Фітоцентр "Здорова Планета"

Здорова Планета - фото
Львів
вулиця Личаківська, 92
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Занедужали? Вас чи когось із ваших близьких турбують регулярні болі або погане самопочуття?

Вам допоможе Андрій Падус, який є дипломованим спеціалістом із народної медицини та траволікування, лікарем-терапевтом вищої категорії, членом УЛТ. Його досвід роботи у медицині практикуючим лікарем — 30 років. Прийдіть та переконайтеся, що хвороби та недуги можна подолати.

Чому варто звернутися саме до цього фахівця? Тому що до розв’язань проблем зі здоров’ям слід підходити комплексно. І саме такий комплексний підхід практикує Андрій Падус та команда фітоцентру «Здорова Планета». Компетентне поєднання препаратів рослинного й хімічного походження, лікувальних масажів та скелетного витягу, механотерапії та мануальної терапії дозволять отримати бажаний результат при лікуванні різноманітних захворювань.

Лікування у фітоцентрі «Здорова Планета» призначають тільки після проходження детальної попередньої консультації. Перед тим як призначити відповідні препарати: ті чи інші настоянки на травах, біологічно-активні добавки, іншу продукцію рослинного походження, пацієнта обов'язково оглянуть, уважно вислухають його скарги та прокоментують аналізи, електрокардіограми, рентгени, УЗД-обстеження. Після цього спеціалісти центру пояснять, які показники є нормою, а які свідчать про патологічний стан. І тільки після цього вам призначать ті чи інші препарати, суто для вас персонально, для індивідуального вирішення вашої проблеми. Гарантуємо персональний підхід, чуйне та уважне ставлення до відвідувачів і, звісно, професіоналізм та якісний сервіс.

Які саме послуги та препарати вам запропонують у фітоцентрі «Здорова Планета» Андрія Падуса?

Тут ви зможете замовити індивідуально підібрані фітопрепарати, які виготовляють промисловим способом. На кожному виробі вказані адреса виробника, склад лікарської сировини, дози та спосіб вживання. Термін зберігання таких препаратів становить один рік та більше. Продукція фітоцентру «Здорова Планета» є сертифікованої, має висновки держекспертизи Міністерства Охорони Здоров'я України, технічні умови або ДСТУ, відповідні сертифікати якості.

Пропонуємо великий вибір:

 • різноманітних настоянок на травах;
 • натуральних фітотаблеток;
 • екстрактів з натуральних рослин;
 • фіточаїв;
 • фітомазей;
 • назальних і очних крапель;
 • натуральної рослинної продукції, у вигляді фітобальзамів для догляду за шкірою: повік, шиї, бюсту;
 • медичної продукції.

Наші послуги:

 • первинний огляд і кваліфікована консультація лікаря-фітотерапевта;
 • вимірювання артеріального тиску та рівня цукру в крові;
 • мануальна терапія та лікувальні масажі.

Можливий виїзд до пацієнтів для консультування та надання допомоги.

Відгуки