Галпрезент

Галпрезент - фото
Відгуків 1
Львів
вулиця Чигиринська, 42
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 16:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Яскраві та невеликі фігурки зі скла вам одразу ж сподобаються, як тільки ви їх побачите. Містичні дракони, Золота рибка чи Колобок, смішні мавпочки чи кумедні котики, небезпечні скорпіони чи павуки — кожен знайде серед фігурок персонажа, який сподобається йому найбільше. Яскраві та смішні фігурки допоможуть «розбавити» сірі будні і додадуть до них нові кольори та емоції. Сподобаються такі сувеніри як дорослим, так і діткам. Особливо, якщо їх виготовив «Галпрезент», який понад 15 років є одним з найбільших виробників художньої скульптури в Україні.

Наші майстри вміло втілять в життя фігурки птахів, звірів, мультиплікаційних героїв та ще понад 100 різних персонажів.

Подарункові фігурки зі скла сьогодні, як і багато століть назад, виготовляються тільки вручну методом видування. Така технологія може бути застосована лише до скла, і більш ні до якого іншого матеріалу. Як зізнаються майстри, саме скло є найбільш складним в обробці, адже формувати його можна тільки в розплавленому вигляді. Коли воно застигло, істотних змін внести не можна.

Скляна скульптура — виріб ручної роботи, що вимагає великої майстерності від виконавців. Сучасна по формі, різнобарвна вона є гарним сувеніром і відмінною прикрасою інтер’єру.

Продукція фірми здобула визнання не лише в Україні, але й за її межами. Наша мета — розвиток кращих традицій ужиткового скла, репрезентація кращих якостей в професійному, естетичному та художньому виконанні.

Наші переваги:

  • широкий асортимент різноманітних фігурок, які доповнять інтер’єр чи стануть відмінним подарунком;
  • гарантія відмінної якості та оригінальності кожного виробу, адже всі фігурки виготовляються в ручну;
  • для виготовлення фігурок використовується тільки якісний матеріал та вміння наших майстрів;
  • і, звісно ж, хороші ціни за виріб відмінної якості.

Відгуки