Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека

Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека - фото
Відгуків 14
Тернопіль
бульвар Тараса Шевченка, 15
+38 (0352) 52-03-74 (Читальний зал)
+38 (0352) 52-41-89 (Інформаційний відділ)
+38 (0352) 52-52-64 (Директор)
+38 (0352) 52-55-98 (Заступник директора)
+38 (068) 941-16-10 (Центр "Вікно в Америку")
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб10:00 - 19:00Без перерви
Нд10:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека — заклад із давньою історією та чималим досвідом, адже заснована бібліотека ще у 1939 році.

Статус наукової бібліотеки підтверджує її високий рівень, потенціал та пріоритетне обслуговування науковців, спеціалістів різних галузей господарства, працівників освіти та студентів. Структура бібліотеки вдосконалюється, а наповненість фондів постійно збільшується. Відвідувачі бібліотеки мають змогу користуватися Інтернетом. Створений власний сайт.

Сьогодні Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека — важливий заклад у сфері бібліотечно-інформаційного обслуговування населення  регіону. Щорічно послугами бібліотеки користується понад 21 тисяча осіб.

Окрім основних послуг, відвідувачам бібліотеки надаються додаткові послуги: пересилання документів, електронна доставка документів, формування бібліографічних списків для наукових робіт, ксерокопіювання, сканування документів.

В бібліотеці постійно відбувається багато культурних та освітніх подій:

  • проводяться майстер-класи;
  • організовуються тренінги та семінари;
  • перегляд фільмів;
  • влаштовуються виставки;
  • проводяться уроки із вивчення англійської та німецької мов.

Проект «Вікно в Америку» — важлива складова комплексної програми, мета якої надання актуальної інформації про США, поповнення фондів бібліотеки англомовними виданнями. Учасникам проекту надається інформація про США та історію країни, уряд, суспільство та цінності цієї країни, про американські програми допомоги та обміну.

Згідно із проектом «Вікно в Америку» відбуваються різні заходи:

  • виступи американських фахівців, працівників Посольства, науковців програми Фулбрайт, добровольців Корпусу Миру та інших американських громадян;
  • розповсюджуються матеріали про США;
  • проводяться семінари, виставки, лекції, презентації творів американської культури та інші заходи.

