Галинка Мазан: (Перехожий)
Сподобалось
Дуже гарна клініка, привітний персонал, приємні ціни та великий вибір послуг.
Дуже дякую масажистам Зоряні та Роману, після їхній чарівних рук я забула про біль у спині, перших три рази трошки боліло, а потім насолоджувалась приємними процедурами.

Відповісти:

Галинка Мазан,
Галинка Мазан, 
Переглянути всі відповіді ()
Екатерина Игнатушек-Гривул: (Перехожий)
Сподобалось
В мене 6 років був псоріаз. Але в цьому році він загострився. До цього часу перепробувала багото ліків,нічого не допомагало. Поки незнайшла в інтернеті клініку сестер Похмурських і поїхала доних. І після їхньої консультації і прийому ліків,через два місяці в мене плями позникали. Я дуже вдячна їм за те що допомогли мені.

Відповісти:

Екатерина Игнатушек-Гривул,
Екатерина Игнатушек-Гривул, 
Переглянути всі відповіді ()
Юрій Когут: (Користувач)
Сподобалось
Звернувся в Медичну клінікку сестер Похмурських, бо не було нормального травлення, почав худати. Їжа після обіду довго стояла в животі і ніде не рухалась, мучили відрижки, здувало, як піднімав щось важче то живіт починав боліти ще більше. Крім того на роботі багато часу мушу стояти на ногах і появилось відчуття важкості, набряки і почали вилізати вени.
Лікар призначила масаж живота по Огулову, п’явки для ніг. Після першого масажу живота з’явився апетит. П’явки ставили різні медсестри, але найбільше сподобалась Оля, вона дуже уважна.
Ноги стали легші, перестав в них змерзати. Для травлення ще продовжую пити трави, але вже значно розширив варінти їжі, яка мені підходить і легко травиться.
Рекомендую звертатись.

Відповісти:

Юрій Когут,
Юрій Когут, 
Переглянути всі відповіді ()
Лілія Галілей: (Користувач)
Сподобалось
після першого візиту відчуття супер .Дуже задоволена!!!!!!! Супер обслуговування чуйні працівники.хочеться вже наперед подякувати ! біль в коліні майже зникла а спина навіть трішки вирівнялась і стало легше ходити.це просто супер в порівнянні з тим що я вже проходила лікування і обстеження в інших.

Відповісти:

Лілія Галілей,
Лілія Галілей, 
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Зінчин: (Користувач)
Не сподобалось
Я Гринюка Дарія Іванівна.Проходила курс лікування в Вашій клініці.Після того як мені занесли інфекцію.Мене прооперували.Лікування тривало від 13.02.2017 по 02.03.2017р. Працівники не  хочуть визнати своєї  провини.

Відповісти:

Ірина Зінчин,
Ірина Зінчин, 
Переглянути всі відповіді ()
Клініка похмурських   Лікувальний масаж   Масаж   Нетрадиційна медицина   Клініко-діагностичні центри   Оздоровчі центри   Масажист   Послуги масажу   Масажні послуги   Послуги масажиста   Нетрадиційні методи оздоровлення   Народна медицина   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Оздоровлення   Оздоровчий центр   Апітерапія   Апітерапія   Аюрведа   Безпліддя   Виїзд лікаря на дім   Гіпертонічна хвороба   Гірудотерапія   Гірудотерапія   Галина похмурська   Генітальний герпес   Герпес другого типу   Гулі на ногах   Дієта   Дієтологія   Денний стаціонар   Дисфункційна енцефалопатія   Заклад народної медицини   Захворювання нервової системи   Захворювання сечостатевої системи   Клініка   Клініка сестер похмурських   Консультації терапевта   Консультація педіатра   Консультація психолога   Крамничка здоров’я   Лікувальні ванни   Лікувальні ванни   Лікувальні ванни   Лікувальні масажі   Лікувальна фізкультура   Лікувальний масаж спини   Лікування   Лікування від безпліддя   Лікування глиною   Лікування глиною   Лікування голками   Лікування голковколюванням   Лікування голубою глиною   Лікування грязями   Лікування людини   Лікування п’явками   Лікування сакськими грязями   Лікування серцево-судинної системи   Лікування травами   Лікування травами   Лікування укусами бджіл   Лімфодренаж   Лакські грязі   Мануальна терапія внутрішніх органів   Масаж баночний   Масаж медовий   Масаж ніг   Мастопатія   Маточне молочко   Медичні п’явки   Медичні п’явки   Медична-клініка   Наталя похмурська   Опущені нирки   Опущена матка   Опущений шлунок   Остеохондроз   Офіційна медицина   Очищення організму   Підняття опущених органів   Парафінові аплікації   Педіатр   Подагра   Подагричний артрит   Позбутись хвороби   Пресотерапія   Протицелюлітний масаж   Психотерапевт   Реабілітація після інсульту   Рефлексотерапія   Рефлексотерапія   Сімейна медицина   Сінні обгортання   Сестри похмурські   Скласти дієту   Стаціонар на дому   Терапевт   Фітотерапія   Фітотерапія  
Показати більше