Модерн-Авто

Модерн-Авто - фото
Відгуків 6
Івано-Франківськ
вулиця Максимовича, 15
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Офіційний дилерський центр Peugeot «Модерн-Авто» почав свою роботу у вересні 2012 року.

На сьогоднішній день, Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто» – це концептуальний 3S комплекс, що пропонує весь модельний ряд легкових і комерційних автомобілів Peugeot, сервісне обслуговування автомобілів, оригінальні запасні частини, аксесуари, повний комплекс послуг і європейський рівень якості обслуговування клієнтів.

Завітайте до ДЦ Модерн-Авто і наші спеціалісти нададуть Вам повну та вичерпну інформацію по кожній моделі автомобілів Peugeot та допоможуть з вибором автомобіля який відповідає Вашим вимогам. Також Ви зможете скористатися послугою Пежо Фінанс – спеціальною фінансовою програмою розробленою компанією Пежо спільно з партнерами, яка робить купівлю автомобілів Пежо більш вигідною, простою та зручною. Ми пропонуємо спеціальні кредитні програми для купівлі автомобілів Пежо, а також програми лізингу та страхування.

Будучи офіційним дилером автомобілів Peugeot, ДЦ Модерн-Авто підтримує гарантію виробника терміном на 2роки без обмеження пробігу. Також купуючи автомобіль Пежо, клієнти можуть скористатися службою підтримки Peugeot Assistance, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Звернувшись в Peugeot Assistance, клієнти можуть розраховувати на техдопомогу в дорозі , консультації, медичну допомогу та багато інших послуг.

Сервісний центр Модерн-Авто відповідає всім вимогам гарантійного та після гарантійного обслуговування автомобілів.  Завітавши до нашого Сервісного центу – Ви зможете скористатися такими послугами:

- Технічне обслуговування;

- Діагностика та ремонт підвіски;

- Комп’ютерна діагностика та ремонт електрообладнання;

- Послугами автомийки;

- Шиномонтаж та балансування коліс;

- Коригування кутів розвал-сходження на сучасному 3D стенді;

- Встановлення аудіо та відео систем (охоронні системи);

- Заправка та очистка кондиціонера, та багато іншого.

Спеціалісти СЦ Модерн-Авто підберуть оригінальні запасні частини для Вашого автомобіля, на які надається гарантія терміном на 1рік, також Ви зможете придбати додаткові аксесуари для свого автомобіля.

Сервісний центр Пежо «Модерн-Авто» повністю відповідає стандартам бренду Peugeot і використовує у своїй роботі сучасні технології та обладнання. Фахівці нашого Сервісного центру проходять навчання, і сертифікацію в центрах технічної підготовки PEUGEOT, тому кожному нашому клієнту ми гарантуємо високу якість виконаних робіт.

Перевагою Сервісного Центру Peugeot є те, що ми обслуговуємо на високому рівні автомобілі всіх брендів.

ДЦ Модерн-Авто надає своїм клієнтам цілий ряд переваг, до числа яких

входять: можливість покупки авто за системою trade – in, тест-драйв, купівля авто в кредит з 0,001% ставкою або лізинг, страхування, та ряд додаткових і приємних привілеїв.

Автоцентр повністю відповідає стандартам бренду Peugeot ,тому у  своїй діяльності ми завжди прагнемо  задовільнити вимоги наших Клієнтів. Для цього в нашому арсеналі - достатній досвід роботи з брендом Peugeot професійна команда та передові технології.

Офіційний дилер Пежо в Івано-Франківській області ДЦ «Модерн-Авто» запрошує всіх відвідати автосалон та відчути всі переваги бренду Peugeot.

 

 Сайт ДЦ Модерн-Авто: ***

Графік роботи ДЦ:

 Понеділок-п’ятниця: 9:00-18:00

Субота: 9:00-15:00

Неділя: вихідний

Адреса:

м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича 15

Тел. (0342) 70-55-70

Відгуки