Події

Виставка-композиція «Музика у його житті»
Виставка приурочена до 140-річчя від дня народження Василя Безкоровайного, українського композитора, диригента, педагога
Виставка «Найкращій слов’янський економіст…»
Виставка приурочена до 155-річчя від дня народження Михайла Івановича Тугана-Барановського, українського економіста, історика, соціолога, педагога, публіциста, громадського діяча, члена Центральної Ради УНР
Виставка-портрет «Класик української музики XX століття»
Виставка приурочена до 125-річчя від дня народження Бориса Лятошинського, українського композитора, диригента, педагога, музичного діяча
Виставка «Майстер побутових картин»
Виставка приурочена до 150-річчя від дня народження Андроника Лазарчука (1870-1934), українського живописця.
Виставка "Універсальний майстер слова"
Виставка приурочена до 170-річчя від дня народження новеліста, драматурга, поета Лева Лотоцького.
Виставка «Дорослий друг дитячої фантазії»
Виставка приурочена до 90-річчя від дня народження Всеволода Нестайка, українського драматурга
Виставка «Співак своєї Батьківщини»
Виставка приурочена до 230-річчя від дня народження Петра Гулака-Артемовського, українського поета
Виставка «Життя — це сон»
Виставка приурочена до 420-річчя від дня народження Кальдерона де ла Барка, іспанського поета, драматурга
Виставка «Непокірний літописець»
Виставка приурочена до 85-річчя від дня народження Василя Симоненка, українського поета
Виставка «Дивовижний світ фентезі та фантастики Айзека Азімова»
Виставка приурочена до 100-річчя від дня народження американського письменника, фантаста, ученого
Виставка «Чудовий світ Фелліні»
Виставка приурочена до 100-річчя від дня народження італійського режисера та сценариста
Кінопоказ "Звір"
З 26 січня по 23 лютого запрошуємо на кіноперегляди в рамках 19-го фестивалю «Нове британське кіно», організованого Британською Радою в Україні та компанією Артхаус Трафік. Цьогорічна програма фестивалю незмінно насичена – призери Канн, фаворити британських премій і фестивальні хіти. Відкриє програму 26 січня трилер 2017 року «Звір» Майкла Пірса з Джессі Баклі та Джонні Флінном в головних ролях. Початок всіх кінопоказів о 15:00. Покази є безкоштовними, також на заходах передбачено фотозвіт від організаторів. Фестиваль «Нове британське кіно» проводиться Британською радою в Україні спільно з компанією Артхаус Трафік.
Кінопоказ «Віта і Вірджинія»
З 26 січня по 23 лютого запрошуємо на кіноперегляди в рамках 19-го фестивалю «Нове британське кіно», організованого Британською Радою в Україні та компанією Артхаус Трафік. Цьогорічна програма фестивалю незмінно насичена – призери Канн, фаворити британських премій і фестивальні хіти. 2 лютого переглянемо історію дружби письменниць Віти Секвілл-Вест і Вірджинії Вулф у мелодрамі Чанії Баттон «Віта і Вірджинія» (2018) з Джеммою Артертон, Елізабет Дебікі та Ізабеллою Росселліні.Початок всіх кінопоказів о 15:00. Покази є безкоштовними, також на заходах передбачено фотозвіт від організаторів. Фестиваль «Нове британське кіно» проводиться Британською радою в Україні спільно з компанією Артхаус Трафік.
Кінопоказ «Зоопарк»
З 26 січня по 23 лютого запрошуємо на кіноперегляди в рамках 19-го фестивалю «Нове британське кіно», організованого Британською Радою в Україні та компанією Артхаус Трафік. Цьогорічна програма фестивалю незмінно насичена – призери Канн, фаворити британських премій і фестивальні хіти. 9 лютого – сімейний фільм режисера Коліна МакАйвора «Зоопарк» (у ролях: Тобі Джонс, Пенелопа Вілтон) поверне глядачів у 1941 рік. Юний Том і його друзі намагаються з усіх сил врятувати тварин з місцевого зоопарку Белфаста, що опинився під ударами німецьких бомбардувальників. Початок всіх кінопоказів о 15:00. Покази є безкоштовними, також на заходах передбачено фотозвіт від організаторів. Фестиваль «Нове британське кіно» проводиться Британською радою в Україні спільно з компанією Артхаус Трафік.      
Кінопоказ «Вас не було на місці»
З 26 січня по 23 лютого запрошуємо на кіноперегляди в рамках 19-го фестивалю «Нове британське кіно», організованого Британською Радою в Україні та компанією Артхаус Трафік. Цьогорічна програма фестивалю незмінно насичена – призери Канн, фаворити британських премій і фестивальні хіти. 16 лютого – драма «Вас не було на місці» (режисер: Кен Лоуч; у ролях: Кріс Хітченс, Деббі Ханівуд) про сім'ю роботяги-кур’єра, що намагаєтся звести кінці з кінцями в сучасній Англії. Початок всіх кінопоказів о 15:00. Покази є безкоштовними, також на заходах передбачено фотозвіт від організаторів. Фестиваль «Нове британське кіно» проводиться Британською радою в Україні спільно з компанією Артхаус Трафік.
Кінопоказ «BAFTA: БРИТАНІЯ. КОРОТКО 2019»
З 26 січня по 23 лютого запрошуємо на кіноперегляди в рамках 19-го фестивалю «Нове британське кіно», організованого Британською Радою в Україні та компанією Артхаус Трафік. Цьогорічна програма фестивалю незмінно насичена – призери Канн, фаворити британських премій і фестивальні хіти. 23 лютого – підбірка «BAFTA: БРИТАНІЯ. КОРОТКО 2019», представлена в розмаїтті жанрів і тем. Цього року кінофестиваль став ще доступнішим для людей з порушенням зору або слуху. Організатори вперше підготували окремі копії трьох фільмів («Зоопарк», «Звір» та «Вас не було на місці») з тифлокоментарем та адаптованим субтитруванням.Початок всіх кінопоказів о 15:00. Покази є безкоштовними, також на заходах передбачено фотозвіт від організаторів. Фестиваль «Нове британське кіно» проводиться Британською радою в Україні спільно з компанією Артхаус Трафік.

