Фотоцентр

Фотоцентр
Відгуків 3
Львів
Проспект Свободи, 1/3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 18:00Без перерви
Нд11:00 - 17:00Без перерви

Інформація

Цифровий фотоцентр розміщений в центрі мальовничого та загадкового міста Лева. У нашому офісі працюють кваліфіковані спеціалісти фотоцентру на високоякісному фотообладнанні, що дозволяє надавати нам різноманітні послуги та необхідний сервіс для наших клієнтів. Широкий вибір фотопродукції, безліч фотоаксесуарів та супутних товарів є завжди доступними у нашому магазині.

Послуги:

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Vicky Malik: (Ревізор)
Сподобалось
Непоганий фотоцентр з типовим набором послуг для таких закладів. Працівники ввічливі. Запам'яталось, як одного разу касир робив скріни моїх файлів і роздруковував картинки, бо мої пдф файли не можна було роздрукувати. Жодних претензій не маю.

Відповісти:

Vicky Malik,
Vicky Malik, 
Переглянути всі відповіді ()
Надія Чекан: (Експерт)
Не сподобалось
29.04.17.Це мабуть найгірше відношення до клієнтів, яке я зустрічала у своєму житті:((( Хамлять, підвищують голос. Я прийшла у хорошому настрої, а мене змішали з ....... за мої ж кошти. Ноги моєї там не буде, не рекомендую. Я розумію можливо в цього " хлопчика" поганий день, або немає виховання,але це псує Вашу репутацію, тому підбирайте краще свій персонал

Відповісти:

Надія Чекан,
Надія Чекан, 
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Степаненко: (Перехожий)
Не сподобалось
Заказала фото на чашке. ОЧЕНЬ просила отнестись к работе с креативностью, творчески и со вкусом. Получила чашку с фото, где качество печати на "3" и с полным отсутствием креативности, творчества и вкуса!!!!!!!!!!!! Не понимаю, как можно так относиться к работе???
НЕ РЕКОМЕНДУЮ этот ФОТОЦЕНТР!!!
Берегите свое время, нервы и деньги!!!

Відповісти:

Ольга Степаненко,
Ольга Степаненко, 
Переглянути всі відповіді ()
Фото центр   Сувеніри, подарунки   Виготовлення фотографій   Фотосалони   Сувенір   Подарунок   Сувенірна продукція   Подарункова продукція   Магазин подарунків   Фото   Друк фотографій   Виготовлення фотографій   Фото   Фотосалон   Фото салон   Фото салони   Фотостудії   Фотостудія   Альбом коханій людині   Виготовлення фотокниги   Дитячий фотоальбом   Друк з негативу   Друк з негативу плівки   Друк з цифрових носіїв   Друк пазлів   Друк фото на футболці   Друк фотографій   Запис на cd   Запис на cd/dvd   Зразки фото на горнятках   Зразки фото на пластинках   Зразки фото на тарілках   Класична фотокнига   Поліграфічна фотокнига   Сканування   Фото календар   Фото на горнятках   Фото на документи   Фото на кераміці   Фото на пазлах   Фото на пластинках   Фото на тарілках   Фото на футболках   Фото на футболці   Фото сувеніри   Фото чашка   Фотодрук   Фотодрук та інших форматах   Фотокниги   Фотомагніти   Фотопазли   Фотосувеніри   Фототекстиль   Футболки з фото   Цифровий друк  
Показати більше