Meblimarket

Meblimarket - фото
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Меблева компанія "Meblihouse" виробляє сучасні, надійні, практичні та багатофункціональні м'які меблі на основі металевого каркаса, які створюють ідеальні умови для життя, ефективної роботи та комфортного відпочинку.

Стиль і вишуканий дизайн створюваних нами моделей є віддзеркаленням інтересів і побажань численних покупців. Слідуючи за актуальними вимогами функціональності, практично всі наші вироби ми оснащуємо надійними багатофункціональними механізмами, що дозволяють легко
трансформувати дивани і крісла в зручне положення для відпочинку.

Перевага наших меблів заснована на використанні якісних матеріалів і комплектуючих, а також на застосуванні сучасних технологій, завдяки яким вся наша продукція відрізняється винятковими експлуатаційними властивостями і успішно конкурує з аналогами і по дизайну, і по якості.

Індивідуальність обраної моделі можна підкреслити завдяки величезному вибору матеріалів для оббивки різноманітних кольорів і малюнків, які допоможуть втекти від звичних штампів і створити свій неповторний інтер'єр. А якщо Ви хочете час від часу дивувати себе і своїх близьких, ми пропонуємо придбати запасні комплекти знімних чохлів на будь-який з елементів меблів.

Завдяки безперервній та плідній роботі досвідченої та перспективної команди дизайнерів і технологів компанії «Стайл Груп», ми маємо можливість підвищувати якість виробів, що випускаються, не збільшуючи їх вартість, а постійний аналіз тенденцій розвитку ринку м'яких меблів дозволяє розширювати асортимент виробленої продукції, втілюючи в життя
неординарні ідеї та рішення.

Впевнені, що Ви по достоїнству оціните високий клас нашої продукції і станете нашими надійними і постійними клієнтами!

Відгуки