Відгуки

Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Розміщення:Тернопільська ОУНБ головна бібліотека області знаходиться в самому центрі міста. За останні роки ця вишукана будівля змінила свій екстер'єр - замінили вікна, дах, зроблено реставрацію фасаду.
Змінилось і внутрішнє її наповнення, зараз тут можна не тільки взяти книги додому чи переглянути пресу у читальних залах.
Послуги; Охочі можуть вивчити з нуля, або підтягнути іноземну мову, тут діють курси вивчення іноземних мов, заняття проводять волонтери з різних куточків світу.
Тут можна відвідати:
- Книжкові виставки
— Виставки картин, фотовиставки, виставки квітів,
— Цікаві презентації тернопільських та відомих українських авторів.
Також за останні роки змінився книжковий фонд. Надійшло багато книжок від Українського інституту книги, це й історичні, психологічні, бестселери світові та українські, книги по бізнесу, та книги мотивашки. Дуже багато яскравих дитячих книг, ще одною новацією став відкритий доступ на абонементі, користувач може сам ходити між стелажами та обирати книги. Звичайний читацький змінили на пластиковий отже видача у відділах бібліотеки повністю автоматизована. Читацький вартує 50 грн. Також передбачені пільгові читацькі квітки.
Сподобалось;. Відвідувала презентації книг, українських авторів особливо запам'ятались Борис Крамер, Андрій Гулкевич, Володимир Кучерявий, Анатолій Дністровий та прекрасна молода тернопільська поетеса Ульяна Галич. Також дуже сподобалася виставка ірисів від салону квітів "Ігор"
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Содомора (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека найбільша книгозбірня області. А ще її називають "затонка". Сьогодні це не тільки бібліотека, а інформаційний центр. Знаходиться на бул. Т. Шевченка 15, у самому центрі міста, що дуже зручно для користувачів. Бібліотеку можна відвідати кожного дня з 10.00 до 19.00 крім понеділка (вихідний день) та останньої п'ятниці місяця (санітарний день), а у неділю з 10.00 до 18.00.
Екстер'єр: зовнішній вигляд бібліотеки зараз дуже оновився після капітального ремонту. Дуже гарні кольори фасаду, збережено історичну цінність споруди. Завжди гарно прибрана прибудинкова територія.
Інтер'єр: а тут хотілося б трошки кращого, особливо на першому поверсі. Другий поверх вже оновлений. Завжди чисто і затишно.
Структура та послуги: перше, що ми бачимо переступивши поріг бібліотеки, це дошка оголошень де можна дізнатися про все, що проходить у бібліотеці.
Далі навігатор бібліотеки каталоги. Тут бібліограф допоможе вам підібрати потрібну літературу, а також на першому поверсі можна оформити читацький квиток... зараз він вже пластиковий і коштує 50 грн на рік, 25 грн пільговий і 10 грн одноразовий.
Абонемент. Тут можна взяти літературу додому. Зараз там є відкритий доступ і дитячий куточок, що дуже зручно для читачів з дітьми. Тут проводяться різні цікаві заходи.
Технічний відділ та відділ літератури з сільського господарства: це читальний зал з відповідною літературою. На кожному столі комп'ютери за якими постійно процюють читачі. Тут проходять курси комп'ютерної грамотності та інші навчання.
Гардероб: тут залишають читачі свої речі.
Другий поверх. Два читальних зали, дирекція, краєзнавчий відділ, сектор періодики, відділ літератури з мистецтв, відділ літератури іноземними мовами, методичний відділ та комп'ютерний центр та відділ видачі літератури у читальний зал та книгосховище. У коридорі стоять моноблоки для користувачів бібліотеки.
У читальних зала постійно відбувається щось цікаве. Різні зустрічі з відомими людьми, презентації книг, клуби по вивченню іноземних мов, засідання клубу "Амазонки Тернопілля", батьківський клуб....та багато багато цікавого.
Зараз бібліотека дуже гарно поповнюється новою літературою...яку можна почитати у читальному залі або взяти додому на абонементі. Література сучасна і цікава
Не сподобалось: хотілось би більш комфортні і сучасні куточки для читачів.
Загальне враження: всім раджу. Тут можна отримати інформацію, почитати книгу і відпочити
Переглянути всі відповіді ()
Ваня Таценко (Друг LIST'а)
Сподобалось
Мав нагоду завітати в даний заклад) кожного тижня багато усіляких презентацій на різні тематики відбувається) є курси вивчення іноземних мов) Працівники привітні, розумні і життєрадісні).
