Колумбус

Колумбус
Відгуків 2
Тернопіль
Вулиця Київська, 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Тернопіль
Вулиця Листопадова, 1
Тернопіль
вулиця Антона Монастирського, 40

Інформація


КОЛУМБУС - ІНТЕРНЕТ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТВОГО МІСТА
 
Підприємство «Колумбус» засноване 22 квітня 1996 року. Одним із перших в Україні отримали ліцензію провайдера програмної послуги від Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Побудова кабельної мережі розпочалась із масиву Сонячний, у 2007 році до компанія взяла на обслуговування масиви Східний та Дружба. Наше гасло «Ми були та залишаємось першими», стимулює нас до пошуку та впровадження інноваційних методів діяльності. Із 2008 року наша компанія вперше впровадила послугу цифрового телебачення в кабельній мережі Тернополя, що формується з кращих рейтингових телеканалів. Враховуючи динамічні потреби зовнішнього середовища та побажання наших клієнтів, Колумбус з серпня 2012 року надає послугу швидкісного доступу до інтернету. Результатом роботи компанії є тисячі вдячних абонентів, коло яких постійно зростає.
 
Колумбус відкриває світ "Футболу HD" для своїх абонентів
 
З 01.04.2015 року компанія Колумбус запускає пакет програм "Футбол HD" як додаткову послугу до пакетів програм "Цифровий " та "Цифровий Premium HD"
 
Пакет "Футбол HD" – це тематичні канали Футбол 1 HD та Футбол 2 HD, для широкої аудиторії вболівальників із над чітким зображенням, що подарують вболівальникам відчуття присутності на світових футбольних аренах!
 
АКЦІЯ: «ВЕСНА з HD!» (акцію продовжено до 30.04.2015)

Суть акції:
Кожен абонент що побажає підключити послугу в період дії акції з з 01.03.2015-30.04.2015 року отримує:

-    6 календарних місяців користування послугою за акційною ціною згідно (табл. 1);
-    акційне підключення вартістю 1,00 грн**, виключно одного пристрою для прийому послуги Інтернет, та/або Інтернет+ТБ.

Акція «Інтернет+Цифрове ТБ у кожен дім»

Суть акції:
Кожен абонент, що побажає підключити послугу в приватному житловому будинку в період дії акції з 10.02.2015-31.03.2015 отримує:

-    12 календарних місяців користування послугою «Безмежний світ 100*» за ціною 50,00 грн* тобто -50% від основної вартості тарифу (табл. 1)
-   підключення послуги доступу до мережі Інтернет у приватних житлових будинках вартістю 1300.00 грн, виключно одного пристрою для прийому послуги Інтернет.

АКЦІЯ: «3 місяці за ціною 1!»

Умови участі в Акції.

    - Учасниками Акції можуть стати всі повнолітні громадяни, які мешкають у тих районах м. Тернополя, де Оператор має технічну можливість надання послуг.
    - Термін дії акційних умов: 01.02.2015-28.02.2015 року

Суть акції:
Кожен абонент що побажає підключити послугу в період дії акції з 01.02.2015-28.02.2015 отримує:

- 2 календарних місяці користування послугою за ціною 0,00грн* за умови оплати першого місяця користування послугою згідно обраного тарифного плану (табл. 1)
-  акційне підключення вартістю 1,00 грн**, виключно одного пристрою для прийому послуги Інтернет, телебачення та/або Інтернет+ТБ.

 Ми були і залишаємось першими !

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Alexandr Zapolskyi: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Користуюсь послугами вже багато років. Задоволений сервісом та якістю, якщо є питання все допоможуть і підка....

Відповісти:

Alexandr Zapolskyi,
Alexandr Zapolskyi, 
Переглянути всі відповіді ()
Anna Melnichuk: (Ревізор)
Сподобалось
Користуюся послугами Колумбуса більше шести років. Звісно, за цей час траплялися збої в роботі, але все швидко виправляли.

Відповісти:

Anna Melnichuk,
Anna Melnichuk, 
Переглянути всі відповіді ()