Автошанс +

Автошанс + - фото
Відгуків 6
Львів
вулиця Шевченка, 154в
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 18:00Без перерви
НдВихідний
Львів
провулок 5-й Скнилівський, 7а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 18:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Близько 20 років компанія «Автошанс +» працює на ринку автомобільних послуг та забезпечує якісний догляд за автомобілями різних моделей і марок. Починаючи з 2000 року, від дня заснування компанії, розвиваємося та удосконалюємося для вас. За цей час ми встигли напрацювати колосальний досвід, зібрати команду висококваліфікованих спеціалістів та встановити модернове обладнання, яке регулярно оновлюємо. Це дає змогу надавати весь спектр послуг максимально якісно, професійно та швидко. «Автошанс +» — компанія з бездоганною репутацією. Нам довіряють тисячі задоволених нашою роботою клієнтів.

Чим «Автошанс +» стане вам у пригоді? Забезпечуємо комплексний догляд за авто та надаємо наступні послуги:

Також, у нашій крамниці до ваших послуг грандіозний вибір шин і дисків різної конфігурації. Оскільки ми є дилерами всесвітньо відомих в автомобільній галузі виробників, то можемо похвалитися широким асортиментом відповідної продукції, яка вразить вас високою якістю та низькою вартістю.

Для діагностики та усунення проблем з колесами використовуємо балансувальний стенд HUNTER Road Force ELITE.

Балансувальний стенд V покоління з унікальною функцією віброконтролю серії HUNTER Road Force Touch. Унікальність стенду полягає в натяжному ролику, що імітує вплив дорожнього покриття на колесо. Навантаження на колесо до 570 кг.

Цей балансувальний стенд в покроковому режимі визначає проблемні місця шин і дисків та показує детальні інструкції щодо їх усунення. Також він визначає радіальний вплив і дисбаланс, які часто спровоковані силовою неоднорідністю покришки колеса, биттям диска і покришки, неправильною установкою бортів покришки на диск колеса.

 • Функція Tranzsaver — вимірює висоту протектора шини під навантаженням – для попередження попереднього переносу трансмісії повнопривідних автомобілів.
 • Лазерна система вимірювання параметрів колеса — виконує безконтактне сканування поверхні колеса, визначає усі геометричні параметри і розташування спиць швидше і якісніше будь-якого оператора і вимірювальних важелів.
 • Лазер НМТ з підсвіткою — лазерна лінія точно визначає місце прикріплення тягарців в нижній мертвій точці.
 • Діагностичний натяжний ролик — виявляє вібрації недоступні для звичайних балансувальних стендів, заміряє і мінімізує бокове відведення автомобіля від прямолінійного руху, забезпечує плавність ходу автомобіля, дає відчуття "нового автомобіля" навіть на колесах низької якості!
 • Servo Push і Servo Stop — автоматично переміщає і фіксує колесо в потрібному положенні при встановленні тягарців.
 • Алгоритм балансування SmartWeight — забезпечує  ідеальне динамічне балансування колеса максимально швидко.
 • Преміальний комплект конусів — система балансування Bull's Eye, що складається з двосторонніх конусів з малим кутом, забезпечує точний переворот центрів і попереджує про пошкодження колеса.
 • Автоматизоване калібрування — система автоматичного калібрування eCal підтримує постійну точність балансувального стенда.
 • Автоматична мийка коліс Wulkan — допомагає швидко і якісно усунути забруднення, позбутися від дрібних каменів і піску, що застрягли в протекторі, які можуть перешкоджати якісному балансуванню коліс.

Чому «Автошанс +»? Наші переваги:

 • кваліфікований персонал та відмінний сервіс;
 • інноваційне обладнання, зокрема й устаткування відомих італійських фірм «Corghi», «Butler», «MB engeneering» тощо;
 • великий вибір шин, дисків;
 • доступність цін;
 • оперативність роботи;
 • можливість в одному місці отримати весь комплекс послуг для догляду за авто.

Довіртеся кращим! «Автошанс +» — працюємо з любов’ю до автомобіля…

Відгуки