Не сподобалось: незавершений ремонт парадного входу і вхід через запасні двері трохи засмучує, будем надіятись що це ненадовго)
Переглянути всі відповіді ()
світлана масікевич-миц (Друг LIST'а)
Сподобалось
Коли навчалась часто заходила за літературою для контрольних.Тут можна знайти всю потрібну літературу.
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Наукова бібліотека, або як її в народі ще звикли називати "затонка" (оскільки носила ім'я радянського партійного діяча В.П. Затонського) - одна з найбільших та найстаріших бібліотек області: у 2019 їй виповниться цілих 80(!), а це досить поважний вік!
Бібліотека розташована в самому серці міста - неподалік Театрального майдану та драмтеатру, між Євростудіями та телерадіокомпанією, на бульварі Шевченка,15. Зараз бібліотеку дуже легко помітити, після недавніх ремонтних робіт будівля одразу кидається в очі: свіжий оновлений фасад, новий дах, двері, вікна. Будівлю відновили, але абсолютно не змінили, адже це історична пам'ятка.
Відвідати бібліотеку можна щодня з 10 до 19 год. (неділя - до 18-00), окрім понеділка (вихідний) та останньої п'ятниці місяця (санітарний день).
Одразу з порогу розумієш, що в бібліотеці все не настільки спокійно як здається. Майже щодня тут щось відбувається, і на дошці оголошень - анонси усіх подій.
Увійшовши, ви потрапляєте у каталоги, це своєрідний навігатор у світі книг. Поряд є каса та гардероб. Для початку на касі потрібно придбати читацький квиток на рік або на один день. Читацький квиток дає можливість користуватися усіма ресурсами та послугами бібліотеки, відвідувати усі заходи, що тут проводяться. У каталогах чергові бібліогріфи допоможуть вам зорієнтуватися, вибрати необхідну літературу, та направлять вас у потрібний відділ.
На першому поверсі є 4 відділи з літературою: міський абонемент, відділ сільськогосподарської літератури, відділ технічної літератури та відділ інформації. Фонд відділу міського абонементу універсальний: тут є навчальна та довідкова література з різних галузей знань, художня література. Люблю цей відділ за наявність літературних новинок. У відділі міського абонементу можна брати книги додому на місяць. Інші відділи працюють в режимі читального залу, тобто з книжками потрібно працювати в бібліотеці, але за необхідності можна скористатись послугою "нічного абонементу".
Відділ технічної літератури має у своєму фонді видання з питань економіки, енергетики, радіотехніки, електроніки і т.п. Відділ сільськогосподарської літератури запропонує книги з питань вирощування домашніх тварин, кімнатних рослин, догляду за присадибними ділянками і т.п.
На другому поверсі розміщені: Інтернет-центр, відділ краєзнавчої літератури, іноземної літератури, літератури з мистецтва, сектор періодики та основний читальний зал.
На коридорі можна скористатися моноблоками для пошуку необхідної інформації. В Інтернет-центрі є кілька комп'ютерів, час користування за якими не обмежений. Окрім цього тут надають такі послуги, як ксерокопіювання, сканування і т.п. У секторі періодики можна ознайомитися зі свіжою пресою. Останні новини у політиці, культурі, спорті в Україні та світі - у свіжих газетах та журналах. Регіональна преса та література краєзнавчої тематики - у краєзнавчому відділі. Відділ літератури з мистецтва запропонує книги та журнали про музику, живопис, скульптуру, кіно, театр. В основному читальному залі можна попрацювати з науковою, навчально, популярною літературою з гуманітарних, суспільних і природничих наук. Також тут до послуг читачів пункт доступу громадян до правової інформації, де можна отримати безкоштовні консультації юристів. Відділ літератури іноземними мовами окрім літератури на більш ніж 20 мовах світу, пропонує різноманітні клуби з вивчення іноземних мов за участю носіїв цих мов.
Бібліотека, намагаючись іти в ногу з часом, перестає бути просто книгозбірнею. Зараз це культурно-інформаційний центр, де відбувається безліч цікавих заходів. Це зустрічі з відомими людьми, клуби за інтересами (клуби живопису, з вивчення іноземних мов, комп'ютерної грамотності), заняття з йоги, майстер-класи, тренінги, семінари, веб-конференції.
Бібліотека має свій сайт, її відділи представлені в соцмережах.
Незважаючи на наявність інтернету та доступність книг у книгарнях, загляньте до бібліотеки і пориньте в її особливий світ.

Ваня Таценко: (Друг LIST'а)
Tetyana Muzyka, ого))) написали так написали)))))
майже 11 місяців тому

Tetyana Muzyka: (Друг LIST'а)
Ваня Таценко, сама в шоці!)))
майже 11 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Інна Кипибіда-Рачковська (Ревізор)
Сподобалось
Загальне враження: сама старенька бібліотека нашого міста. Розміщена вона в центрі в старій будівлі і є пам'яткою архітектури. Великий вибір різноманітної літератури. Часто проводяться якісь виставки і презентації, уроки іноземних мов. В середині чисто і охайно.
Переглянути всі відповіді ()
Антоніна Лахманюк (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Дуже хороша бібліотека. Одна з найкращих літературно-довідкових джерел міста. Працює уже дуже довго. Тут є практично вся література. Я була постійним читачем, як тільки стала студенткою. Зараз ходжу рідше.
Зручне розташування - центр міста (бульвар Шевченка 15). Приміщення досить велике - 2 поверхи. На першому знаходиться бібліографічний відділ та зал абонементу (тут книги можна взяти на 1 місяць додому, якщо у вас тернопільська прописка або під заставу). На другому поверсі - інтернет-центр, науково-методичний відділ, читальний зал та відділ зберігання основного фонду. В читальному залі треба працювати з книгами на місці, додому літературу звідси не дають. А для тих, хто не бажає довго сидіти, аби все прочитати, на 1 поверсі є ксерокс.
Надзвичайного ремонту тут немає, проте дуже просторо і чисто. До речі, ремонт зараз перед головним входом, а зайти можна із двору.
Річний абонемент коштує 50грн. Думаю, що це доступно для усіх бажаючих читачів. Працівники завжди проконсультують та допоможуть із пошуком книг.
Зручний робочий графік: з вівторка по суботу бібліотека працює з 10.00 до 19.00, в Нд - з 10.00 до 18.00, а в Пн - вихідний. Як на мене, круто, що можна в Нд прийти.
Загальне враження: усім рекомендую. Впевнена, що знайдете все бажане для читання і на вигідних умовах.
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Kulyk (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Бібліотека просто супер. Є інтернет для користування, багато цікавих книг, широкий вибір. Приємний персонал, спокійна атмосфера, благоприємна обстановка. Працюють курси іноземних мов, компютерні курси. Приходи і навчайся !
Переглянути всі відповіді ()
Віка Пахолюк (Гурман)
Сподобалось
Коли сюди заходиш відчуваєш запах книг. Тут панує атмосера знань. Є виликий вибір літератури. А інколи можна щей переглянути фільм відвідати комп'ютерні курси, майстер-класи та дегустувати солодощі.
Знаходится заклад неподалік від театру. По праву руку в низ. Біля радіо станції.
Переглянути всі відповіді ()
Inna Mackfin (Гурман)
Сподобалось
Бібліотека знаходиться в центрі міста, недалеко від драматичного театру, на бульварі Шевченка.
Це великий , видно що недавно відреставрований жовтий будинок з великим красивими сходами.
Зсередини приміщення виглядає як звичайна велика бібліотека. На вході море вивісок з заходами які тут будуть проводити. Всередині все заставлене величезними шафами з картками читачів та книгами. Також стоять столи для читачів, та персоналу.
На другому поверсі можна відвідувати безкоштовні курси з англійської мови "Вікно в Америку". І інші заходи які там проводяться.
В приміщенні де проводиться курси завжди людно. Є великий проектор на якому показують англомовні відео. Також щодня різні теми заняття. Можна грати та вчитися одночасно.
Без читацького квитка на другий поверх не випускають.
Вартість читацького на 1 місяць дорівнює 50 грн. Ціна за 1 день рівна 7 грн.
Є велике різноманіття книг, які вам знадобляться як для себе, так і для навчання.
Персонал дуже приємний, ввічливий та привітний. Викладачі курсів віддають себе повністю роботі, та стараються вас хоча б щось навчити.
Бібліотека співпрацює з List.in.ua. недавно я отримала сертифікат на 8 безкоштовних занять з англійської мови. Але навіть з ним мене не дуже хотіли впускати без читацького квитка. Виникає питання.. навіщо тоді сертифікат, якщо курси і так безкоштовні?
Сподобалось: безкоштовні курси англійської мови, приємний персонал.
Не сподобалось: не виконують обов'язки за сертифікатом.
Загальне враження: це хороше місце для саморозвитку, тут можна пізнати себе, і щось нове, можна знайти нових друзів.
Переглянути всі відповіді ()
Yulia Chuiko (Критик)
Сподобалось
У Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці можна не тільки почитати літературу з різних галузей знань, відвідувати літературні вечори вікімарафони, презентації, інтернет-центри. А ще можна безкоштовно вивчати іноземні мови. У відділі літератури іноземними мовами діє інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку". Тут можна вивчати англійську, німецьку та інші мови як з носіями цих мов, так і самостійно!
Переглянути всі відповіді ()
Natali White (Критик)
Сподобалось
У цій бібліотеці є також комп'ютерні курси для тих хто має комп'ютер але не знає як ним користуватися, завітай і тебе навчать.
Доповнено 1 рік тому
Вчора побувала в цій книгозбірні на семінарі "Проблеми формування егалітарної особистості: виклик часу", на цому семінарі порушувалися питання різних прав та можливостей жінок і чоловіків.
Цікавою і пізнавальною для мене була доповідь Оксани Кікінежді -професора, доктора психологічних наук, доктора науково-дослідного центру з проблем гендерної освіти та виховання учнівської та студентської молоді......
Я глипше дізналась про рівність людей
Доповнено 1 рік тому



Доповнено 1 рік тому



Доповнено 1 рік тому


Переглянути всі відповіді ()
Tania Tania (Гурман)
Сподобалось
Завжди беру тут літературу. Дуже зручне розташування. Привітні працівники підкажуть новинки книжкового ринку. Нещодавно дізналась, що тут проходять курси англійської та німецької мови. Також можна навчитися малювати за методикою американського професора Бетті Едвардс.
Переглянути всі відповіді ()
Mary Kapitanchuk (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Беру тут художню літературу, адже є багато новинок. З цінами на книги сьогодні складно, тому бібліотека дуже рятує. Жіночки, які працюють тут - чудо. Завжди допоможуть та підкажуть.
Також беру наукову літературу для навчання на магістратурі. Вибір непоганий.
Не сподобалось: Мало примірників наукової літератури. Далеко не завжди є час та можливість читати у читальному залі. Та й з фотографуванням тут складно. Варто змінити політику стосовно цього.
Переглянути всі відповіді ()
Тоунб   Курси Німецької Мови   Курси Англійської Мови   Бібліотеки   Тренінги, семінари   Курси іноземних мов   Майстер-класи   Бібліотека   Читальний зал   Тренінг   Семінар   Конференції   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Курсы изучения языков   Курси вивчення мов   Курсы иностранных языков   Курсы иностранного языка   Майстер-клас   English   English club   English club в бібліотеці   English club в науковій бібліотеці   English club в обласній універсальній науковій бібліотеці   English club в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   English club в універсальній науковій бібліотеці   English club в центрі вікно в америку   English speaking club   English speaking club в бібліотеці   English speaking club в науковій бібліотеці   English speaking club в обласній універсальній науковій бібліотеці   English speaking club в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   English speaking club в універсальній науковій бібліотеці   English speaking club в центрі вікно в америку   English в бібліотеці   English в науковій бібліотеці   English в обласній універсальній науковій бібліотеці   English в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   English в універсальній науковій бібліотеці   English в центрі вікно в америку   Інформаційно бібліографічний відділ   Абонемент   Англійська в бібліотеці   Англійська в науковій бібліотеці   Англійська в обласній універсальній науковій бібліотеці   Англійська в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Англійська в універсальній науковій бібліотеці   Англійська мова для початківців   Англійська мова для початківців в центрі вікно в америку   Англійська мова для середнього рівня   Англійська мова для середнього рівня в центрі вікно в америку   Бібліотека для дорослих   Безкоштовний інтернет центр   Відділ іноземної літератури   Відділ інформації   Відділ вікно в америку   Відділ зберігання основного фонду   Відділ комплектування фонду   Відділ краєзнавчої літeратури та бібліографії   Відділ краєзнавчої літератури   Відділ літератури іноземними мовами   Відділ літератури з мистецтв   Відділ міського абонементу   Відділ мистецтва   Відділ сільськогоcподарської літератури   Відділ сільськогосподарської літератури   Відділ технічної літератури   Відділ читального залу   Вікно в америку   Вікно в америку в бібліотеці   Вікно в америку в науковій бібліотеці   Вікно в америку в обласній універсальній науковій бібліотеці   Вікно в америку в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Вікно в америку в універсальній науковій бібліотеці   Години роботи в бібліотеці   Години роботи в науковій бібліотеці   Години роботи в обласній універсальній науковій бібліотеці   Години роботи в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Години роботи в універсальній науковій бібліотеці   Графік роботи в бібліотеці   Графік роботи в науковій бібліотеці   Графік роботи в обласній універсальній науковій бібліотеці   Графік роботи в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Графік роботи в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог   Де можна подивитись електроний каталог в бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог документів іноземними мовами в бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог документів іноземними мовами в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог документів іноземними мовами в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог документів іноземними мовами в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог документів іноземними мовами в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог журналів та газет в бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог журналів та газет в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог журналів та газет в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог журналів та газет в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог журналів та газет в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог книг   Де можна подивитись електроний каталог книг в бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог книг в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог книг в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог книг в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог книг в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог літератури   Де можна подивитись електроний каталог літератури в бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог літератури в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог літератури в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог літератури в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний каталог літератури в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний краєзнавчий каталог   Де можна подивитись електроний краєзнавчий каталог в бібліотеці   Де можна подивитись електроний краєзнавчий каталог в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний краєзнавчий каталог в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний краєзнавчий каталог в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електроний краєзнавчий каталог в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог   Де можна подивитись електронний каталог в бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог документів іноземними мовами в бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог документів іноземними мовами в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог документів іноземними мовами в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог документів іноземними мовами в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог документів іноземними мовами в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог журналів та газет в бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог журналів та газет в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог журналів та газет в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог журналів та газет в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог журналів та газет в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог книг   Де можна подивитись електронний каталог книг в бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог книг в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог книг в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог книг в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог книг в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог літератури   Де можна подивитись електронний каталог літератури в бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог літератури в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог літератури в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог літератури в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний каталог літератури в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний краєзнавчий каталог   Де можна подивитись електронний краєзнавчий каталог в бібліотеці   Де можна подивитись електронний краєзнавчий каталог в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний краєзнавчий каталог в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний краєзнавчий каталог в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронний краєзнавчий каталог в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотека   Де можна подивитись електронну картотека книг   Де можна подивитись електронну картотека літератури   Де можна подивитись електронну картотеку в бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку книг в бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку книг в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку книг в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку книг в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку книг в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку літератури в бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку літератури в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку літератури в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку літератури в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку літератури в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку музичних творів в бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку музичних творів в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку музичних творів в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку музичних творів в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку музичних творів в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку неопублікованих документів   Де можна подивитись електронну картотеку неопублікованих документів в бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку неопублікованих документів в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку неопублікованих документів в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку неопублікованих документів в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку неопублікованих документів в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку статей   Де можна подивитись електронну картотеку статей іноземними мовами   Де можна подивитись електронну картотеку статей іноземними мовами в бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку статей іноземними мовами в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку статей іноземними мовами в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку статей іноземними мовами в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку статей іноземними мовами в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку статей в бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку статей в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку статей в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку статей в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку статей в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку статтей   Де можна подивитись електронну картотеку статтей в бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку статтей в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку статтей в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку статтей в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку статтей в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку цінних та рідкісних видань в бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку цінних та рідкісних видань в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку цінних та рідкісних видань в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку цінних та рідкісних видань в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електронну картотеку цінних та рідкісних видань в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотека   Де можна подивитись електрону картотека книг   Де можна подивитись електрону картотека літератури   Де можна подивитись електрону картотеку в бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку книг в бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку книг в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку книг в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку книг в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку книг в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку літератури в бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку літератури в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку літератури в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку літератури в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку літератури в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку музичних творів в бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку музичних творів в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку музичних творів в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку музичних творів в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку музичних творів в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку неопублікованих документів в бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку неопублікованих документів в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку неопублікованих документів в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку неопублікованих документів в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку неопублікованих документів в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку статей   Де можна подивитись електрону картотеку статей іноземними мовами   Де можна подивитись електрону картотеку статей іноземними мовами в бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку статей іноземними мовами в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку статей іноземними мовами в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку статей іноземними мовами в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку статей іноземними мовами в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку статей в бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку статей в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку статей в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку статей в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку статей в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку статтей   Де можна подивитись електрону картотеку статтей в бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку статтей в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку статтей в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку статтей в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку статтей в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку цінних та рідкісних видань   Де можна подивитись електрону картотеку цінних та рідкісних видань в бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку цінних та рідкісних видань в науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку цінних та рідкісних видань в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку цінних та рідкісних видань в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись електрону картотеку цінних та рідкісних видань в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку   Де можна подивитись картотеку в бібліотеці   Де можна подивитись картотеку в науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку книг   Де можна подивитись картотеку книг в бібліотеці   Де можна подивитись картотеку книг в науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку книг в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку книг в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку книг в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку літератури   Де можна подивитись картотеку літератури в бібліотеці   Де можна подивитись картотеку літератури в науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку літератури в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку літератури в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку літератури в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку музичних творів   Де можна подивитись картотеку музичних творів в бібліотеці   Де можна подивитись картотеку музичних творів в науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку музичних творів в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку музичних творів в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку музичних творів в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку неопублікованих документів   Де можна подивитись картотеку неопублікованих документів в бібліотеці   Де можна подивитись картотеку неопублікованих документів в науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку неопублікованих документів в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку неопублікованих документів в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку неопублікованих документів в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку статей   Де можна подивитись картотеку статей іноземними мовами   Де можна подивитись картотеку статей іноземними мовами в бібліотеці   Де можна подивитись картотеку статей іноземними мовами в науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку статей іноземними мовами в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку статей іноземними мовами в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку статей іноземними мовами в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку статей в бібліотеці   Де можна подивитись картотеку статей в науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку статей в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку статей в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку статей в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку статтей   Де можна подивитись картотеку статтей в бібліотеці   Де можна подивитись картотеку статтей в науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку статтей в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку статтей в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку статтей в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку цінних та рідкісних видань   Де можна подивитись картотеку цінних та рідкісних видань в бібліотеці   Де можна подивитись картотеку цінних та рідкісних видань в науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку цінних та рідкісних видань в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку цінних та рідкісних видань в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись картотеку цінних та рідкісних видань в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог   Де можна подивитись каталог в бібліотеці   Де можна подивитись каталог в науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог документів іноземними мовами   Де можна подивитись каталог документів іноземними мовами в бібліотеці   Де можна подивитись каталог документів іноземними мовами в науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог документів іноземними мовами в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог документів іноземними мовами в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог документів іноземними мовами в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог журналів та газет   Де можна подивитись каталог журналів та газет в бібліотеці   Де можна подивитись каталог журналів та газет в науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог журналів та газет в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог журналів та газет в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог журналів та газет в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог книг   Де можна подивитись каталог книг в бібліотеці   Де можна подивитись каталог книг в науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог книг в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог книг в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог книг в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог літератури   Де можна подивитись каталог літератури в бібліотеці   Де можна подивитись каталог літератури в науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог літератури в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог літератури в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись каталог літератури в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись колекцію книг   Де можна подивитись колекцію книг в бібліотеці   Де можна подивитись колекцію книг в науковій бібліотеці   Де можна подивитись колекцію книг в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись колекцію книг в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись колекцію книг в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись колекцію літератури   Де можна подивитись колекцію літератури в бібліотеці   Де можна подивитись колекцію літератури в науковій бібліотеці   Де можна подивитись колекцію літератури в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись колекцію літератури в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись колекцію літератури в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись краєзнавчий каталог   Де можна подивитись краєзнавчий каталог в бібліотеці   Де можна подивитись краєзнавчий каталог в науковій бібліотеці   Де можна подивитись краєзнавчий каталог в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись краєзнавчий каталог в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись краєзнавчий каталог в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись літературний фонд   Де можна подивитись літературний фонд в бібліотеці   Де можна подивитись літературний фонд в науковій бібліотеці   Де можна подивитись літературний фонд в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись літературний фонд в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись літературний фонд в універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись фонд   Де можна подивитись фонд в бібліотеці   Де можна подивитись фонд в науковій бібліотеці   Де можна подивитись фонд в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись фонд в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де можна подивитись фонд в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог   Де подивитись електроний каталог в бібліотеці   Де подивитись електроний каталог в науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог документів іноземними мовами в бібліотеці   Де подивитись електроний каталог документів іноземними мовами в науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог документів іноземними мовами в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог документів іноземними мовами в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог документів іноземними мовами в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог журналів та газет в бібліотеці   Де подивитись електроний каталог журналів та газет в науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог журналів та газет в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог журналів та газет в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог журналів та газет в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог книг   Де подивитись електроний каталог книг в бібліотеці   Де подивитись електроний каталог книг в науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог книг в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог книг в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог книг в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог літератури   Де подивитись електроний каталог літератури в бібліотеці   Де подивитись електроний каталог літератури в науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог літератури в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог літератури в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний каталог літератури в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний краєзнавчий каталог   Де подивитись електроний краєзнавчий каталог в бібліотеці   Де подивитись електроний краєзнавчий каталог в науковій бібліотеці   Де подивитись електроний краєзнавчий каталог в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний краєзнавчий каталог в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електроний краєзнавчий каталог в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог   Де подивитись електронний каталог в бібліотеці   Де подивитись електронний каталог в науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог документів іноземними мовами в бібліотеці   Де подивитись електронний каталог документів іноземними мовами в науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог документів іноземними мовами в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог документів іноземними мовами в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог документів іноземними мовами в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог журналів та газет в бібліотеці   Де подивитись електронний каталог журналів та газет в науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог журналів та газет в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог журналів та газет в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог журналів та газет в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог книг   Де подивитись електронний каталог книг в бібліотеці   Де подивитись електронний каталог книг в науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог книг в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог книг в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог книг в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог літератури   Де подивитись електронний каталог літератури в бібліотеці   Де подивитись електронний каталог літератури в науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог літератури в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог літератури в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний каталог літератури в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний краєзнавчий каталог   Де подивитись електронний краєзнавчий каталог в бібліотеці   Де подивитись електронний краєзнавчий каталог в науковій бібліотеці   Де подивитись електронний краєзнавчий каталог в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний краєзнавчий каталог в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронний краєзнавчий каталог в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотека   Де подивитись електронну картотека книг   Де подивитись електронну картотека літератури   Де подивитись електронну картотеку в бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку в науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку книг в бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку книг в науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку книг в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку книг в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку книг в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку літератури в бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку літератури в науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку літератури в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку літератури в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку літератури в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку музичних творів в бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку музичних творів в науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку музичних творів в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку музичних творів в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку музичних творів в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку неопублікованих документів   Де подивитись електронну картотеку неопублікованих документів в бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку неопублікованих документів в науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку неопублікованих документів в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку неопублікованих документів в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку неопублікованих документів в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку статей   Де подивитись електронну картотеку статей іноземними мовами   Де подивитись електронну картотеку статей іноземними мовами в бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку статей іноземними мовами в науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку статей іноземними мовами в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку статей іноземними мовами в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку статей іноземними мовами в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку статей в бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку статей в науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку статей в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку статей в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку статей в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку статтей   Де подивитись електронну картотеку статтей в бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку статтей в науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку статтей в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку статтей в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку статтей в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку цінних та рідкісних видань в бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку цінних та рідкісних видань в науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку цінних та рідкісних видань в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку цінних та рідкісних видань в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електронну картотеку цінних та рідкісних видань в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотека   Де подивитись електрону картотека книг   Де подивитись електрону картотека літератури   Де подивитись електрону картотеку в бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку в науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку книг в бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку книг в науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку книг в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку книг в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку книг в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку літератури в бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку літератури в науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку літератури в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку літератури в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку літератури в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку музичних творів в бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку музичних творів в науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку музичних творів в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку музичних творів в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку музичних творів в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку неопублікованих документів в бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку неопублікованих документів в науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку неопублікованих документів в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку неопублікованих документів в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку неопублікованих документів в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку статей   Де подивитись електрону картотеку статей іноземними мовами   Де подивитись електрону картотеку статей іноземними мовами в бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку статей іноземними мовами в науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку статей іноземними мовами в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку статей іноземними мовами в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку статей іноземними мовами в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку статей в бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку статей в науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку статей в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку статей в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку статей в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку статтей   Де подивитись електрону картотеку статтей в бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку статтей в науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку статтей в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку статтей в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку статтей в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку цінних та рідкісних видань   Де подивитись електрону картотеку цінних та рідкісних видань в бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку цінних та рідкісних видань в науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку цінних та рідкісних видань в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку цінних та рідкісних видань в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись електрону картотеку цінних та рідкісних видань в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись картотеку   Де подивитись картотеку в бібліотеці   Де подивитись картотеку в науковій бібліотеці   Де подивитись картотеку в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись картотеку в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись картотеку в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись картотеку книг   Де подивитись картотеку книг в бібліотеці   Де подивитись картотеку книг в науковій бібліотеці   Де подивитись картотеку книг в обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись картотеку книг в тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись картотеку книг в універсальній науковій бібліотеці   Де подивитись картотеку літератури   Де подивитись картотеку літератури в бібліотеці